EMV F1 2018/2019

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. F1 HC Vipers Red 19 19 0 0 0 0 279 – 19 38
2. F1 HC Vipers Black 19 17 0 0 0 2 132 – 33 34
3. F1 Narva PSK 09 19 15 0 1 0 3 188 – 61 31
4. F1 HK Kajakas 18 12 0 1 0 5 158 – 83 25
5. F1 HK Tornaado 19 8 0 1 0 10 126 – 106 17
6. F1 HC Panter 20 8 0 1 0 11 87 – 129 17
7. F1 HC Vipers White 2009 19 6 0 3 0 10 60 – 117 15
8. F1 HC Viking/TSK 14 5 0 0 0 9 63 – 133 10
9. F1 Viru Sputnik 19 4 0 1 0 14 46 – 125 9
10. F1 HC Everest 18 2 0 0 0 16 48 – 216 4
11. F1 Vipers White 2010 18 1 0 0 0 17 18 – 181 2
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
4. oktoober 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HK Tornaado 5:4 (3:1 ; 2:3)
4. oktoober 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 Vipers White 2010 19:0 (9:0 ; 10:0)
6. oktoober 2018 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 Vipers White 2010 7:0 (4:0 ; 3:0)
7. oktoober 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HC Vipers Red 0:16 (0:7 ; 0:9)
10. oktoober 2018 18:30 Škoda jäähall F1 HC Panter – F1 HC Viking/TSK 4:6 (3:2 ; 1:4)
13. oktoober 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HC Viking/TSK 5:13 (2:9 ; 3:4)
13. oktoober 2018 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HC Panter 9:2 (6:0 ; 3:2)
14. oktoober 2018 14:10 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HC Everest 2:9 (1:4 ; 1:5)
18. oktoober 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HC Vipers Red 1:22 (0:10 ; 1:12)
23. oktoober 2018 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HC Vipers Black 0:17 (0:8 ; 0:9)
27. oktoober 2018 13:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 Vipers White 2010 19:0 (5:0 ; 14:0)
28. oktoober 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HK Kajakas 2:9 (0:4 ; 2:5)
1. november 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HC Vipers White 2009 1:3 (1:3 ; 0:0)
6. november 2018 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HC Vipers White 2009 4:4 (0:3 ; 4:1)
7. november 2018 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Vipers Black 0:8 (0:4 ; 0:4)
8. november 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HC Viking/TSK 4:7 (3:1 ; 1:6)
11. november 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 Narva PSK 09 4:8 (3:3 ; 1:5)
11. november 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HC Vipers White 2009 2:4 (2:2 ; 0:2)
11. november 2018 13:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HC Panter 8:10 (5:9 ; 3:1)
14. november 2018 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Vipers Red 2:12 (1:8 ; 1:4)
17. november 2018 13:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HK Kajakas 4:12 (2:6 ; 2:6)
17. november 2018 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 Viru Sputnik 9:1 (6:1 ; 3:0)
18. november 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HC Vipers White 2009 3:8 (1:2 ; 2:6)
19. november 2018 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 Vipers White 2010 11:0 (4:0 ; 7:0)
25. november 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HK Tornaado 17:5 (11:3 ; 6:2)
27. november 2018 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HC Viking/TSK 9:3 (4:0 ; 5:3)
1. detsember 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HC Vipers Black 0:3 (0:3 ; 0:0)
4. detsember 2018 19:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 Vipers White 2010 10:1 (6:1 ; 4:0)
8. detsember 2018 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HC Panter 2:5 (0:4 ; 2:1)
8. detsember 2018 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HC Everest 16:2 (11:1 ; 5:1)
9. detsember 2018 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HK Kajakas 3:4 (2:1 ; 1:3)
9. detsember 2018 14:10 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 Viru Sputnik 3:5 (1:2 ; 2:3)
11. detsember 2018 18:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 Viru Sputnik 5:2 (3:0 ; 2:2)
13. detsember 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HC Viking/TSK 11:2 (5:1 ; 6:1)
16. detsember 2018 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 Viru Sputnik 14:0 (5:0 ; 9:0)
18. detsember 2018 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 Narva PSK 09 2:8 (2:8 ; 0:0)
18. detsember 2018 19:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HC Panter 3:5 (3:4 ; 0:1)
12. jaanuar 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 Viru Sputnik 9:1 (3:1 ; 6:0)
12. jaanuar 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 Narva PSK 09 3:18 (3:9 ; 0:9)
13. jaanuar 2019 13:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HC Everest 16:2 (8:2 ; 8:0)
20. jaanuar 2019 15:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HC Everest 23:0 (10:0 ; 13:0)
24. jaanuar 2019 19:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HK Tornaado 12:1 (5:0 ; 7:1)
26. jaanuar 2019 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HC Vipers White 2009 13:0 (5:0 ; 8:0)
31. jaanuar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 Narva PSK 09 1:13 (0:8 ; 1:5)
31. jaanuar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HC Vipers Black 1:10 (1:4 ; 0:6)
2. veebruar 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HC Panter 2:6 (1:4 ; 1:2)
14. veebruar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HC Vipers Red 2:4 (2:3 ; 0:1)
16. veebruar 2019 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HC Vipers Red 2:6 (1:2 ; 1:4)
17. veebruar 2019 11:40 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HC Everest 15:0 (7:0 ; 8:0)
17. veebruar 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HK Kajakas 4:1 (1:0 ; 3:1)
