Mängijad

Mängija Omanikklubi Liiga Positsioon Pikkus / kaal Litsentsi nr
Mängijaid kokku 1622
Daniel Aalund (EST) Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Estrit Aasma (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 162 cm / 56 kg 174/2020
Filipp Abdukarimov (EST) Narva PSK Väravavaht 170 cm / 69 kg Puudub
Marat Abeljanov (EST) HC PANTER Kaitsja 187 cm / 80 kg Puudub
Artjom Abeljanov (EST) HC PANTER ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 95/2020
Matvei Abramov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 132 cm / 27 kg 394/2020
Nikita Abramov (EST) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 69 kg Puudub
Brandon Abreldaal (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 67/2020
Brayden Abreldaal (EST) HK Tornaado ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - 119/2020
Georgi Abuladze (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Nikita Abzalon (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 151 cm / 47 kg 395/2020
Karl Adami (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 249/2020
Sten Adul (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Ivan Afanasjev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 148 cm / 31 kg Puudub
Artjom Agafonov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 146 cm / 35 kg 396/2020
Maksim Agafontsev (RUS) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 183 cm / 75 kg 397/2020
Akim Ageev (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 133 cm / 26 kg 398/2020
Taavi Ahman (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Kaitsja 178 cm / 61 kg 526/2020
Allan Ahven (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - Tegemisel
Ivan Akimov (RUS) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Tegemisel
Raol Alamaa (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 250/2020
Dariush Alavi (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 198/2020
Aleksey Aleksandrov (EST) Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Andrei Aleksandrov (EST) Narva PSK EML Ründaja 179 cm / 97 kg 399/2020
Artemi Aleksandrov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Kirill Aleksejev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 144 cm / 37 kg 400/2020
Aleksandr Aleksejev (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Dmitri Aleksejev (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Mihhail Aleksejev (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 140 cm / 33 kg 401/2020
Dementi Aleksejev (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 130 cm / 34 kg 527/2020
Karl-Erik Alemaa (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 199/2020
Emil Alen (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
David Aleštšenko (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 120/2020
Timur Alihodzin (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - Tegemisel
Ruslan Alimov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Doris Allikoja (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 375/2020
Andris Allikoja (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 374/2020
Martin Alliksaar (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Otto Gustav Almann (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 140 cm / 36 kg 528/2020
Rasmus Alt (EST) HC PANTER Ründaja 163 cm / 54 kg Puudub
Nikolai Altdorf (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 200/2020
Aleksandr Altuhhov (EST) Narva PSK Ründaja 175 cm / 72 kg Puudub
Nikita Altuhhov (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja 154 cm / 43 kg Tegemisel
Mart Ambos (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 251/2020
Maksim Aminov (EST) Narva PSK Kaitsja 145 cm / 43 kg Puudub
Richard Ananjev (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 201/2020
Ilja Andrejev (EST) Narva PSK Ründaja 181 cm / 86 kg Puudub
Nikita Andrienkov (EST) HK Tornaado Kaitsja 144 cm / 34 kg Puudub
Artjom Andronov (EST) Viru Sputnik ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 172 cm / 64 kg 597/2020
Maksim Anohhin (EST) Narva PSK EML Kaitsja 182 cm / 72 kg 402/2020
Martin Anohhin (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 151 cm / 42 kg 403/2020
Stepan Antipov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 121/2020
Lev Anton (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja 135 cm / 30 kg 122/2020
Egor Antonenko (RUS) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Roman Antonets (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine - - / - Tegemisel
Deniss Antonov (EST) HC Viking EML Kaitsja 189 cm / 85 kg Tegemisel
Nikita Antonov (EST) HK Tornaado ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 202/2020
Damir Antonov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 252/2020
Vladlen Antševski (EST) Narva PSK EML Kaitsja 189 cm / 95 kg 404/2020
Valtteri Anttila (EST) HC Vipers Ründaja 127 cm / 28 kg Puudub
Rokas Arbiciauskas (LTU) HC Viking Kaitsja 183 cm / 72 kg Puudub
Rene Aristov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Roman Aristov (EST) HC Viking Kaitsja 150 cm / 41 kg Puudub
Robert Arrak (EST) Noortekoondis Ründaja 188 cm / 83 kg Puudub
Egor Artemov (RUS) HC Vipers Kaitsja 163 cm / 58 kg Puudub
Andrei Artjushin (EST) HC PANTER Kaitsja 182 cm / 74 kg Puudub
Kaisa Arumäe (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 168 cm / 60 kg 1/2020
Sten-Daniel Asmer (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 130 cm / 33 kg 405/2020
Anastasia Atonen (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 253/2020
Matvei Avdoshkin (EST) HC Vipers Ründaja 120 cm / 24 kg Puudub
Savva Azarov (EST) HC PANTER Ründaja 166 cm / 55 kg Puudub
Renat Aznibakiev (EST) HC Vipers EML Väravavaht - / - Tegemisel
Konstantin Babchenko (EST) HC Vipers EML Kaitsja 182 cm / 70 kg Tegemisel
Yuri Babenko (RUS) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 179 cm / 60 kg 406/2020
Andrian Babilo (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Juri Bahturin (EST) SK Kajakas EML Väravavaht 185 cm / 72 kg Puudub
Kirill Baikov (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 34 kg Puudub
Andrei Baikov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 154 cm / 47 kg 407/2020
Matvei Bakin (RUS) HC Everest - / - Puudub
Arseni Baksejev (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Timofei Bakšejev (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Timur Banasevits (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 254/2020
Marat Baradulin (EST) Viru Sputnik Ründaja 118 cm / 19 kg Puudub
Timur Baraev (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Grigory Baranchukov (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Daniel Baranek (SVK) HC PANTER EML Ründaja 180 cm / 80 kg 39/2020
David Baranek (SVK) HC PANTER EML Ründaja 180 cm / 80 kg 40/2020
Egor Barbõsev (EST) HC Viking Kaitsja 120 cm / 20 kg Puudub
Nikita Barkovski (EST) HC Vipers EML Väravavaht 183 cm / 76 kg Tegemisel
Ruslan Bashirov (RUS) HC Viking Ründaja 185 cm / 86 kg Puudub
Vladimir Baskirov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 189 cm / 92 kg 530/2020
Mark Baskirov (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 144 cm / 34 kg 529/2020
Maksim Batšurin (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Vadim Bazura (EST) Viru Sputnik - 185 cm / 83 kg Puudub
Alexander Bazutin (EST) HC Viking ENKV U10-Alumine Ründaja 128 cm / 23 kg Tegemisel
Stanislav Bažutov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Väravavaht 169 cm / 69 kg 408/2020
Anton Bek (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Ketlin Beljaev (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja - / - Puudub
Egor Beljajev (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 140 cm / 37 kg Puudub
Aleksei Beljajev (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 203/2020
Kristofer Beljakov (EST) HC PANTER Ründaja 143 cm / 31 kg Puudub
Romet Beljakov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 255/2020
Maksim Beloussov (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 68/2020
Arseni Belov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Ründaja 171 cm / 57 kg 598/2020
Vitali Belov (EST) Narva PSK Väravavaht 198 cm / 93 kg Puudub
Viktor Belsner (EST) Narva PSK Ründaja 182 cm / 81 kg Puudub
Aleksandr Bendi (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Väravavaht 130 cm / 34 kg 409/2020
Timofei Berežnoi (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Mark Berežonov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 139 cm / 31 kg 410/2020
Maksim Bezrukavõi (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine - - / - Tegemisel
Artur Bilorus (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 123/2020
Jana Bilorus (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 161/2020
Egidius Binkulis (LTU) HC Viking Ründaja 183 cm / 79 kg Puudub
Marek Blinnikov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 150 cm / 45 kg 531/2020
Pavel Blitstein (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Antonina Blodone (LVA) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 2/2020
Pavel Bobõljov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Aleksei Bobõljov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Denis Bobrakov (RUS) SK Kajakas Ründaja 174 cm / 61 kg Puudub
Nikita Bogatov (EST) HK Tornaado ENMV U16 Väravavaht - / - 69/2020
Edgar Bogdanov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 172 cm / 70 kg Puudub
Alexander Bogdanov (EST) Narva PSK EML Ründaja 186 cm / 99 kg 411/2020
Maksim Bogdanov (EST) SK Kajakas Ründaja 185 cm / 68 kg Puudub
Vladislav Bogdanov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 127 cm / 22 kg Puudub
Leonid Boguslavski (EST) HC Vipers Ründaja 180 cm / 72 kg Puudub
Elis Boitsova (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 175/2020
Maksim Bojetski (EST) Narva PSK Ründaja 179 cm / 65 kg 412/2020
Kirill Boldõgin (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja 140 cm / 28 kg Tegemisel
Vladimir Bolhovitin (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Mihail Bolhovitin (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 256/2020
Stepan Bolotov (EST) Narva PSK Väravavaht 126 cm / 23 kg Puudub
Maksim Bolšakov (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 133 cm / 33 kg Puudub
Eduard Bolšakov (EST) Viru Sputnik Ründaja 183 cm / 75 kg Puudub
Aleksander Borisov (EST) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 65 kg 532/2020
Sergei Borisov (EST) SK Kajakas Ründaja 150 cm / 43 kg 533/2020
Nikita Borodajev (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja 186 cm / 70 kg Tegemisel
Andrei Borodin (EST) HC Vipers Ründaja 130 cm / 33 kg Puudub
Maksim Borovikov (EST) HC Vipers EML Ründaja - / - Puudub
Daniel Boskin (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 124/2020
Mark Bõstrov (EST) HK Tornaado ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - 125/2020
Alex Bõstrov (EST) HC PANTER Ründaja 157 cm / 48 kg Puudub
Maksim Brandis (EST) HC Viking EML Kaitsja 172 cm / 77 kg Puudub
Arseni Brezovski (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 204/2020
Richard Brujev (EST) HC Viking Kaitsja 122 cm / 23 kg Puudub
Elissei Brusnitsin (EST) HC Everest Kaitsja 128 cm / 23 kg Puudub
Daniel Budnikov (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 257/2020
Alex Budõlin (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Vladislav Bukharin (EST) Viru Sputnik - 188 cm / 76 kg Puudub
Vadim Buklin (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 205/2020
Deniss Bulõtšev (EST) Narva PSK Kaitsja 152 cm / 54 kg Puudub
Andrei Bunin (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Maksim Burkov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 160 cm / 43 kg 413/2020
Aleksandr Burovenko (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Aleksandr Burovenko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Stella Buss (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Nikita Butorov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Kaitsja 176 cm / 87 kg 414/2020
Stanislav Butsinski (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja 180 cm / 57 kg Tegemisel
Timofei Butussov (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 140 cm / 31 kg 415/2020
Daniel Buzoverja (EST) Narva PSK Kaitsja 157 cm / 57 kg Puudub
Deniss Bykov (EST) HC Vipers Ründaja 177 cm / 79 kg Tegemisel
Oleg Chernikov (RUS) HC Vipers Kaitsja 167 cm / 57 kg Puudub
Mark Cherpasov (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 206/2020
Fjodor Chuprov (RUS) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - Tegemisel
Leonid Danileiko (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Artur Danilov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 129 cm / 26 kg 599/2020
Rustam Danilov (EST) HC Vipers Ründaja 132 cm / 31 kg Puudub
Nikita Dantšenko (RUS) HC Vipers Kaitsja 151 cm / 49 kg Puudub
Yurii Danylenko (UKR) HC PANTER Kaitsja 179 cm / 82 kg Puudub
Aleksandr Davletkildejev (EST) Narva PSK ENKV U8 Ründaja 110 cm / 21 kg 416/2020
Prohor Demin (EST) Viru Sputnik ENKV U8, ENKV U10-Alumine Kaitsja 123 cm / 19 kg 600/2020
Karina Demina (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 158 cm / 47 kg 601/2020
Oleg Denissov (EST) Narva PSK ENKV U8 Ründaja 110 cm / 18 kg 417/2020
Nikita Denissov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 258/2020
Aleksandr Dikovitš (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine - - / - Tegemisel
Bogdarian Dilba (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - Tegemisel
Vincenzo Di Pietro (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Maria Disko (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 176/2020
German Dius (UKR) Viru Sputnik Kaitsja 147 cm / 40 kg 602/2020
Patrick Tag Djakov (EST) HC Vipers Ründaja 162 cm / 59 kg Puudub
Valeri Dmitrijev (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 78 kg Puudub
Jegor Dmitrijev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 155 cm / 40 kg 418/2020
Daniel Dmitritsenko (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Devid Dõba (EST) HC Vipers Ründaja - / - Tegemisel
Aleksei Dobrjakov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Ilja Dobrjakov (EST) HC Vipers Ründaja 185 cm / 64 kg Puudub
Dmitri Dokuchaev (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Danylo Dolia (UKR) HC PANTER Ründaja - / - 259/2020
Mihhail Dolzenko (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Oleg Dolžkov (RUS) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - 419/2020
Artjom Dõmov (EST) Narva PSK Kaitsja 130 cm / 30 kg Puudub
Andrei Dorofejev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Arseni Dosaev (RUS) Viru Sputnik ENKV U8 Ründaja - / - 603/2020
Vladislav Dõtškin (EST) HC Vipers Kaitsja 184 cm / 80 kg Puudub
Ivan Dragunov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 260/2020
Aleksander Dragunov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 126/2020
