EMV-E 2016/2017

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. Narva PSK E1 18 17 0 0 0 1 142 – 30 34
2. HK Tornaado/TSK E 18 12 0 1 0 5 104 – 54 25
3. HC Panter E 18 10 0 2 0 6 90 – 50 22
4. HC Everest E 16 8 0 1 0 7 75 – 54 17
5. HC Vipers/HC Kajakas E 18 7 0 0 0 11 71 – 78 14
6. Viru Sputnik E/HC Viking TSK 16 4 0 0 0 12 34 – 125 8
7. Narva PSK E2 16 0 0 0 0 16 19 – 144 0
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus
I ring
3. oktoober 2016 17:30 Narva Narva PSK E2 – HC Everest E 0:11 (0:5 ; 0:3 ; 0:3)
4. oktoober 2016 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Panter E 4:2 (3:2 ; 1:0 ; 0:0)
9. oktoober 2016 13:00 Tartu HC Vipers/HC Kajakas E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 10:0 (3:0 ; 2:0 ; 5:0)
12. oktoober 2016 19:00 Narva Narva PSK E1 – Narva PSK E2 12:3 (6:1 ; 2:1 ; 4:1)
14. oktoober 2016 18:00 Kohtla-Järve HC Everest E – HK Tornaado/TSK E 3:6 (0:2 ; 3:1 ; 0:3)
16. oktoober 2016 14:30 Tondiraba HK Tornaado/TSK E – Narva PSK E1 6:4 (2:3 ; 3:1 ; 1:0)
17. oktoober 2016 18:00 Narva Narva PSK E1 – HC Vipers/HC Kajakas E 6:2 (2:1 ; 2:1 ; 2:0)
19. oktoober 2016 17:20 Tondiraba Jäähall HC Vipers/HC Kajakas E – HC Panter E 1:4 (1:3 ; 0:1 ; 0:0)
19. oktoober 2016 19:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Everest E 3:7 (2:2 ; 0:2 ; 1:3)
29. oktoober 2016 14:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 6:0 (2:0 ; 1:0 ; 3:0)
5. november 2016 13:30 Narva Narva PSK E2 – HC Vipers/HC Kajakas E 0:10 (0:4 ; 0:2 ; 0:4)
12. november 2016 10:30 Narva Narva PSK E1 – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 11:1 (2:1 ; 4:0 ; 5:0)
12. november 2016 14:30 Narva Narva PSK E2 – HK Tornaado/TSK E 1:6 (0:0 ; 0:2 ; 1:4)
16. november 2016 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – HC Everest E 5:4 (2:0 ; 3:2 ; 0:2)
22. november 2016 17:45 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – Narva PSK E2 11:2 (3:1 ; 5:0 ; 3:1)
27. november 2016 14:30 Narva Narva PSK E1 – HC Panter E 6:1 (1:1 ; 2:0 ; 3:0)
30. november 2016 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Narva PSK E2 15:3 (3:1 ; 9:1 ; 3:1)
30. november 2016 17:45 Kohtla-Järve HC Everest E – HC Vipers/HC Kajakas E 0:7 (0:3 ; 0:1 ; 0:3)
7. detsember 2016 17:20 Tondiraba Jäähall HC Vipers/HC Kajakas E – HK Tornaado/TSK E 2:9 (1:3 ; 0:5 ; 1:1)
19. detsember 2016 18:00 Kohtla-Järve HC Everest E – Narva PSK E1 0:5 (0:1 ; 0:2 ; 0:2)
27. detsember 2016 13:50 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 19:0 (4:0 ; 6:0 ; 9:0)
II ring
3. detsember 2016 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Panter E 1:16 (1:5 ; 0:4 ; 0:7)
17. detsember 2016 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Vipers/HC Kajakas E 3:4 (1:2 ; 1:1 ; 1:1)
21. detsember 2016 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – HK Tornaado/TSK E 3:5 (2:0 ; 1:3 ; 0:2)
21. detsember 2016 18:00 Kohtla-Järve HC Everest E – Narva PSK E2 6:1 (4:0 ; 1:1 ; 1:0)
15. jaanuar 2017 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – Narva PSK E1 0:14 (0:3 ; 0:6 ; 0:5)
16. jaanuar 2017 18:00 Narva Narva PSK E2 – Narva PSK E1 0:16 (0:5 ; 0:7 ; 0:4)
17. jaanuar 2017 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Narva PSK E2 15:1 (4:1 ; 6:0 ; 5:0)
