EMV-D 2017/2018

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. HC Vipers D 17 17 0 0 0 0 195 – 15 34
2. Narva PSK D1 15 13 0 1 0 1 139 – 37 27
3. HC Panter D 17 9 0 1 0 7 87 – 70 19
4. Kajakas D 15 8 0 0 0 7 108 – 56 16
5. Narva PSK D2 16 6 0 0 0 10 82 – 103 12
6. HC Everest D 18 3 0 0 0 15 54 – 194 6
7. Viru Sputnik D 16 0 0 0 0 16 10 – 200 0
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
24. september 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK D1 – HC Everest D 19:3 (10:1 ; 5:0 ; 4:2)
24. september 2017 15:15 Narva Jäähall Narva PSK D2 – Kajakas D 5:9 (2:2 ; 1:4 ; 2:3)
30. september 2017 10:30 Narva Jäähall Narva PSK D1 – Viru Sputnik D 14:0 (4:0 ; 4:0 ; 6:0)
1. oktoober 2017 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – Narva PSK D2 3:18 (0:6 ; 1:6 ; 2:6)
7. oktoober 2017 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – HC Panter D 4:5 (1:1 ; 1:3 ; 2:1)
9. oktoober 2017 19:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HC Panter D 8:1 (3:1 ; 1:0 ; 4:0)
23. oktoober 2017 16:00 Narva Jäähall Narva PSK D2 – HC Panter D 5:7 (1:2 ; 0:1 ; 4:4)
26. oktoober 2017 17:30 Kohtla-Järve HC Everest D – HC Vipers D 0:17 (0:7 ; 0:4 ; 0:6)
3. november 2017 17:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – HC Everest D 2:8 (1:3 ; 1:4 ; 0:1)
7. november 2017 19:15 Narva Jäähall Narva PSK D2 – Narva PSK D1 4:14 (2:5 ; 1:6 ; 1:3)
11. november 2017 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – Viru Sputnik D 11:0 (4:0 ; 1:0 ; 6:0)
18. november 2017 16:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter D – Viru Sputnik D 6:0 (0:0 ; 2:0 ; 4:0)
19. november 2017 12:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Kajakas D 5:2 (1:0 ; 2:2 ; 2:0)
10. detsember 2017 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – Narva PSK D1 0:6 (0:3 ; 0:2 ; 0:1)
13. detsember 2017 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Narva PSK D2 11:2 (5:0 ; 4:1 ; 2:1)
13. detsember 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter D – HC Everest D 18:1 (2:0 ; 8:0 ; 8:1)
14. detsember 2017 17:30 Kohtla-Järve HC Everest D – Narva PSK D2 1:8 (1:2 ; 0:3 ; 0:3)
3. jaanuar 2018 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter D – Narva PSK D1 3:4 (2:1 ; 1:0 ; 0:3)
20. jaanuar 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – HC Vipers D 0:12 (0:2 ; 0:4 ; 0:6)
26. veebruar 2018 19:00 Kohtla-Järve HC Everest D – Kajakas D Toimumata
24. märts 2018 13:30 Narva Jäähall Narva PSK D1 – HC Vipers D Toimumata
II ring
3. oktoober 2017 19:15 Narva Jäähall Narva PSK D2 – HC Everest D 3:1 (0:1 ; 3:0 ; 0:0)
8. november 2017 17:30 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter D – HC Vipers D 0:12 (0:1 ; 0:3 ; 0:8)
9. november 2017 17:45 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – Narva PSK D1 0:11 (0:3 ; 0:1 ; 0:7)
12. november 2017 12:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Viru Sputnik D 15:0 (4:0 ; 6:0 ; 5:0)
14. november 2017 17:30 Kohtla-Järve HC Everest D – Viru Sputnik D 12:1 (0:0 ; 6:0 ; 6:1)
26. november 2017 10:30 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – HC Vipers D 1:7 (0:2 ; 1:4 ; 0:1)
26. november 2017 15:00 Narva Jäähall Narva PSK D1 – HC Panter D 2:2 (0:2 ; 1:0 ; 1:0)
4. detsember 2017 18:00 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter D – Narva PSK D2 6:0 (0:0 ; 4:0 ; 2:0)
5. detsember 2017 17:45 Narva Jäähall Narva PSK D2 – Viru Sputnik D 12:0 (3:0 ; 7:0 ; 2:0)
12. detsember 2017 19:15 Narva Jäähall Narva PSK D1 – Narva PSK D2 8:5 (1:3 ; 5:0 ; 2:2)
16. detsember 2017 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – HC Everest D 14:1 (3:0 ; 7:1 ; 4:0)
21. detsember 2017 16:30 Kohtla-Järve HC Everest D – Narva PSK D1 3:11 (0:4 ; 1:4 ; 2:3)
26. detsember 2017 17:45 Kohtla-Järve HC Everest D – HC Panter D 4:7 (2:2 ; 2:1 ; 0:4)
4. jaanuar 2018 15:00 Narva Jäähall Narva PSK D2 – HC Vipers D 1:14 (0:3 ; 1:5 ; 0:6)
13. jaanuar 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – HC Panter D 2:7 (0:4 ; 1:1 ; 1:2)
14. jaanuar 2018 13:15 Narva Jäähall Narva PSK D1 – Kajakas D 7:3 (4:0 ; 1:2 ; 2:1)
4. veebruar 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – Kajakas D 0:12 (0:4 ; 0:6 ; 0:2)