Georg Dragunov (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 207/2020
Mark Dronik (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 135 cm / 29 kg 420/2020
Nikolai Drozdov (EST) Narva PSK Kaitsja 134 cm / 29 kg Puudub
Eduard Drozdov (EST) HC Everest ENMV U16 Ründaja - / - Tegemisel
Ivan Drumov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 156 cm / 45 kg Puudub
Anatoli Dubkov (EST) Viru Sputnik - 180 cm / 92 kg Puudub
Anna Dubkova (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 177/2020
Pavel Dubovik (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 154 cm / 36 kg 604/2020
Matvei Dubrovin (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 144 cm / 34 kg 421/2020
Kiryl Dzenisiuk (BLR) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Aleksander Ebber (EST) HC PANTER EML Kaitsja 181 cm / 84 kg 41/2020
Noora-Freija Ebber (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 261/2020
Sebastian Ebber (EST) HC PANTER ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 124 cm / 21 kg 96/2020
Rostislav Efremov (RUS) HC Vipers Väravavaht 176 cm / 65 kg Puudub
Daniil Efremov (EST) Viru Sputnik ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 605/2020
Demid Efremov (RUS) Viru Sputnik ENKV U8 Ründaja - / - 606/2020
Daniel Egorov (EST) Narva PSK Ründaja 113 cm / 18 kg Puudub
Anneli Ehastu (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 168 cm / 57 kg 3/2020
Aleksander Eidemiller (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 127/2020
Marten Elbe (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 534/2020
Georgii Eliseev (RUS) SK Kajakas Ründaja 176 cm / 64 kg Puudub
Eve Elken (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 170 cm / 63 kg 100/2020
Gleb Engalychev (EST) Narva PSK Ründaja 167 cm / 67 kg Puudub
Georg Ermel (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 70 kg Puudub
Daniil Erport (EST) HC Viking Väravavaht 182 cm / 68 kg Puudub
Daniil Ershov (RUS) HC Viking Kaitsja 191 cm / 85 kg Puudub
Dmitri Eršov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 130 cm / 30 kg Puudub
Artemi Ertti (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Jaromir Ertti (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Adrian Fadejev (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Roman Fatejev (EST) HC Vipers Ründaja 128 cm / 31 kg Puudub
Denis Fedjajev (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Anna Fedjajeva (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 178/2020
Nikita Fedorovitš (EST) HC Everest Ründaja 182 cm / 57 kg Puudub
Artur Fedoruk (EST) HC Viking EML Ründaja 170 cm / 79 kg Puudub
Daniil Fedulov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 128/2020
Timofei Feklistov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Nikolas Fekti (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 535/2020
Erik Fetiskin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Artur Fetiskin (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Nikita Filatov (EST) HC Viking Ründaja 114 cm / 25 kg Puudub
Vjatšeslav Filatov (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 152 cm / 39 kg 607/2020
Nikita Filatov (RUS) HC Vipers Ründaja 176 cm / 70 kg Puudub
Maksim Filimonov (EST) SK Kajakas Kaitsja 135 cm / 30 kg Puudub
Aleksei Filimonov (RUS) HC PANTER Ründaja - / - 262/2020
Ilja Filipia (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Nikita Filipjev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 149 cm / 40 kg 422/2020
David Filippenko (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 208/2020
Jegor Filippov (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja 126 cm / 22 kg 536/2020
Jordan Filippov (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 263/2020
Sergei Filippov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Gennadi Filippov (EST) HC Viking EML Ründaja 177 cm / 73 kg Tegemisel
Georgi Filjajev (EST) HK Tornaado ENMV U16 Ründaja - / - 70/2020
Andrei Filonik (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 608/2020
Dmitri Filtsagin (EST) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Anton Fjodorov (EST) HK Tornaado ENMV U16 Ründaja - / - 71/2020
Arseni Fjodorov (EST) Narva PSK ENKV U8 Ründaja 123 cm / 24 kg 423/2020
Sergei Fjodorov (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 159 cm / 50 kg 609/2020
Arseni Fjodorov (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Artjom Fjodorov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Gleb Fjodorov (RUS) Narva PSK Ründaja 175 cm / 63 kg Puudub
Dmitri Fjodorov (EST) Viru Sputnik Väravavaht 180 cm / 75 kg Puudub
Toomas Fjodorov (EST) Viru Sputnik Ründaja 172 cm / 55 kg Puudub
Timur Fjodorov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 155 cm / 42 kg 537/2020
Anastasija Fjodorova (EST) HC Vipers ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Daniel Fomin (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Aleksei Fominski (EST) Narva PSK Kaitsja 184 cm / 93 kg Puudub
Gleb Fomitšev (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 264/2020
Filipp Freiman (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
Fjodor Freiman (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Oskar Freimuth (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 265/2020
Akim Frolkov (EST) HK Tornaado ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 209/2020
Kirill Frolov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Daniil Fursa (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maksim Furss (LVA) Tartu Kalev Välk EML Väravavaht - / - Tegemisel
Anton Gabenko (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 129/2020
Jegor Gaidar (EST) HC Viking ENKV U10-Ülemine PÕHI Väravavaht 130 cm / 25 kg Tegemisel
Maxim Galay (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Danil Galimulin (RUS) HC Viking Ründaja 180 cm / 80 kg Puudub
Danil Galimullin (RUS) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Tegemisel
Rodion Galimzyanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Mark Gapejev (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Artjom Garajev (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Alex Garajev (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Nikita Garanin (RUS) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Tegemisel
Leonid Gatilov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Kaitsja 167 cm / 56 kg 611/2020
Aleksandr Gatilov (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 141 cm / 36 kg 610/2020
Artur Gavaljan (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Aleksandr Gavrilichev (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 266/2020
Andrei Gavrilov (RUS) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Kirill Gavrilov (EST) Viru Sputnik - 181 cm / 79 kg Puudub
Sofia Gavrilova (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 19/2020
Mark Gavriltšenko (EST) HC Viking ENKV U10-Alumine Kaitsja 129 cm / 25 kg Tegemisel
Dominik Gaydashev (EST) HC PANTER Kaitsja 138 cm / 33 kg Puudub
Dima Gazyra (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI - - / - 210/2020
Danila Gechanski (EST) HK Tornaado Ründaja 138 cm / 38 kg Puudub
Ivan Generalov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Kaitsja 126 cm / 22 kg 612/2020
Nilan Genin (EST) Viru Sputnik Ründaja 139 cm / 31 kg Puudub
Aron Gerasimenko (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Daniil Gerko (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Roman Gigorjev (EST) Viru Sputnik Kaitsja 145 cm / 40 kg Puudub
Boris Gimaev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Pakhrudin Gimbatov (RUS) SK Välk 494 Kaitsja - / - Puudub
Devid Ginzburg (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Damir Glebov (EST) Narva PSK Väravavaht 126 cm / 32 kg Puudub
Timur Glebov (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Väravavaht 151 cm / 44 kg 538/2020
Dmitri Glistin (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 147 cm / 40 kg Tegemisel
Matvei Glistin (EST) Viru Sputnik ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 613/2020
Aleksandr Gnatjuk (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 211/2020
Mark Godenko (EST) HC Viking Kaitsja 158 cm / 46 kg Puudub
Sander Goldberg (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Goldman (RUS) Narva PSK Kaitsja 141 cm / 32 kg Puudub
Ivan Golubev (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Ründaja 125 cm / 25 kg 424/2020
Jegor Golunov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Maksim Gomonov (EST) HC Vipers Ründaja 130 cm / 26 kg Puudub
Sergey Gomonov (EST) HC Viking ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja 120 cm / 21 kg Tegemisel
Timur Gontšarenko (RUS) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 130/2020
Artur Gontšarov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Daniil Gordeev (EST) Viru Sputnik Ründaja 184 cm / 76 kg Puudub
Jegor Gorelenok (EST) Narva PSK Ründaja 119 cm / 19 kg Puudub
Egor Gorelõšev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 152 cm / 39 kg Puudub
Kirill Goritskij (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Gorodetski (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Daniil Gorohhov (EST) HC PANTER Kaitsja 166 cm / 57 kg Puudub
Vladislav Gorškov (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja 131 cm / 27 kg Tegemisel
Nikita Grebenev (EST) HC PANTER ENMV U16 Ründaja - / - 92/2020
Elisei Grebenev (EST) HC PANTER ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 268/2020
Jegor Gretšnevkin (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 269/2020
Merlin Griffin (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 170 cm / 64 kg 4/2020
Kirill Grigorjev (EST) Narva PSK Kaitsja 176 cm / 67 kg Puudub
Ilja Grigorjev (EST) HC PANTER EML Ründaja 173 cm / 65 kg 42/2020
Dmitri Grintšenko (EST) Narva PSK ENMV U16 Kaitsja - / - 425/2020
Marsel Grintsevitš (EST) HC Viking Ründaja 115 cm / 23 kg Puudub
Marcus Grišin (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Rasmus Grišin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Konstantin Gristšenko (EST) Viru Sputnik Ründaja 180 cm / 83 kg Puudub
Edvin Grižas (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja 134 cm / 29 kg Tegemisel
Ilya Grokhotov (EST) HC Vipers Ründaja 123 cm / 21 kg Puudub
Jaroslav Gromov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 138 cm / 32 kg 614/2020
Karl Oskar Gross (EST) HK Tornaado ENMV U16 Ründaja - / - 72/2020
Arseni Grudkin (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Amil Gubaydullin (RUS) Narva PSK ENKV U10-Alumine Ründaja 115 cm / 18 kg 426/2020
Evaldas Gudonis (LTU) HC Viking Ründaja 183 cm / 68 kg Puudub
Aleksei Gulevski (EST) Narva PSK ENMV U16 Väravavaht 165 cm / 53 kg 427/2020
Sergei Gulov (EST) Narva PSK Kaitsja 198 cm / 97 kg Puudub
Milian Gurov (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
German Gurov (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 73/2020
Anton Gurtavoi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Anton Gurtovoi (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Polina Guselnikova (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 270/2020
Stepan Gusev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 140 cm / 30 kg Puudub
Vladimir Gushin (RUS) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Mihhail Gussev (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Ilja Gussev (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Ründaja 125 cm / 19 kg 615/2020
Jaromir Gussev (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 135 cm / 31 kg 428/2020
Lev Gussev (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Fedor Gusynin (RUS) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Tegemisel
Magnus Gyäs (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Lota-Ann Haga (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja 167 cm / 53 kg Puudub
Albert Hallik (EST) Narva PSK Kaitsja 126 cm / 27 kg Puudub
Alar Hämäläinen (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Marko Hämäläinen (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 155 cm / 49 kg 616/2020
Timur Hannanov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Ketlin Hansson (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 376/2020
Nikita Haritoškin (EST) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Damian Harlasov (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 146 cm / 39 kg 539/2020
Erik Hatskevits (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 135 cm / 30 kg 540/2020
Rasmus Heiskanen (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Pyry Heiskanen (FIN) HC PANTER Ründaja 130 cm / 25 kg 271/2020
Jaroslav Heitkov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Ruslan Heitkov (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Keili Helekivi (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 175 cm / 62 kg 5/2020
Tristan Johann Hellat (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Karl Julius Herdes (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 212/2020
Georgi Hiltsenko (EST) SK Kajakas Ründaja 180 cm / 74 kg Puudub
Aleksandr Hmelnitski (EST) HC PANTER ENMV U16 Ründaja - / - 89/2020
Artjom Hokkanen (EST) HC Everest - - / - Puudub
Grete Hollo (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 166 cm / 61 kg 6/2020
Arseni Holostov (EST) HC Vipers Kaitsja 132 cm / 36 kg Puudub
Nikita Holostov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 175 cm / 70 kg Tegemisel
Siim Hommik (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 377/2020
Roger Hoop (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Väravavaht 146 cm / 48 kg 541/2020
Nikita Hrenov (EST) Narva PSK Väravavaht 170 cm / 53 kg 429/2020
Mari Hubel (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 176 cm / 66 kg 101/2020
Dominic Hünev (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja 120 cm / 21 kg 542/2020
Mark Hurst (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Kärt Hüva (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 169 cm / 60 kg 102/2020
Deniel Hüvenen (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 543/2020
Andrei Ignatov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 140 cm / 30 kg 430/2020
Victor Igolkin (RUS) HC Vipers Ründaja 180 cm / 90 kg Puudub
Maksim Igonin (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Kirill Ilin (EST) Narva PSK EML Kaitsja 187 cm / 96 kg 431/2020
Ilya Ilin (EST) Narva PSK Ründaja 186 cm / 95 kg Puudub
Gleb Iljin (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Pavel Iljin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Iljin (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 143 cm / 36 kg Tegemisel
Kati Ilves (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht 164 cm / 53 kg 103/2020
Kirill Ionov (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 138 cm / 30 kg 544/2020
Gennadii Ipatov (RUS) SK Kajakas Ründaja 183 cm / 77 kg 545/2020
Alex Irdla (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 150 cm / 36 kg 546/2020