18. jaanuar 2017 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – HC Vipers/HC Kajakas E 6:0 (2:0 ; 3:0 ; 1:0)
18. jaanuar 2017 17:45 Kohtla-Järve HC Everest E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 4:0 (0:0 ; 2:0 ; 2:0)
21. jaanuar 2017 13:30 Narva Narva PSK E1 – HK Tornaado/TSK E 5:0 (1:0 ; 1:0 ; 3:0)
22. jaanuar 2017 13:00 Tartu HC Vipers/HC Kajakas E – HC Everest E 6:1 (3:0 ; 1:0 ; 2:1)
25. jaanuar 2017 18:30 Narva Narva PSK E2 – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 2:3 (0:1 ; 2:1 ; 0:1)
29. jaanuar 2017 13:00 Tartu HC Vipers/HC Kajakas E – Narva PSK E1 4:5 (0:3 ; 1:1 ; 3:1)
8. veebruar 2017 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Narva PSK E1 4:9 (3:4 ; 1:3 ; 0:2)
11. veebruar 2017 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HK Tornaado/TSK E 0:6 (0:3 ; 0:1 ; 0:2)
14. veebruar 2017 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Everest E 6:1 (2:1 ; 2:0 ; 2:0)
15. veebruar 2017 17:20 Tondiraba Jäähall HC Vipers/HC Kajakas E – Narva PSK E2 8:1 (2:0 ; 2:1 ; 4:0)
19. veebruar 2017 14:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Vipers/HC Kajakas E 4:8 (1:1 ; 1:6 ; 2:1)
20. veebruar 2017 18:00 Narva Narva PSK E1 – HC Everest E 8:2 (3:1 ; 2:1 ; 3:0)
26. veebruar 2017 12:30 Kohtla-Järve HC Everest E – HC Panter E 3:3 (0:2 ; 3:1 ; 0:0)
26. veebruar 2017 16:30 Narva Narva PSK E2 – HC Panter E 0:9 (0:3 ; 0:4 ; 0:2)
III ring
6. märts 2017 17:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers/HC Kajakas E – HK Tornaado/TSK E 2:4 (1:1 ; 0:1 ; 1:2)
6. märts 2017 18:30 Narva Narva PSK E2 – HC Everest E 1:8 (0:4 ; 1:3 ; 0:1)
8. märts 2017 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – HC Vipers/HC Kajakas E 5:3 (2:1 ; 0:2 ; 3:0)
8. märts 2017 17:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – Narva PSK E2 2:1 (0:0 ; 0:0 ; 2:1)
10. märts 2017 17:45 Narva Narva PSK E1 – HK Tornaado/TSK E 3:2 (3:1 ; 0:1 ; 0:0)
14. märts 2017 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Panter E 1:3 (0:0 ; 0:1 ; 1:2)
15. märts 2017 16:30 Kohtla-Järve HC Everest E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 9:2 (3:0 ; 2:0 ; 4:2)
15. märts 2017 18:00 Tartu HC Vipers/HC Kajakas E – Narva PSK E1 0:12 (0:7 ; 0:1 ; 0:4)
19. märts 2017 13:30 Narva Narva PSK E1 – HC Panter E 5:0 (0:0 ; 4:0 ; 1:0)
IV ring
9. märts 2017 17:45 Narva Narva PSK E2 – Viru Sputnik E/HC Viking TSK 3:7 (1:4 ; 2:0 ; 0:3)
11. märts 2017 14:45 Narva Narva PSK E1 – HC Vipers/HC Kajakas E 6:2 (1:2 ; 1:0 ; 4:0)
20. märts 2017 16:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Everest E 1:11 (0:3 ; 1:5 ; 0:3)
24. märts 2017 16:00 Tartu HC Vipers/HC Kajakas E – HC Panter E 1:5 (1:1 ; 0:1 ; 0:3)
28. märts 2017 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – HC Vipers/HC Kajakas E 7:1 (3:0 ; 2:0 ; 2:1)
28. märts 2017 17:45 Kohtla-Järve HC Everest E – Narva PSK E2 5:0 (5:0 ; 0:0 ; 0:0)
11. aprill 2017 16:30 Tondiraba Jäähall HK Tornaado/TSK E – Narva PSK E1 2:13 (1:2 ; 0:5 ; 1:6)
19. aprill 2017 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – Narva PSK E1 1:2 (0:0 ; 0:2 ; 1:0)
26. aprill 2017 16:30 Škoda Jäähall HC Panter E – HK Tornaado/TSK E 2:2 (1:1 ; 0:1 ; 1:0)