EMV-C 2019/2020

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. Narva PSK C 12 9 0 2 0 1 97 – 26 20
2. Kajakas C 7 5 0 1 0 1 56 – 7 11
3. HC Panter/TSK C 6 2 0 0 0 4 33 – 26 4
4. Viru Sputnik C 10 0 0 4 0 6 22 – 111 4
5. HC Everest C 7 0 0 3 0 4 21 – 55 3
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
2. oktoober 2019 19:00 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Panter/TSK C 7:2 (0:0 ; 3:1 ; 4:1)
23. oktoober 2019 18:15 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Everest C 9:4 (1:1 ; 4:0 ; 4:3)
7. november 2019 14:00 Astri Arena Kajakas C – Narva PSK C 6:1 (3:0 ; 1:1 ; 2:0)
11. november 2019 18:00 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Viru Sputnik C 5:5 (1:1 ; 2:3 ; 2:1)
20. november 2019 16:25 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Narva PSK C 1:13 (0:6 ; 1:4 ; 0:3)
21. detsember 2019 11:00 Astri Arena Kajakas C – Viru Sputnik C 15:1 (5:1 ; 5:0 ; 5:0)
7. jaanuar 2020 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – HC Everest C 10:0 (3:0 ; 3:0 ; 4:0)
26. jaanuar 2020 15:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Kajakas C Toimumata
30. jaanuar 2020 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Viru Sputnik C Toimumata
16. veebruar 2020 11:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli Kajakas C – HC Panter/TSK C Toimumata
II ring
9. oktoober 2019 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Narva PSK C 3:4 (1:2 ; 1:1 ; 1:1)
31. oktoober 2019 19:00 Narva Jäähall Narva PSK C – Viru Sputnik C 22:1 (5:1 ; 6:0 ; 11:0)
16. november 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Kajakas C 0:0 (0:0 ; 0:0 ; 0:0)
23. november 2019 11:00 Astri Arena Kajakas C – HC Everest C 14:0 (2:0 ; 9:0 ; 3:0)
27. november 2019 19:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Narva PSK C 3:9 (2:2 ; 0:1 ; 1:6)
14. detsember 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Panter/TSK C 2:15 (0:0 ; 1:5 ; 1:10)
15. detsember 2019 13:30 Narva Jäähall Narva PSK C – Kajakas C 4:1 (1:0 ; 2:1 ; 1:0)
21. jaanuar 2020 17:00 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Everest C 8:8 (3:4 ; 2:3 ; 3:1)
11. veebruar 2020 17:15 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – HC Panter/TSK C Toimumata
16. veebruar 2020 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Kajakas C Toimumata
III ring
19. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Panter/TSK C 8:2 (3:0 ; 1:2 ; 4:0)
30. november 2019 11:00 Astri Arena Kajakas C – HC Panter/TSK C 5:1 (0:0 ; 3:1 ; 2:0)
4. detsember 2019 16:45 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Narva PSK C 0:0 (0:0 ; 0:0 ; 0:0)
29. jaanuar 2020 19:15 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Everest C Toimumata
29. veebruar 2020 12:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Kajakas C Toimumata
10. märts 2020 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – HC Everest C Toimumata
18. märts 2020 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Viru Sputnik C Toimumata
19. aprill 2020 11:00 Astri Arena Kajakas C – Narva PSK C Toimumata
26. aprill 2020 11:00 Astri Arena Kajakas C – Viru Sputnik C Toimumata
IV ring
8. detsember 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Kajakas C 0:14 (0:4 ; 0:7 ; 0:3)
22. detsember 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Narva PSK C 0:0 (0:0 ; 0:0 ; 0:0)
22. jaanuar 2020 19:30 Narva Jäähall Narva PSK C – Viru Sputnik C 19:3 (6:2 ; 3:1 ; 10:0)
9. veebruar 2020 13:30 Narva Jäähall Narva PSK C – Kajakas C Toimumata
20. veebruar 2020 18:15 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Everest C Toimumata
29. veebruar 2020 14:00 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Panter/TSK C Toimumata
4. märts 2020 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Narva PSK C Toimumata
21. märts 2020 11:00 Astri Arena Kajakas C – HC Everest C Toimumata
4. aprill 2020 17:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Kajakas C Toimumata
5. aprill 2020 12:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – HC Panter/TSK C Toimumata