Gregor Irve (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 273/2020
Karl Feliks Irve (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 274/2020
Dmitri Isajev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 129 cm / 26 kg Puudub
Volodymyr Islamov (UKR) HC Viking EML Kaitsja - / - Tegemisel
Dmitri Issajev (EST) Narva PSK ENKV U8 Kaitsja 126 cm / 23 kg 432/2020
Nikita Ivanichenko (EST) Narva PSK ENKV U8 Ründaja 110 cm / 18 kg 433/2020
Denis Ivanov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 140 cm / 36 kg 618/2020
Jevgeni Ivanov (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 158 cm / 41 kg 619/2020
Sergei Ivanov (EST) HC Viking Kaitsja 184 cm / 88 kg Puudub
Kirill Ivanov (RUS) Viru Sputnik ENKV U8 Kaitsja - / - 620/2020
Nikita Ivanov (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Georgi Ivanov (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 149 cm / 38 kg 547/2020
Andrei Ivanov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 171 cm / 75 kg 617/2020
Andrei Ivanov (RUS) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Nikita Ivanov (RUS) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 166 cm / 70 kg 434/2020
Daniil Ivanov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 130 cm / 21 kg Puudub
Egor Ivanov (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 275/2020
Arseni Ivanov (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 213/2020
Andrei Ivanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Maksim Ivanov (EST) HC Viking Ründaja 174 cm / 84 kg Puudub
Ilja Ivanov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 131/2020
Arina Ivanova (EST) Viru Sputnik Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 179 cm / 73 kg 189/2020
Ervin Ivinš (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Kirill Izotov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 157 cm / 62 kg 436/2020
Erik Izotov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 172 cm / 52 kg 435/2020
Miron Izotov (EST) Narva PSK Kaitsja 163 cm / 46 kg Puudub
Gerli Jaagula (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 180 cm / 67 kg 104/2020
Matthias Jaani (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Väravavaht - / - 276/2020
Ain-Edward Jagor (EST) HC Vipers Ründaja 131 cm / 27 kg Puudub
Kamil Jakimchuk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Daniil Jakovlev (EST) Narva PSK Ründaja 125 cm / 21 kg Puudub
Anatoli Jakovlev (EST) SK Välk 494 EML Kaitsja 190 cm / 91 kg Tegemisel
Daniel Jakubovits (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Mark Jakušenok (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 142 cm / 43 kg 437/2020
Matvei Jakušenok (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 142 cm / 42 kg 438/2020
Arseni Jakushev (RUS) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 132/2020
Valtteri Jalava (EST) HC PANTER Ründaja 147 cm / 42 kg Puudub
Oskari Jalava (FIN) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Jegor Janajev (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 133/2020
Andrei Jankovski (EST) Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Filipp Jankovskis (EST) Viru Sputnik Ründaja 133 cm / 24 kg Puudub
Ivan Janovski (EST) HC Everest EML Väravavaht - / - Tegemisel
Pavel Jantšuk (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht 139 cm / 29 kg 134/2020
Ivan Jantšuk (EST) HK Tornaado ENMV U16 Väravavaht 170 cm / 58 kg 74/2020
Evan Jashin (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Anton Jastrebov (EST) SK Välk 494 Ründaja 185 cm / 90 kg Puudub
Aleksandr Jefimov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 139 cm / 32 kg 439/2020
Ilja Jefimov (EST) Narva PSK ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja 120 cm / 21 kg 440/2020
Timur Jefimov (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Ründaja 128 cm / 27 kg 441/2020
Nikita Jefremov (EST) HC Viking Ründaja 177 cm / 73 kg Puudub
Ivan Jegerev (EST) Viru Sputnik Kaitsja 175 cm / 76 kg 621/2020
Uljana Jeggi (EST) HC EVEREST Väravavaht - / - Puudub
Aleksandr Jegoritsev (EST) HC PANTER - - / - 277/2020
Artjom Jelissejev (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 214/2020
Aleksei Jelissejev (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Kaitsja 128 cm / 23 kg 622/2020
Pavel Jelissejev (RUS) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 140 cm / 30 kg 442/2020
Aleksei Jelissejev (RUS) Narva PSK Kaitsja 138 cm / 27 kg Puudub
Nikita Jemeljanov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 128 cm / 26 kg Puudub
Jelissei Jerjomin (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 128 cm / 23 kg 443/2020
Daniil Jermakov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Ründaja 172 cm / 56 kg 623/2020
Sander Jesin (EST) Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 68 kg Puudub
Nikita Jevas (EST) HC Viking Väravavaht 132 cm / 25 kg Puudub
Eldar Jevgrafov (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 278/2020
David Joamets (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Kairiin Jõemets (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 163 cm / 64 kg 162/2020
Lautaro-Hedberto Jofre (ARG) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 135/2020
Kristofer Jõgi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Markus Kristofer Jõgi (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 279/2020
Christopher-Kullervo Jõgi (EST) Noortekoondis Väravavaht 183 cm / 70 kg Puudub
Artjom Judaev (EST) HC Vipers Kaitsja 141 cm / 30 kg Puudub
Georg Juhanson (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maksim Junkin (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 136/2020
Robin Jürgen (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 378/2020
Morten Arantez Jurgens (EST) Noortekoondis Ründaja 186 cm / 84 kg Puudub
Janne Jürgenson (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Morten Miikael Jürgenson (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 280/2020
Jasper Jürisson (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 70 kg Puudub
Daniil Jušin (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 146 cm / 40 kg Puudub
Kevin Käär (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Diana Kaareste (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 20/2020
Killu Kaasik (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 160 cm / 55 kg 7/2020
Artjom Kabanov (EST) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 140 cm / 34 kg Tegemisel
Matvei Kalamees (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 148 cm / 38 kg 548/2020
Juri Kaletin (EST) Narva PSK Ründaja 161 cm / 47 kg Puudub
Hede Kalev (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Väravavaht 170 cm / 80 kg Puudub
Nikita Kalinin (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 140 cm / 40 kg 444/2020
Kirill Kaljakin (EST) HC Vipers Ründaja 172 cm / 59 kg Puudub
Evan Kalju (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aston Kalju (EST) HC Vipers Väravavaht 129 cm / 31 kg Puudub
Karl Kaljuste (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 281/2020
Tristan Kallion (EST) HK Tornaado ENMV U16 Ründaja - / - 75/2020
Kai-Liis Kalmus (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 8/2020
Ruslan Kalugin (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 132 cm / 25 kg 445/2020
Maksim Kamjonkin (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 170 cm / 68 kg Tegemisel
Ivan Kandalov (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 127 cm / 24 kg 446/2020
Kirill Kanger (EST) HC Viking Kaitsja 124 cm / 25 kg Puudub
Tehniline Kaotus (EST) HC Everest - - / - Puudub
Zahhar Kapajev (EST) Narva PSK Kaitsja 143 cm / 40 kg Puudub
Vladislav Kaplenko (EST) Narva PSK ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 155 cm / 42 kg 447/2020
Mark Kapponen (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - Tegemisel
Matvei Karankevitš (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Aleksandr Karankevitš (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Sergei Karankevitš (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
Ivan Karasjov (EST) HC Vipers ENMV U16 Ründaja - / - 97/2020
Kirill Karpenko (RUS) Narva PSK ENKV U8 Kaitsja 113 cm / 20 kg 448/2020
Kirill Karpov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 136 cm / 32 kg Puudub
Rodion Karpov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 152 cm / 35 kg Puudub
Simona Karuse (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 379/2020
Joosep Kase (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 282/2020
Joonas Kase (EST) HC PANTER ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 98/2020
Danil Kašintsev (EST) Narva PSK Väravavaht 138 cm / 37 kg Puudub
Ivan Kasjantsuk (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Karina Kask (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja 172 cm / 66 kg Puudub
Robin Erik Kask (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 283/2020
Nojus Kastritski (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - Tegemisel
Roman Kazak (EST) HC Everest - - / - Puudub
Sebastian Kazakevitš (EST) HC Vipers Kaitsja 141 cm / 31 kg Puudub
Alex Kazarets (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Ründaja 122 cm / 22 kg 624/2020
Edvard Kazatsenko (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Deniss Kekšin (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Uku Johannes Kelder (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 284/2020
Silver Kerna (EST) HC Viking EML Kaitsja 182 cm / 87 kg 55/2020
Savely Keskküla (EST) Viru Sputnik Väravavaht 119 cm / 14 kg Puudub
Marko Kettunen (EST) HC Viking Kaitsja 180 cm / 86 kg Puudub
Konstantin Kevask (EST) HC Everest EML Ründaja - / - Tegemisel
Artur Kevlitš (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 137/2020
Egor Khomiakov (RUS) HC Vipers Ründaja 177 cm / 76 kg Puudub
Rasmus Kiik (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Aron Kiil (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 215/2020
Jan Kiivikas (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Mihhail Kilin (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 285/2020
Artem Kints (RUS) SK Välk 494 EML Kaitsja - / - Tegemisel
Nikita Kirillov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja 182 cm / 65 kg 449/2020
Ilja Kiritsevski (EST) Narva PSK - / - Puudub
Nikolas Kirjanov (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Renat Kirsipuu (EST) HK Tornaado Ründaja 128 cm / 25 kg Puudub
Daniil Kisselevitš (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Rita Kivi (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 182 cm / 76 kg 105/2020
Anneli Kivi (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Allan Klaser (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 142 cm / 44 kg 549/2020
Aleksander Klepikov (EST) HC PANTER Ründaja 135 cm / 25 kg Puudub
Georg Klimakov (EST) HC Vipers Ründaja 158 cm / 42 kg Puudub
Maksim Klimenko (RUS) HC Everest EML Väravavaht - / - Puudub
Bogdan Klimovets (EST) HC PANTER ENKV U8, ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 286/2020
Konstantin Kodatski (EST) HK Tornaado Ründaja 140 cm / 40 kg Puudub
Aleksandr Kodatski (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 216/2020
Oxana Kodenko (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Villem-Henrik Koitmaa (EST) HC PANTER EML Väravavaht 180 cm / 83 kg 43/2020
Nora Kõiv (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Roman Kolenchukov (BLR) HC Viking Ründaja 176 cm / 80 kg Puudub
Maksim Kolesnikov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Harri Koll (EST) Viru Sputnik EML - 186 cm / 78 kg Puudub
Maksim Kolnenkov (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 165 cm / 45 kg 625/2020
Illya Kolomoyets (UKR) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Aleksandr Kolossov (EST) Narva PSK EML Väravavaht 186 cm / 80 kg 450/2020
Roman Kolossov (EST) HK Tornaado Kaitsja 136 cm / 36 kg Puudub
Eldar Kolpakov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 287/2020
Daniel Kolpakov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Ivan Kolpakov (RUS) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 138 cm / 32 kg 451/2020
Martin Kolpakov (EST) Narva PSK Kaitsja 170 cm / 44 kg Puudub
Arseni Koltsov (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 152 cm / 42 kg 626/2020
Boriss Komarov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 142 cm / 38 kg 452/2020
Arseni Komarov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 138/2020
Kristjan Kombee (EST) Noortekoondis Ründaja 186 cm / 77 kg Puudub
Kirill Konkin (EST) HC Everest EML Väravavaht - / - Puudub
Miron Konkov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 288/2020
Matvei Konõšev (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 141 cm / 35 kg 627/2020
Miroslav Konovalov (EST) Narva PSK Väravavaht 128 cm / 35 kg Puudub
Johann Martin Konsing (EST) HC PANTER ENKV U8 Kaitsja - / - 289/2020
Markus Konstantinov (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 550/2020
Denis Kontseus (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja 173 cm / 64 kg Tegemisel
Tristan Kookmaa (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja 112 cm / 19 kg 290/2020
Patrick Kookmaa (EST) HC PANTER EML Ründaja 180 cm / 82 kg 44/2020
Karin Kool (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 21/2020
Urmas Koorits (EST) SK Välk 494 Väravavaht 190 cm / 80 kg Puudub
Timofey Kopytin (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja 135 cm / 30 kg Tegemisel
Georgiy Korjagin (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 217/2020
Cindy Kork (EST) SK Kajakas Ründaja 132 cm / 25 kg Puudub
Olev Kork (EST) SK Välk 494 Ründaja 177 cm / 75 kg Puudub
Artjom Kornilin (EST) Narva PSK ENKV U8 Kaitsja 128 cm / 24 kg 453/2020
Konstantin Kornilov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Kornilov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Mark Kornjushin (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Jaroslav Kornõšev (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 137 cm / 41 kg 454/2020
Ruslan Koroban (EST) HC Vipers Ründaja 121 cm / 22 kg Puudub
Rimigius Korobkov (EST) HC PANTER Ründaja 151 cm / 39 kg Puudub
Daniil Korobov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 153 cm / 40 kg 551/2020
Grigori Korolenko (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / 2 kg Tegemisel
Lucillian Koroljov (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Maximilian Koroljov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Nicholas Koroljov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Arseni Korosteljov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Koršakov (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 136 cm / 36 kg 455/2020
Rustam Korsunov (RUS) Narva PSK Kaitsja 180 cm / 66 kg Puudub
Maksim Kortšagin (EST) Narva PSK Kaitsja 178 cm / 75 kg Puudub
Robert Koržel (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 291/2020
