EMV-E 2017/2018

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. Narva PSK E 18 15 0 2 0 1 179 – 52 32
2. HK Tornaado/TSK E 18 14 0 3 0 1 143 – 41 31
3. Pihkva Tornado E 18 7 0 1 0 10 64 – 107 15
4. Viru Sputnik E/HC Viking TSK 16 7 0 1 0 8 83 – 84 15
5. HC Panter E 18 6 0 2 0 10 67 – 77 14
6. HC Everest E 16 4 0 2 0 10 40 – 97 10
7. HC Vipers E 16 1 0 1 0 14 25 – 143 3
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
17. september 2017 14:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Panter E 3:3 (0:2 ; 3:0 ; 0:1)
20. september 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – HK Tornaado/TSK E 0:12 (0:3 ; 0:5 ; 0:4)
26. september 2017 17:30 Kohtla-Järve HC Everest E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 0:5 (0:5 ; 0:0 ; 0:0)
8. oktoober 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK E – Pihkva Tornado E 20:4 (8:2 ; 5:1 ; 7:1)
13. oktoober 2017 18:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – Narva PSK E 5:11 (2:2 ; 2:4 ; 1:5)
24. oktoober 2017 17:30 Kohtla-Järve HC Everest E – HK Tornaado/TSK E 0:10 (0:4 ; 0:2 ; 0:4)
29. oktoober 2017 11:00 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 5:15 (2:4 ; 0:7 ; 3:4)
14. november 2017 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Narva PSK E 6:2 (3:1 ; 3:0 ; 0:1)
15. november 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – HC Panter E 2:8 (0:3 ; 1:2 ; 1:3)
25. november 2017 15:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter E – Pihkva Tornado E 1:2 (0:1 ; 0:1 ; 1:0)
26. november 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK E – HC Everest E 15:4 (4:0 ; 5:2 ; 6:2)
26. november 2017 14:00 Tartu Lõunakeskuse Jäähall Pihkva Tornado E – HC Vipers E 3:2 (0:1 ; 1:1 ; 2:0)
9. detsember 2017 19:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – Narva PSK E 0:12 (0:2 ; 0:6 ; 0:4)
10. detsember 2017 14:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 7:3 (1:1 ; 3:1 ; 3:1)
20. detsember 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter E – HC Everest E 3:5 (1:4 ; 0:0 ; 2:1)
24. detsember 2017 12:30 Kohtla-Järve Pihkva Tornado E – HC Everest E 3:1 (1:1 ; 0:0 ; 2:0)
24. detsember 2017 16:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – Pihkva Tornado E 4:5 (1:3 ; 3:2 ; 0:0)
29. jaanuar 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 9:5 (4:2 ; 2:0 ; 3:3)
13. veebruar 2018 16:00 Narva Jäähall Narva PSK E – HC Panter E 7:2 (2:0 ; 3:0 ; 2:2)
25. veebruar 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall Pihkva Tornado E – HK Tornaado/TSK E 2:10 (0:6 ; 0:2 ; 2:2)
23. märts 2018 16:15 Kohtla-Järve HC Everest E – HC Vipers E 3:3 (0:1 ; 1:1 ; 2:1)
II ring
2. oktoober 2017 17:00 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter E – HC Vipers E 12:0 (5:0 ; 4:0 ; 3:0)
6. oktoober 2017 18:00 Narva Jäähall Narva PSK E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 10:3 (3:1 ; 2:0 ; 5:2)
7. oktoober 2017 15:30 Kohtla-Järve Pihkva Tornado E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 12:1 (2:0 ; 2:0 ; 8:1)
8. oktoober 2017 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – HC Everest E 6:4 (1:1 ; 1:0 ; 4:3)
10. oktoober 2017 19:00 Tondiraba Jäähall Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Panter E 2:8 (0:1 ; 1:4 ; 1:3)
18. oktoober 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter E – HK Tornaado/TSK E 2:6 (0:2 ; 1:2 ; 1:2)
