EMV-F 2017/2018

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. HC Vipers F RED 8 8 0 0 0 0 74 – 6 16
2. Narva PSK F08 6 6 0 0 0 0 78 – 4 12
3. Viru Sputnik F 7 5 0 0 0 2 71 – 20 10
4. Kajakas F 8 5 0 0 0 3 50 – 36 10
5. HC Vipers F BLACK 8 4 0 0 0 4 24 – 26 8
6. Narva PSK F09 9 3 0 1 0 5 25 – 57 7
7. HC Panter F 11 1 0 1 0 9 7 – 80 3
8. HC Vipers F WHITE 7 1 0 0 0 6 7 – 64 2
9. HC Everest F 6 1 0 0 0 5 13 – 56 2
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
19. september 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers F RED – HC Vipers F BLACK 5:1 (4:0 ; 1:1)
27. september 2017 17:45 Narva Jäähall Narva PSK F08 – Narva PSK F09 12:0 (7:0 ; 5:0)
1. oktoober 2017 14:30 Narva Jäähall Narva PSK F09 – Kajakas F 2:11 (2:3 ; 0:8)
7. oktoober 2017 00:40 Tartu Lõunakeskuse Jäähall Kajakas F – HC Vipers F RED 1:4 (0:1 ; 1:3)
7. oktoober 2017 12:30 Kohtla-Järve HC Everest F – HC Panter F 5:0 (5:0 ; 0:0)
8. oktoober 2017 14:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers F RED – Viru Sputnik F 7:3 (4:0 ; 3:3)
11. oktoober 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter F – HC Vipers F WHITE 3:2 (2:1 ; 1:1)
15. oktoober 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK F08 – Kajakas F 16:1 (6:0 ; 10:1)
17. oktoober 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers F RED – HC Panter F 6:0 (3:0 ; 3:0)
21. oktoober 2017 12:00 Kohtla-Järve HC Everest F – HC Vipers F WHITE 3:4 (0:1 ; 3:3)
22. oktoober 2017 14:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers F BLACK – HC Vipers F WHITE 7:0 (2:0 ; 5:0)
22. oktoober 2017 15:00 Kohtla-Järve HC Everest F – Kajakas F 3:11 (1:6 ; 2:5)
25. oktoober 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter F – Viru Sputnik F 0:17 (0:7 ; 0:10)
27. oktoober 2017 17:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik F – Narva PSK F08 3:8 (1:4 ; 2:4)
28. oktoober 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK F09 – HC Vipers F RED 1:17 (0:9 ; 1:8)
4. november 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK F09 – HC Vipers F BLACK 1:5 (0:1 ; 1:4)
4. november 2017 14:30 Narva Jäähall Narva PSK F08 – HC Vipers F WHITE 25:0 (13:0 ; 12:0)
11. november 2017 14:00 Kohtla-Järve HC Everest F – Narva PSK F09 1:7 (1:3 ; 0:4)
14. november 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers F BLACK – Viru Sputnik F 1:6 (1:3 ; 0:3)
18. november 2017 00:40 Tartu Lõunakeskuse Jäähall Kajakas F – Viru Sputnik F 2:11 (1:6 ; 1:5)
18. november 2017 15:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter F – HC Vipers F BLACK 0:3 (0:2 ; 0:1)
19. november 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK F08 – HC Panter F 8:0 (3:0 ; 5:0)
22. november 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter F – Narva PSK F09 3:3 (2:2 ; 1:1)
25. november 2017 00:40 Tartu Lõunakeskuse Jäähall Kajakas F – HC Vipers F BLACK 4:0 (2:0 ; 2:0)
25. november 2017 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik F – HC Everest F 18:1 (10:1 ; 8:0)
26. november 2017 18:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers F WHITE – Narva PSK F09 0:3 (0:0 ; 0:3)
2. detsember 2017 00:40 Tartu Lõunakeskuse Jäähall Kajakas F – HC Panter F 11:0 (2:0 ; 9:0 ; 0:0)
2. detsember 2017 19:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers F RED – HC Everest F 16:0 (9:0 ; 7:0)
7. detsember 2017 17:30 Tondiraba Jäähall HC Vipers F WHITE – HC Vipers F RED 0:16 (0:8 ; 0:8)
16. detsember 2017 19:00 Tondiraba Jäähall HC Vipers F BLACK – HC Everest F Toimumata
17. detsember 2017 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik F – Narva PSK F09 Toimumata
30. detsember 2017 19:00 Tondiraba Jäähall HC Vipers F WHITE – Kajakas F Toimumata
II ring
4. oktoober 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter F – HC Vipers F RED 0:3 (0:2 ; 0:1)
24. oktoober 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers F BLACK – Narva PSK F09 7:1 (4:1 ; 3:0)
28. oktoober 2017 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik F – HC Panter F 13:1 (8:1 ; 5:0)
11. november 2017 14:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter F – Kajakas F 0:9 (0:3 ; 0:6)
10. detsember 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK F08 – HC Vipers F BLACK 9:0 (3:0 ; 6:0)
10. detsember 2017 14:30 Narva Jäähall Narva PSK F09 – HC Vipers F WHITE 7:1 (3:0 ; 4:1)
19. detsember 2017 19:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik F – Kajakas F Toimumata