Jevgenia Koržel (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Pärtel Koit Kose (EST) HC PANTER ENMV U16 Ründaja - / - 90/2020
Ilja Kosov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 128 cm / 22 kg 628/2020
Konstantin Kossenkov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 139/2020
Zakhar Kossenkov (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 140/2020
Vjatšeslav Kossov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 174 cm / 65 kg 629/2020
Egor Kostikov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Aleksei Kostin (EST) Narva PSK ENMV U16 Kaitsja 173 cm / 52 kg 456/2020
Veronika Kostrova (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 197/2020
Artyom Kostyanoy (EST) HC Vipers Kaitsja 183 cm / 69 kg Puudub
Reine Kotkas (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 22/2020
German Kotlyarov (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Nikita Kotovits (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Demid Kotskin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Saveli Kovalchuk (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
Nikolai Kovalenko (EST) Viru Sputnik Kaitsja 140 cm / 30 kg Puudub
Mihhail Kovaljov (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 218/2020
Marina Kovaljova (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 179/2020
Vjatseslav Kovaljuk (EST) HC PANTER Ründaja 152 cm / 43 kg 292/2020
Makar Kovalyov (EST) SK Kajakas Ründaja 126 cm / 22 kg 552/2020
Larion Kovbenja (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Oleg Kozhmiakin (RUS) Viru Sputnik Ründaja 179 cm / 70 kg 630/2020
Vladislav Kozlov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Matvei Kozlov (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 129 cm / 28 kg 458/2020
Ivan Kozlov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 169 cm / 57 kg 457/2020
Nikita Kozorev (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Karolis Krasilnikovas (LTU) HC Vipers Kaitsja 173 cm / 68 kg Puudub
Ilja Krasnõhh (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 139 cm / 29 kg 631/2020
Aliaksandr Kravets (BLR) Tartu Kalev Välk Ründaja - / - Puudub
Aleksander Kravtšenko (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Eryk Krawczyk (EST) Viru Sputnik Ründaja 124 cm / 19 kg Puudub
Sergei Krivodonov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 141/2020
Timofei Krivodonov (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 142/2020
Igor Krivorukov (EST) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Igor Krivorukov (EST) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Alexander Krivosheev (RUS) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Tegemisel
Alexander Krivtsov (EST) Viru Sputnik - 181 cm / 87 kg Puudub
Arthur Krjohhov (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Väravavaht 135 cm / 38 kg 553/2020
Oleg Krohhotko (EST) HC Vipers EML Kaitsja 184 cm / 73 kg Tegemisel
Andrei Krõlov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 137 cm / 31 kg Puudub
Alen Kropachev (EST) HC Vipers Ründaja 157 cm / 54 kg Puudub
Daniil Kropatšev (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Nikita Krot (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 150 cm / 35 kg Puudub
Dmitri Kruglov (RUS) Narva PSK Ründaja 145 cm / 41 kg Puudub
Erik Kruminš (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 293/2020
Andrei Krupin (EST) Viru Sputnik - - / - Puudub
Martin Krupski (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Alan Krutetski (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 294/2020
Vyacheslav Ksenofontov (RUS) SK Välk 494 Väravavaht 185 cm / 95 kg Puudub
Konrad Kudeviita (EST) HC Vipers Kaitsja 180 cm / 66 kg Puudub
Aleksander Kudeviita (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Roman Kudinov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Mihail Kudrjašov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 149 cm / 30 kg Puudub
Arseni Kuhi (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 158 cm / 39 kg Puudub
Artur Kuiv (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 143/2020
Lauri Kukk (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Timur Kukula (EST) Narva PSK Ründaja 144 cm / 30 kg Puudub
Pavel Kulakov (EST) Narva PSK EML Ründaja 182 cm / 73 kg 459/2020
Arseni Kulikov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 295/2020
Jegor Kulikov (EST) HC Vipers EML Kaitsja 185 cm / 80 kg Tegemisel
Kirke Kulla (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 23/2020
Mari-Liis Kumm (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 24/2020
Alfred Kungla (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Aleksandr Kunitsõn (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 219/2020
Aleksandr Kuntsmann (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 144/2020
Eemeli Kuokkanen (FIN) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 138 cm / 41 kg Tegemisel
Jegor Kupratsevitš (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 70 kg Puudub
German Kurganov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Konstantin Kurilenko (EST) Viru Sputnik ENKV U8 Ründaja - / - 632/2020
Richard Kurilov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 78 kg Puudub
Oleg Kurnosov (RUS) HC Vipers Ründaja 178 cm / 75 kg Tegemisel
Rustem Kuršutov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 162 cm / 62 kg 633/2020
Karla Mihkel Kutsar (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 296/2020
Andrus Kuusk (EST) HC PANTER Kaitsja 174 cm / 73 kg Puudub
Nikolai Kuzmin (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 140 cm / 31 kg Puudub
Jaromir Kuzmin (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Grigori Kuzminov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Artjom Kuzminov (EST) HC Vipers Ründaja 182 cm / 66 kg Puudub
Aleksander Kuznets (EST) HC Everest ENMV U16 Ründaja - / - Tegemisel
Aleksandr Kuznetsov (EST) HC Viking Ründaja 175 cm / 100 kg Puudub
Dmitri Kuznetsov (EST) SK Kajakas EML Ründaja 175 cm / 71 kg Puudub
Daniil Kuznetsov (RUS) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 159 cm / 42 kg 460/2020
Jevgeni Kuznetsov (EST) Narva PSK Ründaja 173 cm / 70 kg Puudub
Artjom Kuznetsov (EST) HC Viking Ründaja 151 cm / 42 kg Puudub
Kirill Kuzovkov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Andre Laande (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 297/2020
Kärt Laang (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Roland Laar (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 161 cm / 41 kg 461/2020
Georg Labi (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Artjom Laikov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 145/2020
Adrian Laknovski (EST) Narva PSK ENKV U8 Kaitsja 128 cm / 30 kg 462/2020
Martin Laksberg (EST) HC PANTER Kaitsja 144 cm / 51 kg Puudub
Aleksandr Lanev (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 156 cm / 37 kg Puudub
Tea Lang (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 153 cm / 58 kg 9/2020
Hendrik-Paul Laosma (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
David Lapidus (EST) HC Vipers Ründaja 150 cm / 43 kg Puudub
Indrek Lapp (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 380/2020
Erik Lapp (EST) HC Vipers Ründaja 179 cm / 73 kg Puudub
Karin Lapp (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 167 cm / 66 kg 106/2020
Romer Lappert (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
German Lapukhin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Ivar Lasson (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Bogdan Lastavko (EST) HC Vipers Ründaja 177 cm / 67 kg Puudub
Arvild Laugalis (LVA) HC Vipers Ründaja 167 cm / 62 kg Puudub
Christin Lauk (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 169 cm / 60 kg 163/2020
Ander-Hubert Lauri (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 298/2020
Georgi Lavrinenko (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Georgi Lavrinenko (EST) HC Viking Ründaja 127 cm / 26 kg Puudub
Dmitry Lavrov (EST) HC Viking EML Ründaja 178 cm / 78 kg 62/2020
Egor Lazarevs (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 146/2020
Kaire Leet (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 25/2020
Marek Leet (EST) HC PANTER Väravavaht 182 cm / 87 kg Puudub
Ilja Lekomtsev (EST) Viru Sputnik EML Ründaja 183 cm / 78 kg Puudub
Ruudi Lembke (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 381/2020
Nikolai Len (RUS) HC Everest EML Kaitsja - / - Puudub
Artur Lepik (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 174 cm / 54 kg 554/2020
Svjatoslav Lepik (EST) Viru Sputnik Kaitsja 129 cm / 24 kg Puudub
Oskar Levin (RUS) HC Everest EML Kaitsja - / - Puudub
Mark Levitski (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 634/2020
Anton Levkovitš (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 93 kg Puudub
Ketlin Liir (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 107/2020
Karl Robert Liiva (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 299/2020
Helena Liive (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Väravavaht 164 cm / 91 kg Puudub
Hermann Liivik (EST) HC PANTER Ründaja 135 cm / 25 kg 300/2020
Mykhailo Likhtenshtein (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ardi Lillemägi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Meelika Limberg (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 26/2020
Mark Linask (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Matvei Linask (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Andre Linde (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Steven Linde (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 147/2020
David Lindret (EST) HC PANTER Ründaja 174 cm / 63 kg Puudub
Pätrik Linnumäe (EST) HC PANTER EML Kaitsja 193 cm / 95 kg 57/2020
Leon Lipinš (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Lucas Lipp (EST) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Lev Litskai (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 220/2020
Vladimir Ljubimov (EST) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Timofei Ljubobratets (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine - - / - 149/2020
Maksim Ljubobratets (EST) HC Vipers EML Ründaja 180 cm / 60 kg Puudub
Arseni Ljubobratets (EST) HK Tornaado ENKV U10-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - 148/2020
Konstantin Ljubobratets (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Artjom Lobin (EST) Viru Sputnik - 180 cm / 84 kg Puudub
Ivan Loginov (RUS) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 151 cm / 42 kg 463/2020
Daniil Loginov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 173 cm / 69 kg 635/2020
Nikita Loginov (RUS) Narva PSK ENKV U8 Ründaja 122 cm / 19 kg 464/2020
Kennet Lõhmus (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 150/2020
Märt Lõhmus (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja - / - 555/2020
Tristen Henri Lomp (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 301/2020
Mark Lookman Kolawole (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Kristjan Lorenz (EST) HC PANTER Ründaja 172 cm / 78 kg Puudub
Maksim Lovkov (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 60 kg Puudub
Vitali Lubans (EST) Viru Sputnik Väravavaht 174 cm / 67 kg Puudub
Nikita Lubinitski (RUS) HC Viking Ründaja 182 cm / 72 kg Puudub
Oleksii Lubnin (UKR) HC PANTER EML Ründaja 180 cm / 83 kg 45/2020
Meelis Luht (EST) HC PANTER Kaitsja 192 cm / 87 kg Puudub
Dominic Luht (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - 302/2020
Roland Luht (EST) HC PANTER ENMV U16 Kaitsja - / - 91/2020
Liina Luih (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Ründaja 167 cm / 67 kg Puudub
Karl-Sebastian Luik (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Väravavaht - / - 382/2020
Marthen Luiv (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 145 cm / 38 kg 556/2020
Markel Luiv (EST) SK Kajakas Ründaja 179 cm / 78 kg Puudub
Andrei Lukin (EST) HC Viking Kaitsja 189 cm / 89 kg Puudub
Egor Lukjanenko (EST) HC Vipers Ründaja 188 cm / 78 kg Puudub
Fred Luks (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Maksim Lupanov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Mihhail Lupanov (EST) HC Everest EML Kaitsja 174 cm / 70 kg Puudub
Ilja Lüter (EST) HC Everest ENMV U16 Ründaja - / - Tegemisel
Andrei Lüter (EST) Viru Sputnik ENKV U8, ENKV U10-Alumine Kaitsja 124 cm / 19 kg 636/2020
Egor Luzgin (EST) SK Kajakas Kaitsja 188 cm / 75 kg Puudub
Aaleksander Maalmann (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 176 cm / 62 kg 557/2020
Lukas Madisson (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 142 cm / 41 kg 558/2020
Helen Mahla (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 160 cm / 51 kg 10/2020
Kristin Maris Mahla (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 166 cm / 55 kg 11/2020
Simon Mahla (EST) SK Kajakas Väravavaht - / - Puudub
Arseni Maikov (EST) HC Viking Kaitsja - / - Tegemisel
Aleksandr Makarenko (EST) Narva PSK Kaitsja 140 cm / 31 kg Puudub
Vitali Makarenkov (EST) HC Viking Ründaja 171 cm / 75 kg Puudub
Sergei Makarov (RUS) SK Kajakas Väravavaht 178 cm / 78 kg 559/2020
Andrei Makrov (EST) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Artjom Maksimov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Väravavaht 149 cm / 54 kg 465/2020
Vjatseslav Maksimov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Vladislav Maksimov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 303/2020
Jevgeni Maksimov (EST) HC Viking Väravavaht - / - Puudub
Miron Maksõmiv (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 221/2020
Michael Malinen (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 146 cm / 35 kg 560/2020
Anton Malinovski (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Damir Maljuga (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Igor Maljutin (EST) Viru Sputnik Ründaja 183 cm / 76 kg Puudub
Rikard Mäll (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 304/2020
Pjotr Malõšev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja 175 cm / 49 kg 466/2020
Ivan Malovanenko (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Kaitsja 183 cm / 81 kg 467/2020
Daniil Maltsev (EST) HK Tornaado Väravavaht - / - Puudub
Daniil Maltsev (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 145 cm / 46 kg 468/2020
Andrii Malykhin (UKR) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Nikolai Mamadzhanov (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 79 kg Puudub
German Mamaev (EST) HC Vipers Ründaja 124 cm / 25 kg Puudub
Ilja Mamaev (EST) HC Vipers Ründaja 168 cm / 61 kg Puudub
Gleb Mamona (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine - - / - Tegemisel
Oleg Mamonov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine - - / - 151/2020
Daniel Mango (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Mihhail Mankov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Ründaja 174 cm / 58 kg 637/2020
