EMV-C 2019/2020

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. Narva PSK C 14 12 0 1 0 1 125 – 36 25
2. Kajakas C 14 11 0 1 0 2 122 – 22 23
3. HC Panter/TSK C 12 5 0 0 0 7 58 – 51 10
4. HC Everest C 9 0 0 2 0 7 24 – 86 2
5. Viru Sputnik C 13 0 0 2 0 11 28 – 162 2
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
2. oktoober 2019 19:00 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Panter/TSK C 7:2 (0:0 ; 3:1 ; 4:1)
23. oktoober 2019 18:15 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Everest C 9:4 (1:1 ; 4:0 ; 4:3)
7. november 2019 14:00 Astri Arena Kajakas C – Narva PSK C 6:1 (3:0 ; 1:1 ; 2:0)
11. november 2019 18:00 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Viru Sputnik C 5:5 (1:1 ; 2:3 ; 2:1)
20. november 2019 16:25 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Narva PSK C 1:13 (0:6 ; 1:4 ; 0:3)
21. detsember 2019 11:00 Astri Arena Kajakas C – Viru Sputnik C 15:1 (5:1 ; 5:0 ; 5:0)
7. jaanuar 2020 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – HC Everest C 10:0 (3:0 ; 3:0 ; 4:0)
26. jaanuar 2020 15:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Kajakas C 0:6 (0:0 ; 0:4 ; 0:2)
30. jaanuar 2020 20:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Viru Sputnik C 8:1 (1:1 ; 1:0 ; 6:0)
16. veebruar 2020 11:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli Kajakas C – HC Panter/TSK C 5:2 (1:0 ; 2:1 ; 2:1)
II ring
9. oktoober 2019 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Narva PSK C 3:4 (1:2 ; 1:1 ; 1:1)
31. oktoober 2019 19:00 Narva Jäähall Narva PSK C – Viru Sputnik C 22:1 (5:1 ; 6:0 ; 11:0)
23. november 2019 11:00 Astri Arena Kajakas C – HC Everest C 14:0 (2:0 ; 9:0 ; 3:0)
27. november 2019 19:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Narva PSK C 3:9 (2:2 ; 0:1 ; 1:6)
14. detsember 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Panter/TSK C 2:15 (0:0 ; 1:5 ; 1:10)
15. detsember 2019 13:30 Narva Jäähall Narva PSK C – Kajakas C 4:1 (1:0 ; 2:1 ; 1:0)
21. jaanuar 2020 17:00 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Everest C 8:8 (3:4 ; 2:3 ; 3:1)
11. veebruar 2020 17:15 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – HC Panter/TSK C 3:8 (0:1 ; 1:4 ; 2:3)
12. veebruar 2020 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Kajakas C 3:6 (1:2 ; 1:2 ; 1:2)
3. märts 2020 17:00 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Kajakas C 0:10 (0:1 ; 0:4 ; 0:5)
III ring
19. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall Narva PSK C – HC Panter/TSK C 8:2 (3:0 ; 1:2 ; 4:0)
30. november 2019 11:00 Astri Arena Kajakas C – HC Panter/TSK C 5:1 (0:0 ; 3:1 ; 2:0)
12. veebruar 2020 19:45 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Narva PSK C 3:13 (1:7 ; 0:4 ; 2:2)
29. veebruar 2020 12:30 Kohtla-Järve Jäähall HC Everest C – Kajakas C 1:17 (1:2 ; 0:9 ; 0:6)
1. märts 2020 13:00 Astri Arena Treeninghall Kajakas C – Viru Sputnik C 17:1 (6:0 ; 6:0 ; 5:1)
12. märts 2020 14:00 Astri Arena Kajakas C – Narva PSK C 2:2 (0:0 ; 0:1 ; 2:1)
IV ring
8. detsember 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – Kajakas C 0:14 (0:4 ; 0:7 ; 0:3)
22. jaanuar 2020 19:30 Narva Jäähall Narva PSK C – Viru Sputnik C 19:3 (6:2 ; 3:1 ; 10:0)
9. veebruar 2020 14:30 Narva Jäähall Narva PSK C – Kajakas C 6:4 (1:1 ; 3:1 ; 2:2)
20. veebruar 2020 18:30 Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik C – HC Panter/TSK C 2:3 (2:2 ; 0:1 ; 0:0)
4. märts 2020 16:30 Škoda Jäähall HC Panter/TSK C – Narva PSK C 1:8 (0:3 ; 1:2 ; 0:3)