22. oktoober 2017 14:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Vipers E 15:0 (2:0 ; 6:0 ; 7:0)
7. november 2017 19:00 Tondiraba Jäähall Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Vipers E 6:0 (1:0 ; 4:0 ; 1:0)
16. november 2017 17:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Everest E 3:3 (0:1 ; 2:2 ; 1:0)
30. november 2017 17:30 Kohtla-Järve HC Everest E – Narva PSK E 2:17 (0:5 ; 0:5 ; 2:7)
16. detsember 2017 19:30 Tondiraba Jäähall Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HK Tornaado/TSK E 3:11 (0:7 ; 2:2 ; 1:2)
17. detsember 2017 14:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Pihkva Tornado E 11:0 (4:0 ; 2:0 ; 5:0)
17. detsember 2017 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – Pihkva Tornado E 2:8 (1:1 ; 0:2 ; 1:5)
23. detsember 2017 13:30 Narva Jäähall Pihkva Tornado E – Narva PSK E 1:7 (0:2 ; 1:2 ; 0:3)
7. jaanuar 2018 14:30 Narva Jäähall Narva PSK E – HK Tornaado/TSK E 7:5 (2:2 ; 2:2 ; 3:1)
21. jaanuar 2018 16:00 Narva Jäähall Narva PSK E – HC Vipers E 21:1 (4:0 ; 7:1 ; 10:0)
24. jaanuar 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Narva PSK E 1:9 (0:3 ; 0:2 ; 1:4)
11. veebruar 2018 14:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Everest E 11:3 (2:1 ; 7:1 ; 2:1)
24. veebruar 2018 15:30 Kohtla-Järve HC Everest E – Pihkva Tornado E 4:1 (2:0 ; 2:1 ; 0:0)
25. veebruar 2018 14:00 Kohtla-Järve Jäähall Pihkva Tornado E – HC Panter E 4:4 (1:2 ; 3:0 ; 0:2)
5. aprill 2018 17:45 Kohtla-Järve HC Everest E – HC Panter E 0:4 (0:1 ; 0:1 ; 0:2)
III ring
6. märts 2018 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Panter E 8:1 (3:0 ; 3:1 ; 2:0)
7. märts 2018 18:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Everest E 6:0 (2:0 ; 2:0 ; 2:0)
9. märts 2018 16:00 Narva Jäähall Pihkva Tornado E – Narva PSK E 5:11 (1:6 ; 1:2 ; 3:3)
17. märts 2018 13:30 Narva Jäähall Narva PSK E – HK Tornaado/TSK E 4:4 (1:2 ; 2:1 ; 1:1)
17. märts 2018 15:30 Kohtla-Järve HC Everest E – HC Vipers E 5:0 (5:0 ; 0:0 ; 0:0)
31. märts 2018 19:40 Škoda Jäähall HC Panter E – Pihkva Tornado E 3:2 (1:0 ; 1:1 ; 1:1)
2. aprill 2018 17:50 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 1:4 (0:2 ; 1:1 ; 0:1)
10. aprill 2018 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Pihkva Tornado E 10:3 (4:1 ; 5:2 ; 1:0)
14. aprill 2018 13:30 Narva Jäähall Narva PSK E – HC Panter E 7:2 (0:1 ; 5:0 ; 2:1)
IV ring
10. märts 2018 12:15 Kohtla-Järve Pihkva Tornado E – HC Panter E 4:2 (1:0 ; 0:0 ; 3:2)
18. märts 2018 15:00 Tondiraba Jäähall HC Vipers E – HC Everest E 1:6 (1:1 ; 0:5 ; 0:0)
31. märts 2018 10:45 Narva Jäähall Narva PSK E – Pihkva Tornado E 9:2 (5:0 ; 1:0 ; 3:2)
3. aprill 2018 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Narva PSK E 4:4 (1:1 ; 0:1 ; 3:2)
4. aprill 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter E – HK Tornaado/TSK E 1:5 (0:2 ; 0:1 ; 1:2)
9. aprill 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Narva PSK E 1:6 (0:4 ; 1:2 ; 0:0)
10. aprill 2018 17:45 Tondiraba Jäähall Pihkva Tornado E – HK Tornaado/TSK E 3:5 (1:1 ; 2:2 ; 0:2)
10. aprill 2018 17:45 Kohtla-Järve HC Everest E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 0:9 (0:1 ; 0:6 ; 0:2)
12. aprill 2018 17:45 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Vipers E 9:2 (1:1 ; 2:1 ; 6:0)