Egor Manuilenko (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Sergei Manushkin (EST) Narva PSK Kaitsja 177 cm / 91 kg Puudub
Daniil Marinits (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 222/2020
Jesper Marist (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Den Markarjan (EST) HC Everest ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - Tegemisel
Nikita Markov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 176 cm / 71 kg Puudub
Ralfs Martirovs (LVA) HC Vipers Väravavaht 174 cm / 73 kg Puudub
Mihhail Martõnjuk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Martin Martsinkevitš (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 142 cm / 45 kg 469/2020
Artjom Masljonov (EST) HK Tornaado ENMV U16 Ründaja - / - 76/2020
Aleksandr Maslov (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 35 kg Puudub
Matvei Matakov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Daniel Mättik (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 77/2020
Riko Matto (EST) SK Kajakas Ründaja 128 cm / 26 kg Puudub
Garik Maturin (RUS) HC Vipers Ründaja 177 cm / 73 kg Puudub
Roman Mayatskiy (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 152/2020
Nikolay Mayorov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Kaitsja 169 cm / 64 kg 639/2020
Natjli Mayorov (RUS) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 148 cm / 45 kg 638/2020
Anatoli Mayorov (EST) HC Everest Kaitsja 125 cm / 23 kg Puudub
Juri Medjanõi (EST) Narva PSK Kaitsja 185 cm / 92 kg Puudub
Artjom Medvedev (EST) Narva PSK EML Kaitsja 182 cm / 70 kg Puudub
Artemi Medvedev (EST) Viru Sputnik ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 149 cm / 38 kg 640/2020
Alexander Medvedev (EST) Viru Sputnik - 180 cm / 80 kg Puudub
Kaspar Medvetski (EST) SK Kajakas Kaitsja 183 cm / 81 kg Puudub
Arseni Mehhedenko (EST) HK Tornaado ENKV U8 Väravavaht - / - 223/2020
Martin Mehine (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Benjamin Melin (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
Mark Melnik (EST) Narva PSK Kaitsja 170 cm / 70 kg Puudub
Andrei Melnikov (RUS) HC Viking Väravavaht 182 cm / 82 kg Puudub
Artem Melzin (EST) HC Vipers Ründaja 164 cm / 57 kg Puudub
Triinu Menning (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 168 cm / 75 kg 108/2020
Artjom Merelaid (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja 132 cm / 24 kg 561/2020
Nikita Merkurjev (EST) SK Kajakas Ründaja 130 cm / 26 kg Puudub
Mikhail Meyer (RUS) Tartu Kalev Välk Väravavaht - / - Puudub
Ilja Mezentsev (EST) Narva PSK Ründaja 161 cm / 44 kg 470/2020
Ivan Mihhailov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 158 cm / 55 kg 471/2020
Radoslav Mihhailov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Alumine - - / - Tegemisel
Artur Mihhailov (EST) HC Vipers Ründaja 124 cm / 27 kg Puudub
Daniil Mihhailov (EST) HC Viking ENKV U8, ENKV U10-Alumine Väravavaht 112 cm / 21 kg Tegemisel
Damir Mihhailov (EST) SK Kajakas Väravavaht 135 cm / 35 kg Puudub
Maksim Mihhailov (EST) HC PANTER ENKV U8 Kaitsja - / - 305/2020
Arseni Mihhailov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Sergei Mihhailov (EST) Viru Sputnik - 182 cm / 80 kg Puudub
Danil Mihhaljov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Deniss Mihhejenkov (EST) Narva PSK EML Kaitsja 183 cm / 70 kg Puudub
Jegor Mikhaylov (EST) Narva PSK Kaitsja 179 cm / 66 kg Puudub
David Mikhaylov (EST) Narva PSK Ründaja 127 cm / 27 kg Puudub
Atte-Pekka Mikkola (FIN) HC Viking Kaitsja 178 cm / 105 kg Puudub
Edgar Miljajev (EST) Viru Sputnik Kaitsja 181 cm / 79 kg Puudub
Nikita Minin (EST) Narva PSK EML Ründaja 183 cm / 83 kg Puudub
Rodion Mironov (RUS) SK Kajakas Ründaja 180 cm / 71 kg 562/2020
Vjatšeslav Mironov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 138 cm / 29 kg Puudub
Ruslan Mishankov (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 142 cm / 32 kg Puudub
Roman Mitkov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Allan Moistus (EST) HC Vipers Ründaja 143 cm / 35 kg Puudub
Helen Mölder (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 162 cm / 68 kg 164/2020
German Molokanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Miron Moltsanov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 153/2020
Rodion Mordovin (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 142 cm / 35 kg 473/2020
Renat Mordovin (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Kaitsja 169 cm / 48 kg 472/2020
Toomas Morel (EST) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Daniil Morenkov (EST) Viru Sputnik Ründaja 182 cm / 79 kg Puudub
Aleks Morozov (EST) HC Vipers EML Ründaja 189 cm / 78 kg Tegemisel
Timur Morozov (EST) Narva PSK Kaitsja 114 cm / 21 kg Puudub
Demid Morozov (EST) HK Tornaado ENMV U16 Ründaja - / - 78/2020
Maksim Morozov (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 306/2020
Rasmus Mõru (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Väravavaht - / - 384/2020
Kaspar Mõru (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 383/2020
Daniil Moskovskii (RUS) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ilia Moskovskii (RUS) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Jevgeni Mossejev (EST) Narva PSK Väravavaht 179 cm / 77 kg Puudub
Roman Mõstkovski (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 224/2020
Marek Motskevitšus (EST) HC Vipers Väravavaht 170 cm / 62 kg Puudub
Artur Motskevitšus (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 82 kg Puudub
Emil Munasõpov (KAZ) Narva PSK ENMV U16 Kaitsja 138 cm / 33 kg 474/2020
Pille Muni (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 109/2020
Anton Murasko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Robin Harly Mürkel (EST) Noortekoondis - - / - Puudub
Marat Murtazin (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Kadi-Kristel Muru (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
David Murzajev (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8 Ründaja 127 cm / 21 kg 641/2020
Zhiger Mussagalee (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Marcus Müürsepp (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 307/2020
Matvei Muzik (EST) Viru Sputnik ENKV U8 Kaitsja - / - 642/2020
Daniil Naboichenko (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Aron Nagapetjan (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Aik Nahapetjan (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Hayk Nahapetyan (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Mark Navross (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 308/2020
Georg Nazarchuk (EST) HC Viking ENKV U10-Alumine Ründaja 129 cm / 25 kg Tegemisel
Margaret Neering (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 170 cm / 58 kg 110/2020
Artjom Nejolov (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 32 kg Puudub
Artjom Nekrassov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Edgar Nekrassov (EST) Viru Sputnik ENKV U8 Ründaja - / - 643/2020
Anton Nekrassov (EST) Viru Sputnik - 178 cm / 75 kg Puudub
Leo Neltsas (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 140 cm / 40 kg 476/2020
Kristofer Neltsas (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 183 cm / 63 kg 475/2020
Daniil Neltsas (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Rosanna Nero (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 309/2020
Kristi Nero (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 177 cm / 79 kg 165/2020
Vladimir Nestertsuk (EST) Noortekoondis Ründaja 176 cm / 74 kg Puudub
Jegor Nevzorov (EST) Narva PSK EML Ründaja 185 cm / 80 kg Puudub
Ivan Nifontov (EST) Viru Sputnik Ründaja 168 cm / 52 kg 644/2020
Oskar Niinemaa (EST) HC PANTER Ründaja 140 cm / 38 kg 310/2020
Johanna Niinemaa (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 27/2020
Anneli Niineorg (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 28/2020
Kaspar Gregor Niineorg (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Jasper Josua NIineorg (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Maksim Nikiforjak (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 311/2020
Rodin Nikiforov (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 132 cm / 24 kg 563/2020
Pavel Nikiforov (EST) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 72 kg Puudub
Igor Nikiforov (EST) Viru Sputnik Ründaja 173 cm / 67 kg Puudub
Iliya Nikitin (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 130 cm / 28 kg 477/2020
Anton-Stefan Nikitin (EST) HC Viking Ründaja 150 cm / 44 kg Puudub
Martin Nikolaev (EST) HC Everest - - / - Puudub
Roman Nikolajev (EST) HC Everest - - / - Puudub
Dmitri Nikonov (EST) Narva PSK - / - Puudub
Nikita Nikoškov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 154/2020
Olga Nikoškova (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 166/2020
Kirill Nikulin (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Kaitsja 165 cm / 60 kg 478/2020
Dmitri Nitsholdt (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Väravavaht - / - 155/2020
Richard Nook (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 312/2020
Nikita Norman (EST) Narva PSK Väravavaht 157 cm / 40 kg 479/2020
Artem Noskov (RUS) SK Kajakas Kaitsja 175 cm / 59 kg Puudub
Jaroslav Novikov (EST) HC Vipers Ründaja 129 cm / 25 kg Puudub
Saveli Novikov (EST) HC Viking EML Kaitsja 202 cm / 96 kg 56/2020
Savva Novikov (EST) HC Viking Kaitsja 197 cm / 84 kg Puudub
Sergei Novikov (EST) HC Vipers Kaitsja 178 cm / 78 kg Puudub
Kairi Nuija (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 171 cm / 77 kg 111/2020
Mark Nathan Nurk (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine - - / - 313/2020
Nikita Obraztsov (EST) HK Tornaado Ründaja 148 cm / 42 kg Puudub
Erik Oganezov (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Georg Oitsar (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Väravavaht 151 cm / 53 kg 480/2020
Daren Oja (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Ivan Oleinik (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 73 kg Puudub
Oliver Olsson (EST) HC PANTER Kaitsja 153 cm / 46 kg Puudub
Oliver Öövel (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 314/2020
Sander Öövel (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 315/2020
Kert-Henry Orasmäe (EST) HC PANTER Ründaja 160 cm / 56 kg Puudub
Nathan Orav (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 385/2020
Artjom Orlov (EST) SK Kajakas Ründaja 130 cm / 28 kg Puudub
Kaja Orobko (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 170 cm / 60 kg 112/2020
Wilhelm Orumets (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Jonatan Osa (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 225/2020
Vadim Osadtši (EST) Narva PSK Kaitsja 141 cm / 34 kg Puudub
Andrei Osmalovski (EST) Viru Sputnik - 172 cm / 74 kg Puudub
Yarek Otsa (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 316/2020
Raul Ottesson (EST) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Edgar Paal (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Mariita Padar (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja 156 cm / 48 kg Puudub
Merike Padar (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 181 cm / 77 kg 167/2020
Paulis-Leonards Paegle (LVA) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - Puudub
Sten Martin Pakk (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Rasmus Palm (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 317/2020
Mattias Palmiste (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 386/2020
Riho Palu (EST) HK Viljandi Kaitsja 140 cm / - Puudub
Kristo Palu (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - 318/2020
Matvei Palusaar (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Dmitri Pamortsev (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Bohdan Panasenko (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Maksim Pankov (RUS) SK Kajakas Ründaja 178 cm / 63 kg Puudub
Miroslav Paponov (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Svyatoslav Parastatov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Mark Alex Parik (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 319/2020
Rasmus Pärn (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 153 cm / 41 kg 564/2020
Robert Pärnaste (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 320/2020
Edith Pärnik (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 29/2020
Kevin Parras (EST) SK Välk 494 EML Ründaja 175 cm / 70 kg 59/2020
Jens Hubert Parras (EST) HC PANTER ENMV U16 Ründaja - / - 84/2020
Andrei Parshin (RUS) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Armand Egon Parts (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Anton Partševski (EST) HC Viking ENMV U16 Ründaja 160 cm / 45 kg 94/2020
Marti Pastak (EST) SK Kajakas Ründaja 158 cm / 43 kg Puudub
Alexander Pasynkov (EST) Viru Sputnik - 174 cm / 74 kg Puudub
Anastassia Patrikejeva (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Dmitri Patrušev (EST) Narva PSK Kaitsja 182 cm / 74 kg Puudub
Aleks Paulus (EST) HC Viking ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja 138 cm / 26 kg Tegemisel
Artjom Pavlov (RUS) Viru Sputnik ENKV U8 Ründaja - / - 645/2020
Artjom Pavlov (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Martin Pavlov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Nikita Pecheritcyn (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Mihkel Peips (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Simeon Pierre Pennarun (EST) SK Kajakas Ründaja 138 cm / 36 kg Puudub
Marge Pent (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 159 cm / 70 kg 168/2020
Artem Pepeliaev (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 147 cm / 36 kg 647/2020
Andrei Pepeliaev (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 161 cm / 49 kg 646/2020
Artur Peresypkin (UKR) HC Vipers Kaitsja 172 cm / 67 kg Puudub
Igor Pervushyn (UKR) HC PANTER EML Kaitsja 175 cm / 76 kg 46/2020
Mihhail Pessotšinski (EST) Narva PSK ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja 112 cm / 22 kg 481/2020
Saveli Pesterev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Saveli Pesterev (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Artjom Petrenkov (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 226/2020
Jegor Petrjakov (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - Tegemisel
Daniil Petrov (EST) HC Vipers Ründaja 167 cm / 56 kg Puudub
Egor Petrov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Daniil Petrov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 321/2020
Jegor Petrov (EST) HC Viking EML Kaitsja 185 cm / 78 kg Puudub
Alexey Petrovich (RUS) Narva PSK Kaitsja 169 cm / 65 kg Puudub
Erik Petrovits (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Aleksei Petrovitš (EST) Viru Sputnik - 169 cm / 67 kg Puudub
Roman Petrukhin (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Robert Petuhhov (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8 Ründaja 124 cm / 23 kg 565/2020
