EMV-D 2019/2020

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. HK Tornaado/TSK D SININE 7 6 0 1 0 0 102 – 4 13
2. Narva PSK D 6 5 0 0 0 1 65 – 34 10
3. HC Panter/TSK D 7 3 0 1 0 3 15 – 36 7
4. HC Everest D 3 1 0 1 0 1 9 – 18 3
5. Viru Sputnik D 3 1 0 0 0 2 18 – 21 2
6. HC Vipers D 5 0 0 1 0 4 3 – 56 1
7. HK Tornaado/TSK D VALGE 5 0 0 0 0 5 9 – 48 0
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
30. september 2019 19:45 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HC Panter/TSK D 0:1 (0:1 ; 0:0 ; 0:0)
3. oktoober 2019 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK D – HK Tornaado/TSK D VALGE 7:2 (2:0 ; 2:0 ; 3:2)
7. oktoober 2019 19:45 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HK Tornaado/TSK D SININE 0:22 (0:5 ; 0:5 ; 0:12)
13. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall Narva PSK D – HC Vipers D 12:2 (6:1 ; 4:0 ; 2:1)
14. oktoober 2019 16:25 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D SININE – HC Panter/TSK D 17:1 (7:0 ; 3:1 ; 7:0)
16. oktoober 2019 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK D – Narva PSK D 1:10 (1:2 ; 0:6 ; 0:2)
20. oktoober 2019 14:25 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D VALGE – HC Everest D 2:7 (0:1 ; 1:3 ; 1:3)
23. oktoober 2019 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK D – Viru Sputnik D 0:6 (0:1 ; 0:4 ; 0:1)
27. oktoober 2019 14:25 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D SININE – HC Everest D 16:1 (4:1 ; 8:0 ; 4:0)
28. oktoober 2019 18:30 Narva Jäähall Narva PSK D – Viru Sputnik D 13:10 (6:3 ; 3:2 ; 4:5)
3. november 2019 14:30 Narva Jäähall Narva PSK D – HK Tornaado/TSK D VALGE 18:3 (6:2 ; 3:1 ; 9:0)
4. november 2019 17:55 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HC Everest D 0:0 (0:0 ; 0:0 ; 0:0)
19. november 2019 17:00 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D VALGE – HC Vipers D Toimumata
21. november 2019 18:15 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest D – Viru Sputnik D Toimumata
II ring
29. september 2019 13:15 Narva Jäähall Narva PSK D – HK Tornaado/TSK D SININE 0:17 (0:4 ; 0:6 ; 0:7)
6. oktoober 2019 14:25 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D VALGE – Narva PSK D 1:12 (0:5 ; 1:5 ; 0:2)
15. oktoober 2019 17:00 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D SININE – HC Vipers D 21:0 (6:0 ; 7:0 ; 8:0)
28. oktoober 2019 16:25 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D VALGE – HC Panter/TSK D 1:4 (0:0 ; 0:3 ; 1:1)
3. november 2019 14:25 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK D SININE – Viru Sputnik D 8:2 (3:0 ; 4:0 ; 1:2)
7. november 2019 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK D – HK Tornaado/TSK D SININE 0:0 (0:0 ; 0:0 ; 0:0)
28. november 2019 18:15 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik D – Narva PSK D Toimumata