EMV F2 2018/2019

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. F2 Vipers Black 2011 14 13 0 1 0 0 155 – 13 27
2. F2 Narva PSK 2 14 12 0 0 0 2 144 – 37 24
3. F2 Narva PSK1 14 9 0 2 0 3 144 – 31 20
4. F2 HK Tornaado 14 8 0 0 0 6 79 – 65 16
5. F2 HK Kajakas 14 3 0 1 0 10 25 – 73 7
6. F2 HC Panter 14 3 0 1 0 10 27 – 130 7
7. F2 Viru Sputnik 14 3 0 0 0 11 29 – 135 6
8. F2 Viljandi HK 14 2 0 1 0 11 20 – 137 5
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
3. oktoober 2018 18:30 Škoda jäähall F2 HC Panter – F2 Vipers Black 2011 0:19 (0:9 ; 0:10)
21. oktoober 2018 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 Narva PSK 2 5:6 (3:3 ; 2:3)
28. oktoober 2018 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 Vipers Black 2011 1:6 (0:2 ; 1:4)
30. oktoober 2018 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 HC Panter 10:2 (4:0 ; 6:2)
6. november 2018 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 Vipers Black 2011 1:9 (1:4 ; 0:5)
10. november 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HK Tornaado 2:13 (2:7 ; 0:6)
10. november 2018 13:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter – F2 Narva PSK 2 0:13 (0:7 ; 0:6)
10. november 2018 15:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 HK Kajakas 1:1 (1:0 ; 0:1)
11. november 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 Narva PSK 2 0:8 (0:3 ; 0:5)
17. november 2018 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 Viru Sputnik 24:0 (10:0 ; 14:0)
20. november 2018 17:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 Vipers Black 2011 0:15 (0:7 ; 0:8)
21. november 2018 16:45 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Narva PSK1 0:15 (0:6 ; 0:9)
25. november 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 HK Tornaado 1:3 (0:2 ; 1:1)
25. november 2018 16:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 Viljandi HK 23:0 (11:0 ; 12:0)
25. november 2018 17:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 Viljandi HK 22:3 (11:2 ; 11:1)
1. detsember 2018 12:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 HC Panter 3:6 (1:2 ; 2:4)
2. detsember 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 HC Panter 7:1 (4:0 ; 3:1)
16. detsember 2018 15:10 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 Viru Sputnik 15:0 (7:0 ; 8:0)
4. jaanuar 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 HK Kajakas 13:1 (6:1 ; 7:0)
12. jaanuar 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 Viru Sputnik 4:1 (3:0 ; 1:1)
20. jaanuar 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 HK Tornaado 7:6 (3:4 ; 4:2)
27. jaanuar 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Viljandi HK 14:1 (9:0 ; 5:1)
27. jaanuar 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 HC Panter 18:0 (9:0 ; 9:0)
3. veebruar 2019 12:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 HK Tornaado 1:11 (1:3 ; 0:8)
9. veebruar 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HK Kajakas 3:2 (1:2 ; 2:0)
13. veebruar 2019 18:45 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 Narva PSK1 4:4 (2:2 ; 2:2)
17. veebruar 2019 15:10 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 HK Kajakas 8:0 (4:0 ; 4:0)
6. märts 2019 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter – F2 Viru Sputnik 4:1 (3:0 ; 1:1)
II ring
22. oktoober 2018 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter – F2 HK Tornaado 0:13 (0:7 ; 0:6)
11. november 2018 13:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 Narva PSK1 1:7 (1:2 ; 0:5)
13. november 2018 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Vipers Black 2011 1:16 (0:6 ; 1:10)
18. november 2018 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 Vipers Black 2011 2:9 (2:4 ; 0:5)
1. detsember 2018 11:00 Viljandi Jäähall F2 HC Panter – F2 Viljandi HK 3:4 (2:0 ; 1:4)
4. detsember 2018 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 Narva PSK1 0:12 (0:12 ; 0:0)
8. detsember 2018 13:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 Viljandi HK 7:0 (4:0 ; 3:0)
8. detsember 2018 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 Viru Sputnik 24:0 (11:0 ; 13:0)
10. detsember 2018 18:45 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 HC Panter 14:2 (6:1 ; 8:1)
4. jaanuar 2019 14:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 HK Kajakas 10:1 (6:0 ; 4:1)
6. jaanuar 2019 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 Viljandi HK 3:1 (2:0 ; 1:1)
19. jaanuar 2019 13:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 Vipers Black 2011 0:7 (0:1 ; 0:6)
2. veebruar 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HC Panter 6:2 (3:0 ; 3:2)
5. veebruar 2019 17:00 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 Narva PSK 2 4:7 (4:7 ; 0:0)
17. veebruar 2019 13:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 Narva PSK 2 1:9 (1:6 ; 0:3)
17. veebruar 2019 14:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 Narva PSK1 0:10 (0:5 ; 0:5)
20. veebruar 2019 18:45 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 HK Tornaado 14:0 (6:0 ; 8:0)
23. veebruar 2019 14:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 Narva PSK1 8:4 (5:2 ; 3:2)
2. märts 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado – F2 HK Kajakas 5:3 (5:3 ; 0:0)
3. märts 2019 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F2 HK Kajakas – F2 Viru Sputnik 3:1 (3:1 ; 0:0)
6. märts 2019 18:45 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 Narva PSK 2 6:1 (4:0 ; 2:1)
9. märts 2019 13:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter – F2 HK Kajakas 5:2 (2:2 ; 3:0)
9. märts 2019 15:00 Viljandi Jäähall F2 Viljandi HK – F2 Viru Sputnik 4:0 (3:0 ; 1:0)
10. märts 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK1 – F2 HK Tornaado 6:2 (3:0 ; 3:2)
12. märts 2019 18:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Narva PSK 2 0:8 (0:4 ; 0:4)
16. märts 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK 2 – F2 HC Panter 20:1 (6:1 ; 14:0)
17. märts 2019 15:10 Tondiraba Jäähall F2 Vipers Black 2011 – F2 Viljandi HK 13:1 (4:1 ; 9:0)
27. märts 2019 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter – F2 Narva PSK1 0:0 (0:0 ; 0:0)