21. veebruar 2018 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Narva PSK D1 Toimumata
24. veebruar 2018 13:00 ŠKODA Jäähall Tallinn HC Panter D – Kajakas D Toimumata
3. märts 2018 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – Narva PSK D1 Toimumata
8. aprill 2018 12:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HC Everest D Toimumata
III ring
12. november 2017 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – HC Panter D 8:2 (2:2 ; 5:0 ; 1:0)
3. detsember 2017 11:00 Tartu Lõunakeskuse Jäähall Kajakas D – Viru Sputnik D 19:2 (4:0 ; 4:0 ; 11:2)
16. jaanuar 2018 19:15 Narva Jäähall Narva PSK D1 – HC Everest D 20:2 (6:0 ; 8:2 ; 6:0)
17. jaanuar 2018 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HC Panter D 8:2 (2:0 ; 5:2 ; 1:0)
17. jaanuar 2018 19:00 Kohtla-Järve HC Everest D – Narva PSK D2 4:6 (2:1 ; 1:2 ; 1:3)
20. jaanuar 2018 15:30 Kohtla-Järve HC Everest D – HC Vipers D 0:15 (0:5 ; 0:6 ; 0:4)
21. jaanuar 2018 14:30 Narva Jäähall Narva PSK D2 – Kajakas D 3:5 (1:3 ; 1:0 ; 1:2)
27. jaanuar 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – HC Everest D 0:13 (0:6 ; 0:2 ; 0:5)
3. veebruar 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter D – Viru Sputnik D 5:0 (2:0 ; 3:0 ; 0:0)
7. veebruar 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter D – HC Everest D 14:0 (5:0 ; 2:0 ; 7:0)
14. veebruar 2018 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Kajakas D 5:3 (1:1 ; 2:1 ; 2:1)
20. veebruar 2018 18:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – Narva PSK D2 Toimumata
28. veebruar 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter D – Narva PSK D Toimumata
1. märts 2018 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – Narva PSK D2 Toimumata
2. märts 2018 19:15 Narva Jäähall Narva PSK D1 – Viru Sputnik D Toimumata
12. märts 2018 19:50 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Narva PSK D2 Toimumata
13. märts 2018 16:00 Narva Jäähall Narva PSK D2 – Narva PSK D1 Toimumata
20. märts 2018 13:30 Narva Jäähall Narva PSK D2 – HC Panter D Toimumata
25. märts 2018 13:00 Kohtla-Järve HC Everest D – Kajakas D Toimumata
28. märts 2018 18:00 Narva Jäähall Narva PSK D1 – HC Vipers D Toimumata
31. märts 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – HC Vipers D Toimumata
IV ring
30. september 2017 13:30 Narva Jäähall Narva PSK D2 – HC Vipers D 2:11 (1:4 ; 0:5 ; 1:2)
7. jaanuar 2018 12:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – HC Everest D 18:0 (5:0 ; 6:0 ; 7:0)
31. jaanuar 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter D – HC Vipers D 1:5 (0:2 ; 0:3 ; 1:0)
6. veebruar 2018 19:15 Narva Jäähall Narva PSK D1 – Narva PSK D2 8:1 (3:1 ; 2:0 ; 3:0)
7. veebruar 2018 17:10 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Narva PSK D1 7:0 (3:0 ; 2:0 ; 2:0)
10. veebruar 2018 14:30 Narva Jäähall Narva PSK D1 – Kajakas D 8:3 (3:0 ; 1:3 ; 4:0)
14. veebruar 2018 18:00 Narva Jäähall Narva PSK D2 – HC Everest D 7:1 (2:0 ; 2:1 ; 3:0)
17. veebruar 2018 14:45 Narva Jäähall Narva PSK D1 – HC Panter D 7:1 (2:0 ; 2:1 ; 3:0)
18. veebruar 2018 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – HC Everest D 14:0 (3:0 ; 5:0 ; 6:0)
18. veebruar 2018 12:40 Tondiraba Jäähall HC Vipers D – Viru Sputnik D 25:0 (8:0 ; 6:0 ; 11:0)
6. märts 2018 16:00 Narva Jäähall Narva PSK D2 – Viru Sputnik D Toimumata
7. märts 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter D – Narva PSK D2 Toimumata
9. märts 2018 19:00 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – Narva PSK D1 Toimumata
11. märts 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – Kajakas D Toimumata
14. märts 2018 17:30 Škoda Jäähall HC Panter D – Kajakas D Toimumata
14. märts 2018 19:00 Kohtla-Järve HC Everest D – Viru Sputnik D Toimumata
22. märts 2018 17:30 Kohtla-Järve HC Everest D – Narva PSK D1 Toimumata
29. märts 2018 19:00 Kohtla-Järve HC Everest D – HC Panter D Toimumata
1. aprill 2018 12:30 Kohtla-Järve Viru Sputnik D – HC Panter D Toimumata
7. aprill 2018 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – HC Vipers D Toimumata
8. aprill 2018 11:00 Tartu Lõunakeskuse Liuväli Kajakas D – Narva PSK D2 Toimumata