Andrei Piskunov (EST) HC Vipers Ründaja 126 cm / 27 kg Puudub
Boris Pismennij (EST) HC Vipers Ründaja 152 cm / 45 kg Puudub
Leon Pismennoi (EST) HC Vipers Kaitsja 186 cm / 79 kg Puudub
Mihail Pismennõi (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 156/2020
Robert Pivovarov (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Mark Pjatakov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 143 cm / 39 kg 482/2020
Timur Platonov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Pavel Plesnev (RUS) Narva PSK ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 151 cm / 47 kg 483/2020
Konstantin Plistkin (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Väravavaht 144 cm / 38 kg 648/2020
Pärtel Ploompuu (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Kristofer Podar (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - 322/2020
Jakob Põder (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 323/2020
Stepan Podpovedkin (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 155 cm / 45 kg 484/2020
Artjom Pogiba (EST) HK Tornaado Kaitsja 136 cm / 31 kg Puudub
Arina Pogorelova (EST) HC Viking ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U8 Ründaja 129 cm / 19 kg Tegemisel
Deivids Pogosjans (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 324/2020
Marten Põldmets (EST) HC PANTER EML Ründaja 173 cm / 70 kg 61/2020
Danill Polinovski (EST) Viru Sputnik Ründaja 173 cm / 68 kg Puudub
Daniel Politanov (EST) SK Kajakas Ründaja 154 cm / 35 kg Puudub
Stepan Poljakov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Kaitsja 176 cm / 60 kg 566/2020
Aleksandr Poljakov (EST) SK Kajakas Kaitsja 188 cm / 85 kg Puudub
Mihail Polzunov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 154 cm / 49 kg 567/2020
Mari-Liis Poobus (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 180/2020
Anneli Poola (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 166 cm / 65 kg 113/2020
Aleksandr Popov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 154 cm / 37 kg Puudub
Aleksei Popov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 176 cm / 67 kg 485/2020
Egor Popov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Demjan Popovits (EST) HK Tornaado ENKV U8 Väravavaht - / - 227/2020
Lev Popušin (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 228/2020
Henriette Marie Josephine Porila (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 168 cm / 74 kg 114/2020
Leonid Portnov (EST) Narva PSK EML Ründaja 170 cm / 70 kg Puudub
Nikita Possaškov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 325/2020
Marek Potšinok (EST) HC Vipers Ründaja 172 cm / 63 kg Puudub
Erik Potšinok (EST) HC Vipers Ründaja 172 cm / 63 kg Puudub
Olesja Prants (EST) HC EVEREST Ründaja 176 cm / 55 kg Puudub
Maksim Prisiazhnyi (RUS) HC Vipers Ründaja 184 cm / 70 kg Puudub
Matvei Prohhorov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - Tegemisel
Pavel Prokopenko (EST) SK Kajakas EML Kaitsja 175 cm / 72 kg 568/2020
Dmitriy Prokudin (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Kirill Pronin (EST) HC Vipers Kaitsja 142 cm / 38 kg Puudub
Sergo Prosa (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 148 cm / 35 kg 569/2020
Signe Prosa (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 159 cm / 75 kg 12/2020
Artjom Proškin (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Jegor Proskurin (EST) HC PANTER ENMV U16 Kaitsja - / - 85/2020
Kirill Protassov (EST) Narva PSK ENKV U8 Kaitsja 125 cm / 26 kg 486/2020
Maksim Protassov (EST) Narva PSK ENKV U8 Väravavaht 131 cm / 26 kg 487/2020
Danver Pruuli (EST) SK Kajakas Väravavaht 164 cm / 54 kg Puudub
Sergei Ptšolkin (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Mark Puikonen (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 134 cm / 33 kg 488/2020
Milan Pukkonen (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 326/2020
Laura Puude (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja - / - Puudub
Nikita Puzakov (EST) Narva PSK Ründaja 185 cm / 72 kg Puudub
Maksim Puzakov (EST) HC Viking Ründaja 181 cm / 85 kg Puudub
Andrei Puzanov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 178 cm / 62 kg 570/2020
Aleksander Raado (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 79 kg Puudub
Aleksandr Rabotinski (EST) Narva PSK EML Ründaja 185 cm / 92 kg Puudub
Dmitri Rabotinski (EST) Narva PSK Ründaja 185 cm / 90 kg Puudub
Anatoli Rabotinski (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 147 cm / 46 kg 489/2020
Ivan Radtšenko (EST) Narva PSK Väravavaht 170 cm / 64 kg Puudub
Andrei Rae (EST) Viru Sputnik EML Ründaja 176 cm / 67 kg 64/2020
Kiryl Raheuski (BLR) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Markus Lion Räitsak (EST) SK Kajakas Ründaja 152 cm / 40 kg Puudub
Janika Raku (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 174 cm / 63 kg 169/2020
Nadežda Raku (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 181/2020
Margit Rand (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 30/2020
Aleks Randmer (EST) Viru Sputnik Kaitsja 175 cm / 69 kg Puudub
Teele Randoja (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 166 cm / 68 kg 13/2020
Eduard Rang (EGY) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Dominic Rannala (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Silvia Ranniit (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Viljami Rapeli (FIN) HC Viking Ründaja 172 cm / 80 kg Puudub
Mark Raskidajev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 176 cm / 55 kg 490/2020
Aleksandr Rassadkin (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - 157/2020
Daniel Aaron Rasva (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 327/2020
Markus Rattas (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 328/2020
Andreas Rättel (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 329/2020
Sander Rättel (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 330/2020
Gert Raudsepp (EST) HC Everest - - / - Puudub
Olivers Rautits (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 331/2020
Teele Reede (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Jakob Reichmann (EST) HC EVEREST ENKV U8 Väravavaht - / - Tegemisel
Ernest Reinol (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Leonard Reinol (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Kevin Reinsalu (EST) HC Vipers Ründaja 164 cm / 52 kg Puudub
Hugo Reismaa (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 332/2020
Kadri Reitalu (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 31/2020
Mehis Reitel (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 387/2020
Artjem Rõbakov (EST) HC Vipers Ründaja 170 cm / 62 kg Puudub
Maksim Rõbushkin (EST) SK Välk 494 EML Kaitsja 174 cm / 76 kg Tegemisel
Mark Rodionov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Lev Rodionov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 333/2020
Kirill Rodionov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Maria Rogotskaya (RUS) HC EVEREST Ründaja - / - Puudub
Anna Romanenko (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 182/2020
Jegor Romanov (EST) HC Vipers EML Ründaja 184 cm / 75 kg Tegemisel
Evelyn Roosileht (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 32/2020
Carmen Roosmaa (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 172 cm / 70 kg 170/2020
Markus Roosväli (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 334/2020
Ralf Rooteman (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 229/2020
Joonatan Ross (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 335/2020
Dmitri Rovda (EST) Narva PSK EML Väravavaht 178 cm / 72 kg Puudub
Andrei Rozinko (EST) Viru Sputnik EML Ründaja - / - 649/2020
Ain Honorio Rubio (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 336/2020
Mari Rull (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 167 cm / 57 kg 171/2020
Maksim Rumjantsev (EST) HC Everest - - / - Puudub
Toomas Ruppelt (EST) HC Vipers Kaitsja 160 cm / 63 kg Puudub
Ilja Rusmanov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 230/2020
Ragnar-Hindrek Russ (EST) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Akif Rustamov (EST) HC PANTER Väravavaht 167 cm / 54 kg Puudub
Jegor Rütkanen (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Lauri Ruuder (EST) SK Kajakas ENMV U16 Ründaja 170 cm / 61 kg 571/2020
Mihkel Joosep Ruut (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 337/2020
Aleksandr Rybakov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Šaab (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 131 cm / 35 kg Puudub
Allan Saar (EST) Viru Sputnik EML Ründaja 174 cm / 74 kg 65/2020
Andreas Saar (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Ründaja 133 cm / 27 kg 650/2020
Reno Saar (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 338/2020
Raivo Saar (EST) Viru Sputnik Ründaja 171 cm / 67 kg Puudub
Denis Šabunov (EST) Narva PSK Ründaja 110 cm / 19 kg Puudub
Amiran Saddarov (EST) HC Viking Ründaja 144 cm / 42 kg Puudub
Danil Saevich (EST) Narva PSK Ründaja 138 cm / 36 kg Puudub
Platon Safonov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Albert Säkki (EST) Narva PSK ENKV U8 Kaitsja 133 cm / 24 kg 491/2020
Gleb Salamatin (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 79/2020
Sofia Salamatina (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 231/2020
Miron Saljukov (EST) HC Viking ENKV U10-Alumine Kaitsja 122 cm / 23 kg Tegemisel
Erik Salmin (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja - / - Tegemisel
Mirek Salmin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Yuliya Salmina (RUS) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 183/2020
Jan Mattias Salomets (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 388/2020
Marianne Salomets (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 180 cm / 65 kg 115/2020
Anete Salumaa (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 33/2020
Sven Salumets (EST) HC Everest - - / - Puudub
Artjom Samolõgo (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 158/2020
Mark Samorukov (EST) HC TALLINN Kaitsja 189 cm / 110 kg Puudub
Mark Samsonov (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 339/2020
Mark Samvel (EST) Narva PSK Kaitsja 158 cm / 59 kg Puudub
Elvir Sandzhakly (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Daniil Saprin (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 232/2020
Aleksandr Saprykin (EST) Narva PSK EML Ründaja 181 cm / 94 kg Puudub
Vladislav Šarin (EST) Viru Sputnik Ründaja 160 cm / 50 kg 651/2020
Kristjan Särki (EST) SK Kajakas ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht 136 cm / 30 kg 572/2020
Maksim Šaškin (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht 158 cm / 46 kg 573/2020
Denis Šaškin (EST) SK Kajakas Kaitsja 185 cm / 74 kg Puudub
Asta Saškina (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 170 cm / 80 kg 14/2020
Kristi Šaškina (EST) SK Kajakas Ründaja 176 cm / 85 kg 574/2020
Maksim Šaškov (EST) Narva PSK Kaitsja 177 cm / 61 kg Puudub
Erik Sats (EST) HC PANTER Kaitsja 172 cm / 60 kg Puudub
Alan Sats (EST) HC PANTER Ründaja 129 cm / 34 kg Puudub
Jegor Saveljev (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Damir Savin (EST) Viru Sputnik ENKV U8 Kaitsja - / - 652/2020
Daniil Savitski (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 150 cm / 43 kg 575/2020
Daniil Savosto (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 149 cm / 43 kg 492/2020
Igor Savvov (EST) SK Välk 494 EML Kaitsja 177 cm / 92 kg Tegemisel
Anita Scharonberg (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Kaitsja 163 cm / 80 kg Puudub
Delen Schüle (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 34/2020
Daniil Sedoi (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - Tegemisel
Maksim Sedoj (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Anton Seleznev (RUS) Tartu Kalev Välk Ründaja - / - Puudub
Nikita Seliukov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Timur Semenov (RUS) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 124 cm / 23 kg 493/2020
Grigory Semenov (RUS) HC PANTER Kaitsja 168 cm / 65 kg Puudub
Oleksandr Sementsov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Alina Semenyak (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 184/2020
Ivan Semenyak (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Mark Semjonov (EST) HC Viking ENKV U8 Kaitsja 110 cm / 20 kg Tegemisel
Bogdan Semjonov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Väravavaht 153 cm / 55 kg 494/2020
Maksim Semjonov (EST) SK Välk 494 - 180 cm / 85 kg Puudub
Daniil Sennikov (EST) HC Vipers ENMV U16 Ründaja - / - Tegemisel
Valdis Sentsenko (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Robin Sepma (EST) HC PANTER ENMV U16 Ründaja 168 cm / 62 kg 86/2020
Sander Seppa (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 82 kg Puudub
Aleksandra-Olga Seppar (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 185/2020
Georg Seppar (EST) Viru Sputnik Ründaja 173 cm / 67 kg Puudub
Johanes Seppar (EST) Viru Sputnik Ründaja 178 cm / 69 kg Puudub
Daniil Seppenen (EST) Narva PSK EML Väravavaht 185 cm / 82 kg Puudub
Fedor Serebrennikov (RUS) HC Everest EML Ründaja - / - Puudub
Martin Sergeev (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Ivan Sergeev (RUS) HC Everest EML Kaitsja - / - Puudub
Matvei Sergejev (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Väravavaht 136 cm / 32 kg 576/2020
Vjatšeslav Sergejev (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 139 cm / 40 kg 496/2020
Saveli Sergejev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 149 cm / 49 kg 495/2020
Adrian Serov (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 233/2020
Matvei Šeršnjov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 159/2020
Artur Severikov (EST) HC Viking Kaitsja 146 cm / 35 kg Puudub
Georgi Shalintsev (EST) HC Viking Ründaja 143 cm / 32 kg Puudub
Ihor Shamanskyi (UKR) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Vladislav Shapochkin (EST) HK Tornaado - 128 cm / 22 kg Puudub
Oleksandr Shapovalov (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Dmitri Shapovalov (RUS) SK Välk 494 EML Kaitsja - / - Tegemisel
Jelena Sharonberg (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 186/2020
Leo Shein (EST) HC Viking Ründaja 144 cm / 42 kg Puudub
Ivan Shelkov (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Vladimir Shepelev (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Margarita Sherle (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 187/2020
Nikolai Shevchenko (EST) HC PANTER ENKV U8 Kaitsja - / - 340/2020
Daniil Shkaleta (EST) HC Vipers EML Ründaja 181 cm / 79 kg Tegemisel
Ilja Shkljarov (EST) HC Vipers EML Kaitsja 183 cm / 82 kg Tegemisel
Egor Shmykov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Jegor Shrygin (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 147 cm / 34 kg Puudub
Roman Shumikhin (EST) HC Viking Väravavaht 175 cm / 75 kg Puudub
