(5:0 ; 2:0 ; 7:0)

Aeg: 7. veebruar 2018 17:30

Koht: Škoda Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Elizaveta Liivik Sekretär
2. Aleksandr Kovaljuk Aeg
3. Anton Semjonov Peakohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 3 Stefan Sorokin
0:15:00 0:30:00 5 Stefan Sorokin
0:30:00 0:45:00 0 Stefan Sorokin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 11 Ivan Jantšuk
0:15:00 0:30:00 9 Ivan Jantšuk
0:30:00 0:45:00 0 Ivan Jantšuk

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
U14 HC Everest D 30 sek 0:44:45

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Aleksandr Iljin 02:00 TRIP 0:08:32 0:10:32

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:23 1 - 0 U14 HC Panter/TSK Oleksandr Shapovalov
0:04:21 2 - 0 U14 HC Panter/TSK Vjatseslav Kovaljuk
0:06:12 3 - 0 U14 HC Panter/TSK Aleksandr Hmelnitski
0:07:44 2 min U14 HC Everest D Lev Šumenkov DANG-EQ
0:08:32 2 min U14 HC Everest D Aleksandr Iljin TRIP
0:08:39 4 - 0 PP U14 HC Panter/TSK Oleksandr Shapovalov
0:10:44 5 - 0 U14 HC Panter/TSK Oleksandr Shapovalov
0:11:11 2 min U14 HC Panter/TSK Vladimir Bolhovitin TRIP
2. periood
0:16:03 2 min U14 HC Panter/TSK Pyry Heiskanen SLASH
0:20:58 6 - 0 U14 HC Panter/TSK Oleksandr Shapovalov
0:21:48 2 min U14 HC Panter/TSK Mykhailo Likhtenshtein ROUGH
0:23:14 2 min U14 HC Panter/TSK Niklas Sildre HOOK
0:25:52 2 min U14 HC Everest D Eduard Drozdov HOOK
0:25:58 7 - 0 PP U14 HC Panter/TSK Roland Luht
3. periood
0:30:39 2 min U14 HC Everest D Lev Šumenkov KNEE
0:30:39 2 min U14 HC Everest D Arseni Belov SLASH
0:30:55 8 - 0 PP U14 HC Panter/TSK Pyry Heiskanen
0:31:46 9 - 0 PP U14 HC Panter/TSK Jegor Proskurin
0:33:11 2 min U14 HC Everest D Denis Toom TRIP
0:35:44 10 - 0 U14 HC Panter/TSK Mykhailo Likhtenshtein
0:39:28 2 min U14 HC Panter/TSK Oleksandr Shapovalov CROSS
0:41:23 11 - 0 SH U14 HC Panter/TSK Pyry Heiskanen
0:42:20 12 - 0 U14 HC Panter/TSK Pyry Heiskanen
0:42:37 13 - 0 U14 HC Panter/TSK Niklas Sildre
0:43:30 2 min U14 HC Panter/TSK Daniel Sippo SLASH
0:44:32 14 - 0 SH U14 HC Panter/TSK Mykhailo Likhtenshtein
0:44:45 2 min U14 HC Panter/TSK Maksim Tulkin HOLD
0:44:45 30 sek U14 HC Everest D TIMEOUT