Lev Shuralev (EST) HC Viking Ründaja 142 cm / 32 kg Puudub
Alexander Shustov (EST) Narva PSK Väravavaht 182 cm / 92 kg Puudub
Vladislav Sidorenko (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 135 cm / 28 kg 577/2020
Gleb Sidorenkov (RUS) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 110 cm / 20 kg 497/2020
Ander Sikk (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ksenia Sikut (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Simon Sildre (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - 342/2020
Niklas Sildre (EST) HC PANTER ENMV U16, EML Ründaja 185 cm / 75 kg 63/2020
Pelle Sildre (EST) HC PANTER Kaitsja 193 cm / 91 kg Puudub
Paul Sillandi (EST) HC Viking EML Ründaja 185 cm / 90 kg 60/2020
Dmitri Šilov (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 234/2020
Miron Simakov (EST) HC Vipers Väravavaht 169 cm / 58 kg Puudub
Evgenii Simonov (RUS) Narva PSK Kaitsja - / - Puudub
Vitali Simonov (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 137 cm / 31 kg 653/2020
Maksim Simonov (EST) Noortekoondis Ründaja 187 cm / 75 kg Puudub
Erik Simson (EST) Narva PSK Kaitsja 139 cm / 34 kg Puudub
Kristjan Simson (EST) HC Viking Ründaja 177 cm / 66 kg Puudub
Devid Simson (EST) Narva PSK Kaitsja 148 cm / 35 kg Puudub
Valeri Sinelnikov (EST) HC Vipers Ründaja 143 cm / 40 kg Puudub
Mihkel Sinikas (EST) Noortekoondis Kaitsja 199 cm / 93 kg Puudub
Daniel Sippo (EST) HC PANTER Ründaja 141 cm / 38 kg 343/2020
Kristofer Širai (EST) HC Vipers Kaitsja 158 cm / 40 kg Puudub
Alar Sirjak (EST) HC Viking Kaitsja 138 cm / 35 kg Puudub
Ilja Širokih (EST) Narva PSK Ründaja 180 cm / 75 kg Puudub
Artem Sitnikov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 142 cm / 30 kg Puudub
Anatoli Sizov (EST) HC Viking EML Väravavaht 187 cm / 71 kg Tegemisel
Nikita Škaleta (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Maksim Skitsky (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 155 cm / 42 kg 578/2020
Dmitri Školin (EST) Narva PSK Kaitsja 189 cm / 67 kg Puudub
Leonid Skorolupov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 344/2020
Edvard Skrivel (EST) Narva PSK Kaitsja 167 cm / 50 kg Puudub
Oleg Skvortsov (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine - - / - Tegemisel
Leonid Skvortsov (EST) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 154 cm / 41 kg 498/2020
Artur Slepuhhin (EST) HC Vipers ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Yaroslav Služenikin (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 345/2020
Jüri Smertin (EST) SK Kajakas Ründaja 171 cm / 60 kg Puudub
Alexander Smetanin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Aleksander Smetanin (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Andrei Smirnov (EST) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 63 kg Puudub
Aleks Smirnov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Alex Smirnov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Igor Smirnov (EST) Viru Sputnik Kaitsja 185 cm / 78 kg Puudub
Aleksandr Smirnov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16, EML Kaitsja 186 cm / 63 kg 499/2020
Nikita Smirnov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 155 cm / 34 kg Puudub
Nikita Smirnov (EST) Viru Sputnik ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht 140 cm / 31 kg 654/2020
Maksim Smirnov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Oleg Smirnov (EST) Narva PSK Kaitsja 192 cm / 110 kg Puudub
Egor Šmõgin (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 147 cm / 34 kg Puudub
Ivan Smõk (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Gleb Šmõkov (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Dmitri Smola (EST) Narva PSK Väravavaht 195 cm / 89 kg Puudub
Mark Smolenciuk (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 346/2020
Viktorija Smolina (EST) Viru Sputnik Kaitsja 171 cm / 75 kg 655/2020
Nikita Soasepp (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Väravavaht 182 cm / 56 kg 579/2020
Georg Sobolev (EST) HC Viking Ründaja 125 cm / 23 kg Puudub
Juri Sobolev (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Marina Soboleva (EST) HC EVEREST Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 188/2020
Kristen Soha (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 160/2020
Dmitri Sohhan (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Ilja Soitu (EST) Viru Sputnik - - / - Puudub
Vladislav Sokolov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Vjatšeslav Sokolov (EST) Viru Sputnik Ründaja 179 cm / 70 kg Puudub
Aleksandr Sokolovski (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Ründaja 125 cm / 25 kg 500/2020
Daniil Sokolovski (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Ervin Solodilov (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 73 kg Puudub
Renat Solokhin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Semjon Solomanin (EST) HC PANTER EML Väravavaht 180 cm / 75 kg 47/2020
Andrei Solovjov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 161 cm / 3844 kg 580/2020
Artur Solovjov (EST) HC Vipers Ründaja 166 cm / 56 kg Puudub
Erik Sten Soo (EST) HC PANTER Ründaja 175 cm / 65 kg Puudub
Karl Andreas Soo (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 347/2020
Ken-Marten Soo (EST) HC PANTER Ründaja 169 cm / 55 kg Puudub
Ragnar Soo (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Rico Soots (EST) HC PANTER ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 93/2020
Oliver Soovik (EST) Noortekoondis Väravavaht - / - Puudub
Dominoque Sörensen (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja 125 cm / 25 kg Tegemisel
Jaanus Sorokin (EST) HC PANTER EML Ründaja 179 cm / 96 kg 48/2020
Nikita Sorokin (EST) HC Vipers ENKV U10-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Stefan Sorokin (EST) HC PANTER ENMV U16 Väravavaht - / - 87/2020
Hugo Robin Sorokin (EST) HC PANTER ENKV U8, ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 348/2020
Egor Sõskov (EST) Narva PSK Ründaja 140 cm / 30 kg 501/2020
Erik Sõtševski (EST) HC Everest - - / - Puudub
Fjodor Sotskov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Nikita Sotskov (EST) Narva PSK Ründaja 183 cm / 77 kg Puudub
Konstantin Špakov (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 156 cm / 38 kg Puudub
Vladimir Spasjonov (EST) Viru Sputnik ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Väravavaht - / - 656/2020
German Spasjonov (EST) Viru Sputnik Väravavaht - / - Puudub
Genrich Spiridonov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 349/2020
Sergei Spitšonok (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Iljan Stanevits (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI - - / - 235/2020
Kirill Steklov (EST) HC Vipers EML Kaitsja - / - Tegemisel
Nikita Stelmakh (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Igor Stepankov (EST) Narva PSK Ründaja 176 cm / 65 kg Puudub
Mihhail Stepanov (EST) HC Vipers Ründaja 163 cm / 59 kg Puudub
Nikita Stepanov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Kaitsja 174 cm / 60 kg Tegemisel
Timofei Stepanov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 146 cm / 33 kg 502/2020
Daniil Stepanov (RUS) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 61 kg Puudub
Sander Stetski (EST) HC PANTER EML Kaitsja 192 cm / 85 kg 49/2020
Ruslan Stetski (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Aleksandra Stoljarova (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Pavel Stolyarov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Daniil Stopkin (EST) HC Vipers Kaitsja 127 cm / 25 kg Puudub
Armin Stroman (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 131 cm / 28 kg 581/2020
Makar Štšemeljov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - Tegemisel
Mark Štšerbatski (EST) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 152 cm / 42 kg 503/2020
Nikolai Štšerbina (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Ründaja 168 cm / 52 kg 657/2020
Leon Stukolkin (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 236/2020
Maksim Sudarev (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
Timur Sudarevskii (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 137 cm / 33 kg 504/2020
Liisbet Sugasep (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 173 cm / 60 kg 15/2020
Arseni Suhharnikov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Serafim Suhhorukov (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja 134 cm / 32 kg Tegemisel
Nikolai Suhhov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Väravavaht 182 cm / 64 kg 506/2020
Dmitri Suhhov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 142 cm / 36 kg 505/2020
Leon Suhhov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Piret Sukki (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 35/2020
Nathan Süld (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 237/2020
Lev Šumenkov (EST) HC Everest ENMV U16 Kaitsja - / - Tegemisel
Georg Superov (EST) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 155 cm / 44 kg 507/2020
Vladimir Suradin (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 151 cm / 31 kg Puudub
Aleksandr Surin (EST) HC PANTER ENKV U8 Ründaja - / - 350/2020
Aleksandr Šustov (EST) Narva PSK EML Väravavaht 188 cm / 95 kg Puudub
Ingrid Suuder (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 36/2020
Reto Süvaoja (EST) HC PANTER ENKV U8 Ründaja - / - 351/2020
Sander Suviste (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Filipp Švarõgin (EST) HC Viking Kaitsja 183 cm / 90 kg Puudub
Aleksandr Šveikin (EST) Viru Sputnik Ründaja 139 cm / 33 kg Puudub
Valentin Sverdlov (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Arseni Švets (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Vladimir Svobodin (RUS) SK Kajakas Ründaja 177 cm / 62 kg Puudub
Jan Trevor Tabri (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - 352/2020
Kirill Tabunov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 158 cm / 60 kg 582/2020
Carter Tahk (EST) Noortekoondis Väravavaht - / - Puudub
Nikita Tailakov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Ründaja 174 cm / 65 kg 658/2020
Oskar Taliaru (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - 353/2020
Hänk Talpsepp (EST) HC PANTER ENKV U8, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 354/2020
Ester Talsi (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Katrin Talvak (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 169 cm / 63 kg 172/2020
Jana Tamberg (EST) HK Roosa Panter Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 37/2020
Richard Tamme (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Väravavaht - / - Tegemisel
Robert Tamme (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
Sebastian Tammearu (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja - / - 583/2020
Daniel Tammel (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Johannes Tammeorg (EST) HC PANTER EML Kaitsja 180 cm / 80 kg 50/2020
Paavel Tammert (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja - / - Tegemisel
Rafael Tammert (EST) SK Kajakas Väravavaht - / - Puudub
Harry-Rein Tammesalu (EST) HC PANTER EML Ründaja 180 cm / 80 kg 51/2020
Edvard Tampere (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Miron Tarassov (EST) Narva PSK ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 140 cm / 44 kg 508/2020
Polina Tarkojeva (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Eric Tärn (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - 238/2020
Onni Taskila (EST) HC PANTER Väravavaht 162 cm / 40 kg Puudub
Pyry Taskila (FIN) HC PANTER Kaitsja 164 cm / 57 kg Puudub
Deniss Tasso (EST) Viru Sputnik Väravavaht 181 cm / 80 kg Puudub
Ilja Tchegotov (EST) HC Vipers Kaitsja 187 cm / 110 kg Puudub
Roman Tcherkezov (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Ruslan Tearo (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Kaur Hendrik Teder (EST) HC PANTER ENKV U8 Ründaja - / - 355/2020
Tim Teder (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 356/2020
Janek Tehnikov (EST) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 77 kg 584/2020
Mark Teor (EST) HC Viking Väravavaht 183 cm / 76 kg Puudub
Risto Teppan (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Siim Teras (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 357/2020
Nikita Terentjev (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 182 cm / 67 kg 66/2020
Norman Terep (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Martin Terna (EST) Tartu Kalev Välk Kaitsja 193 cm / 86 kg Puudub
Test Test (ETH) Narva PSK Ründaja 123 cm / 12 kg Puudub
Samu Matias Teuho (FIN) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 239/2020
Fjodor Thuprov (EST) HC Everest ENMV U16 Väravavaht - / - Puudub
Veronika Tiganik (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 166 cm / 72 kg 173/2020
Aleksandr Tihhomirov (EST) Viru Sputnik Ründaja 190 cm / 85 kg Puudub
Nikita Tihhomirov (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Ründaja 177 cm / 60 kg 585/2020
Mark Tihhomirov (EST) SK Kajakas EML Ründaja 177 cm / 67 kg Puudub
Maximilian Tihhonov (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 358/2020
Nikita Tihhonov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Artur Tiido (EST) SK Kajakas Kaitsja 191 cm / 83 kg Puudub
Marten Tiidrus (EST) SK Kajakas Ründaja - / - 586/2020
Sander Timmusk (EST) SK Kajakas Ründaja 130 cm / 26 kg Puudub
Marcos Timmusk (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16 Ründaja 167 cm / 55 kg 587/2020
Artjom Timofejev (EST) HC Viking Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Juri Timofejev (EST) Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 65 kg Puudub
David Timofejev (EST) Narva PSK Ründaja 160 cm / 46 kg 509/2020
Nazar Timokhov (RUS) HC PANTER Ründaja - / - 359/2020
Georgi Tint (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 137 cm / 40 kg 510/2020
Stepan Tipakov (EST) Narva PSK Ründaja 140 cm / 33 kg Puudub
Deniss Tišin (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja 141 cm / 43 kg 511/2020
Hans-Kristjan Tisler (EST) HK Tornaado ENMV U16 Väravavaht - / - 80/2020
Vassili Titarenko (EST) SK Välk 494 EML Ründaja 184 cm / 84 kg Tegemisel
Nikita Titko (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Aleksandr Titov (EST) Narva PSK EML Ründaja 186 cm / 80 kg Puudub
Kirill Titov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 130 cm / 21 kg 659/2020
Aleksandr Tkachuk (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Mihkel Tomingas (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Denis Toom (EST) HC Everest ENMV U16 Kaitsja - / - Tegemisel
Danyel Toomemägi (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 360/2020
Igor Toompere (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 74 kg Puudub
Mark Toompuu (EST) HC PANTER Kaitsja 138 cm / 32 kg Puudub
Vahur Toomsalu (EST) Noortekoondis Väravavaht - / - Puudub
Ott Tootsi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Ilja Toporov (EST) Narva PSK Ründaja 170 cm / 58 kg Puudub
Tristan Tõruke (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 361/2020
Nikita Totmjanin (EST) Viru Sputnik Ründaja 151 cm / 39 kg Puudub
Daniil Trakht (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Gabriel Tralla (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 389/2020
Miron Treštšalov (EST) HC Vipers Ründaja 134 cm / 28 kg Puudub
Maksim Tretjakov (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Kaitsja 125 cm / 20 kg 660/2020
David Trofimov (RUS) Narva PSK ENMV U16 Kaitsja 158 cm / 43 kg 512/2020
Artur Trube (EST) Narva PSK Ründaja 164 cm / 45 kg Puudub
Richard Truuse (EST) SK Kajakas Kaitsja 184 cm / 64 kg Puudub
Aleksandr Tšaikin (EST) Narva PSK Ründaja 182 cm / 77 kg Puudub
Maksim Tšaltsev (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja - / - Tegemisel
Vladimir Tsaplin (RUS) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Väravavaht 128 cm / 34 kg 513/2020
Mihhail Tsapovski (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 183 cm / 66 kg 588/2020
Danil Tsarkovskyi (UKR) HC PANTER EML Ründaja - / - 52/2020
Mark Tseluiko (EST) HK Tornaado Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 240/2020
Kirill Tšentsov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Marik Tserbatski (EST) Narva PSK Ründaja 132 cm / 29 kg Puudub
Pavel Tšerkašin (EST) Narva PSK Ründaja 180 cm / 77 kg Puudub
Roman Tserkezov (EST) HC Vipers Kaitsja 178 cm / 78 kg Puudub
Oleg Tšernihh (EST) Narva PSK Kaitsja 125 cm / 24 kg Puudub
Mihkel Tšernik (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Egor Tšernikov (RUS) HC Vipers Ründaja 162 cm / 58 kg Puudub
Dmitri Tšernõhh (EST) Narva PSK Ründaja 142 cm / 36 kg Puudub
Timur Tšernõšev (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 241/2020
Erik Tšernov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Kaitsja 169 cm / 52 kg 661/2020
Daniil Tšervov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Ründaja 177 cm / 62 kg 662/2020
Nikolai Tsetlin (EST) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 147 cm / 47 kg 514/2020
Nikita Tširkov (EST) Viru Sputnik Ründaja 170 cm / 58 kg Puudub
Mihhail Tsistjakov (EST) HC Everest ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Svjatoslav Tšistjakov (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Kaitsja 123 cm / 25 kg 515/2020
Klim Tsõgankov (EST) HC Vipers Kaitsja 143 cm / 36 kg Puudub
German Tsõganov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 242/2020
Svetlana Tsupsman (EST) Viru Sputnik Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 38/2020
Nikita Tsyganov (RUS) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Tegemisel
Michael Tugo (EST) HC Vipers EML Ründaja 183 cm / 80 kg Puudub
Maksim Tulkin (EST) HC PANTER ENMV U16 Ründaja - / - 88/2020
Ivan Turbin (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Roman Turovski (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 152 cm / 51 kg 590/2020
Maksim Turovski (EST) SK Kajakas Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Ründaja 180 cm / 86 kg Puudub
Nikita Turovski (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 589/2020
Leonid Turovski (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Semjon Turovski (EST) HC Vipers Ründaja - / - Tegemisel
Artur Tuula (EST) HK Viljandi ENKV U10-Alumine Väravavaht - / - 390/2020
Robert Tuula (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 391/2020
Triinu Tuvike (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Väravavaht 164 cm / 56 kg 16/2020
Tanel Tuvike (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 139 cm / 31 kg 591/2020
Sergey Tyukavin (RUS) HC Vipers Kaitsja 178 cm / 71 kg Puudub
Erik Tyurin (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Sten Marten Uhabakin (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Stepan Ukhan (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 179 cm / 58 kg 516/2020
Artjom Ulanov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Martin Ulitjonok (EST) Viru Sputnik ENKV U10-Alumine Ründaja 127 cm / 20 kg 663/2020
Vladislav Uliyanov (EST) Narva PSK ENKV U10-Alumine Väravavaht 127 cm / 35 kg 517/2020
Ervin Unukainen (EST) SK Kajakas Kaitsja 178 cm / 68 kg Puudub
Aleksei Urjadnikov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Väravavaht 155 cm / 43 kg 664/2020
Maksim Urlihh (EST) Narva PSK Ründaja 176 cm / 78 kg Puudub
Ilja Urushev (EST) HC Viking EML Kaitsja 183 cm / 84 kg 58/2020
Ilja Usitvin (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 140 cm / 32 kg Puudub
Aleksandr Usov (RUS) HC Vipers Ründaja 178 cm / 90 kg Puudub
Rasmus Uudam (EST) SK Kajakas ENKV U10-Ülemine IDA Ründaja 121 cm / 25 kg 593/2020
Markus Uudam (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 592/2020
Oliver Uulma (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Väravavaht - / - 362/2020
Vladislav Vabistsevits (EST) HC Viking Kaitsja 135 cm / 30 kg Puudub
Kennet Vaha (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Mari-Ly Vaher (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 171 cm / 51 kg 117/2020
Paul Vahi (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 81/2020
Silver Vahtras (EST) HC PANTER EML Ründaja 178 cm / 80 kg 53/2020
Rimante Valancauskaite (LTU) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Ründaja 167 cm / 59 kg 17/2020
Richard Valge (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Daniel Valitov (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 135 cm / 34 kg 518/2020
Jefim Valitov (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 69 kg Puudub
Max Välja (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16, EML Ründaja 191 cm / 70 kg 519/2020
Bogdan Valjaikin (EST) Noortekoondis Väravavaht 176 cm / 72 kg Puudub
Kaspar Valk (EST) HC PANTER ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 363/2020
Kristjan Valk (EST) HC PANTER Ründaja 180 cm / 92 kg Puudub
Ott Kaspar Välku (EST) HK Tornaado ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 243/2020
Sten-Daniel Vallimäe (EST) HC PANTER ENKV U12-Alumine Ründaja - / - 364/2020
Sten Vällo (EST) HC PANTER Ründaja 136 cm / 27 kg Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) Viru Sputnik - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine - - / - 196/2020
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8 - - / - 190/2020
löödud värav (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8, ENKV U10-Alumine - - / - 191/2020
löödud värav (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine, ENKV U8, ENKV U10-Alumine - - / - 192/2020
löödud värav (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8, ENKV U10-Alumine - - / - 193/2020
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine, ENKV U8, ENKV U10-Alumine - - / - 194/2020
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Viking - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine, ENKV U8, ENKV U10-Alumine - - / - 195/2020
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Viljandi - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC TALLINN - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) Viru Sputnik - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Viking - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
Hlib Varava (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Marat Varblane (EST) Narva PSK ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 140 cm / 30 kg 520/2020
Aleksei Varfolomejev (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA Väravavaht 137 cm / 36 kg 665/2020
Kevin Varkel (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine Ründaja 130 cm / - 392/2020
Saveli Varlašin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Marite Vasar (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 118/2020
Matvei Vasilev (RUS) HC Vipers Ründaja 186 cm / 77 kg Puudub
Daniil Vasiljev (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja 153 cm / 40 kg 521/2020
Avdei Vasiljev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja - / - Puudub
Oleksandr Vaskevych (UKR) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Oleksii Vaskevych (UKR) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Helena Vassil (EST) Hokiklubi Säde Eesti Naiste Hokiliiga Kaitsja 168 cm / 79 kg 18/2020
Lorren Vassil (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja - / - 594/2020
Mihhail Vassilenko (EST) HC Vipers ENKV U8 Ründaja - / - Tegemisel
Erik Vassiljev (EST) HC PANTER Ründaja 157 cm / 48 kg 365/2020
Elisei Vassiljev (EST) HC Viking ENKV U8 Kaitsja 123 cm / 22 kg Tegemisel
Maksim Vassiljev (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Georgi Vassiljev (EST) Narva PSK EML Ründaja 192 cm / 90 kg Puudub
Ivan Vedernikov (EST) HC Viking ENKV U12-Ülemine PÕHI Kaitsja 147 cm / 43 kg Tegemisel
Martin Veiman (EST) SK Kajakas Kaitsja 146 cm / 35 kg 595/2020
Mark Veitman (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine Ründaja - / - Tegemisel
Vadim Velisevitš (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Rico-Marder Velja (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML Kaitsja 180 cm / 68 kg Tegemisel
Marten Vellak (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - 366/2020
William Friedrich Velström (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 244/2020
Artem Verkholyet (UKR) HC PANTER Ründaja 157 cm / 50 kg Puudub
Daniel Verrev (EST) HK Viljandi ENKV U12-Alumine Kaitsja - / - 393/2020
Matvei Vesselov (EST) HK Tornaado Väravavaht 130 cm / 24 kg Puudub
Jegor Vesselov (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 245/2020
Maksim Vihrov (EST) HC Vipers Ründaja 129 cm / 28 kg Puudub
Ott Viita (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Maksim Vikhrov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Maksim Viktorov (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Ründaja - / - 367/2020
Rasmus Vinni (EST) HC PANTER ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 368/2020
Dmitri Vinogradov (EST) HC Viking Ründaja 177 cm / 72 kg Puudub
Maksim Vinogradov (RUS) Viru Sputnik ENKV U8 Ründaja - / - 666/2020
Jana Vinogradova (EST) HC EVEREST Ründaja - / - Puudub
Karl Virta (EST) HC PANTER Kaitsja 185 cm / 104 kg Puudub
Hendrik Visk (EST) SK Kajakas Kaitsja 140 cm / 30 kg Puudub
Johannes Visk (EST) SK Kajakas Kaitsja 132 cm / 28 kg Puudub
Georg Vladimirov (EST) HC PANTER ENMV U16, EML Väravavaht - / - 83/2020
Artjom Vlasjuk (EST) HC Viking Ründaja 127 cm / 24 kg Puudub
Artjom Vlasjuk (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Daniil Vlassov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Oleksii Voitsekhivskyi (UKR) SK Välk 494 EML Ründaja - / - Puudub
Martin Volgin (EST) HC PANTER ENKV U8 Ründaja - / - 369/2020
Pavel Volkov (EST) Narva PSK Väravavaht 177 cm / 70 kg Puudub
Kirill Volkov (EST) Narva PSK Ründaja 177 cm / 75 kg Puudub
Aleksandr Volkov (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 78 kg Puudub
Alex Voloh (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Pavel Volžinski (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Platon Volžnski (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Ründaja - / - Tegemisel
Nora Vont (EST) HC PANTER Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 370/2020
Andre Vont (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Markus Voor (EST) HK Tornaado ENMV U16 Kaitsja - / - 82/2020
Mihkel Võrang (EST) HC PANTER EML Ründaja 175 cm / 82 kg 54/2020
Artjom Vorobjov (EST) Viru Sputnik ENMV U16 Kaitsja 178 cm / 73 kg 667/2020
Liliana Vorobjova (EST) Viru Sputnik Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Kaitsja 149 cm / 38 kg 668/2020
Artem Voronov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Voronov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Robert Võssokov (EST) HC Vipers Ründaja 176 cm / 69 kg Puudub
Martins Vüsut (EST) HK Tornaado ENKV U8 Ründaja - / - 246/2020
Nikita Vyunenko (EST) HC TALLINN Väravavaht 175 cm / 97 kg Puudub
Ruslan Yamaev (EST) HC Everest Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 Kaitsja - / - Tegemisel
Siarhei Yanchanka (BLR) Narva PSK Ründaja 181 cm / 83 kg Puudub
Artur Yulle (RUS) Narva PSK Kaitsja 156 cm / 51 kg Puudub
Andrei Yuzlenka (BLR) HC Viking Kaitsja 182 cm / 86 kg Puudub
Ruslan Zaborovets (UKR) HC PANTER EML Väravavaht 188 cm / 77 kg 371/2020
Ivan Zaharov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 135 cm / 29 kg Puudub
Jegor Zahharov (EST) Narva PSK Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA Ründaja 138 cm / 30 kg 522/2020
Aleksandra Zahharova (EST) Viru Sputnik Kaitsja 174 cm / 77 kg 669/2020
Vlad Zaitsev (EST) HC PANTER Kaitsja 185 cm / 79 kg 372/2020
Ruslan Zaitsev (EST) HC Everest ENMV U16 Kaitsja - / - Tegemisel
Artjom Zaitsev (EST) Narva PSK Kaitsja 180 cm / 72 kg Puudub
Roman Zakilov (EST) Narva PSK ENMV U16 Ründaja 156 cm / 50 kg 523/2020
Kirill Zakutailo (EST) HC Everest Ründaja 174 cm / 67 kg Puudub
Adrian Zakzevskii (EST) SK Kajakas ENKV U8 Ründaja 120 cm / 20 kg 596/2020
Mihhail Zarkov (EST) HC Vipers Kaitsja 186 cm / 84 kg Puudub
Marat Žartsov (EST) Viru Sputnik Ründaja 117 cm / 19 kg Puudub
Ilja Žartsov (EST) Viru Sputnik Ründaja 131 cm / 26 kg Puudub
Aleksandr Zayats (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI - - / - Tegemisel
Matvei Zayats (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Ruslan Zemenkov (EST) HC Vipers Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 Kaitsja 175 cm / 67 kg Tegemisel
Damir Zemenkov (EST) HC Vipers ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Savva Zemskov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 247/2020
Andrei Zernov (EST) HC Viking ENKV U8, ENKV U10-Alumine Kaitsja 123 cm / 21 kg Tegemisel
Elizaveta Zernova (EST) HC Viking ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - Tegemisel
Maksim Zhadeyko (EST) Narva PSK Kaitsja 147 cm / 36 kg Puudub
Maksim Zhukov (EST) HC Viking Ründaja 128 cm / 23 kg Puudub
Damir Zhzhonov (EST) HC Vipers ENKV U10-Ülemine PÕHI Ründaja - / - Tegemisel
Sander Zigura (EST) HC Viking Väravavaht 124 cm / 25 kg Puudub
Mark Zigura (EST) HC Viking ENMV U16 Ründaja - / - 99/2020
Matvei Žiltsov (EST) Viru Sputnik ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA Kaitsja 134 cm / 28 kg 670/2020
Kiril Zinoviev (EST) Viru Sputnik Kaitsja 138 cm / 27 kg Puudub
Marek Zitski (EST) SK Kajakas Ründaja 176 cm / 69 kg Puudub
Kirill Zjuzkov (EST) HK Tornaado ENKV U12-Ülemine PÕHI Ründaja - / - 248/2020
Mihhail Zolotarjov (EST) HK Tornaado Ründaja 158 cm / 41 kg Puudub
Nikita Zolud (EST) HC Viking Ründaja 154 cm / 45 kg Puudub
Jegor Zotov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Andrei Zubov (EST) Narva PSK ENMV U16 Kaitsja 160 cm / 50 kg 524/2020
Juri Zubov (EST) Narva PSK EML Kaitsja 176 cm / 85 kg Puudub
Klim Zujev (EST) HC PANTER ENKV U10-Alumine Kaitsja - / - 373/2020
Kirill Zukov (EST) HC Vipers Väravavaht 178 cm / 72 kg Tegemisel
Platon Žurav (EST) HC Viking Ründaja 128 cm / 26 kg Puudub
Demid Zyamzin (RUS) Narva PSK ENKV U8 Ründaja 118 cm / 21 kg 525/2020