5. märts 2019 19:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HK Tornaado 1:18 (1:7 ; 0:11)
7. märts 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 Narva PSK 09 10:5 (5:1 ; 5:4)
28. märts 2019 20:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 HK Tornaado Toimumata
30. märts 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 HC Vipers Red Toimumata
II ring
9. oktoober 2018 19:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HC Vipers White 2009 8:2 (8:2 ; 0:0)
18. oktoober 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HC Panter 5:0 (2:0 ; 3:0)
21. oktoober 2018 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HC Viking/TSK 18:2 (8:0 ; 10:2)
22. oktoober 2018 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HK Tornaado 1:9 (1:4 ; 0:5)
1. november 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HC Vipers Black 9:0 (3:0 ; 6:0)
8. november 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HC Vipers Black 1:10 (0:3 ; 1:7)
10. november 2018 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HK Tornaado 2:7 (1:3 ; 1:4)
10. november 2018 13:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 Narva PSK 09 5:11 (3:4 ; 2:7)
11. november 2018 13:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HC Viking/TSK 10:5 (3:3 ; 7:2)
13. november 2018 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HC Vipers Red 1:13 (1:3 ; 0:10)
18. november 2018 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HC Vipers Black 0:5 (0:3 ; 0:2)
20. november 2018 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 Narva PSK 09 4:8 (3:5 ; 1:3)
2. detsember 2018 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HC Panter 12:2 (4:2 ; 8:0)
4. detsember 2018 19:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HC Vipers White 2009 10:0 (4:0 ; 6:0)
6. detsember 2018 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HC Viking/TSK 24:1 (10:0 ; 14:1)
11. detsember 2018 19:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HC Panter 15:1 (4:0 ; 11:1)
16. detsember 2018 11:40 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 Vipers White 2010 12:0 (12:0 ; 0:0)
4. jaanuar 2019 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HK Kajakas 4:4 (1:2 ; 3:2)
8. jaanuar 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HC Vipers Black 2:4 (2:4 ; 0:0)
10. jaanuar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HC Vipers Red 0:14 (0:3 ; 0:11)
12. jaanuar 2019 13:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HC Vipers Black 4:8 (2:2 ; 2:6)
20. jaanuar 2019 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 HK Tornaado 8:4 (2:2 ; 6:2)
21. jaanuar 2019 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Vipers White 2009 3:3 (2:1 ; 1:2)
24. jaanuar 2019 19:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HC Viking/TSK 4:3 (2:2 ; 2:1)
29. jaanuar 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HC Viking/TSK 13:3 (13:3 ; 0:0)
7. veebruar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 Vipers White 2010 6:1 (0:0 ; 6:1)
9. veebruar 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HK Tornaado 3:11 (1:5 ; 2:6)
10. veebruar 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Red – F1 HK Kajakas 9:1 (6:1 ; 3:0)
12. veebruar 2019 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 Narva PSK 09 1:23 (1:14 ; 0:9)
13. veebruar 2019 19:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 HC Everest 5:4 (3:1 ; 2:3)
14. veebruar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HC Panter 2:10 (1:6 ; 1:4)
16. veebruar 2019 14:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK 09 – F1 Vipers White 2010 8:1 (4:1 ; 4:0)
17. veebruar 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HC Everest 5:3 (4:2 ; 1:1)
23. veebruar 2019 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 HC Vipers White 2009 11:4 (7:0 ; 4:4)
23. veebruar 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 HC Panter 7:5 (5:0 ; 2:5)
24. veebruar 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 Viru Sputnik 5:1 (2:1 ; 3:0)
26. veebruar 2019 17:15 Kohtla-Järve Jäähall F1 Viru Sputnik – F1 Vipers White 2010 4:0 (2:0 ; 2:0)
28. veebruar 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 Narva PSK 09 4:7 (1:5 ; 3:2)
2. märts 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HK Kajakas 4:10 (4:10 ; 0:0)
2. märts 2019 13:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 Viru Sputnik 5:3 (2:1 ; 3:2)
3. märts 2019 12:00 Tartu Lõunakeskuse liuväli F1 HK Kajakas – F1 Viru Sputnik 18:1 (8:0 ; 10:1)
3. märts 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HC Vipers Red 1:29 (1:17 ; 0:12)
12. märts 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado – F1 HC Vipers Red 1:18 (1:18 ; 0:0)
16. märts 2019 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 HK Kajakas 2:6 (1:4 ; 1:2)
17. märts 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 Viru Sputnik 0:0 (0:0 ; 0:0)
17. märts 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 HC Everest 9:0 (6:0 ; 3:0)
20. märts 2019 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Everest 6:0 (2:0 ; 4:0)
21. märts 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers White 2009 – F1 HK Tornaado 4:3 (2:1 ; 2:2)
21. märts 2019 20:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 HC Vipers Black 1:8 (0:5 ; 1:3)
23. märts 2019 15:45 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 Vipers White 2010 Toimumata
24. märts 2019 14:10 Tondiraba Jäähall F1 Vipers White 2010 – F1 HK Kajakas Toimumata
6. aprill 2019 17:00 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 HC Vipers White 2009 Toimumata
13. aprill 2019 17:00 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking/TSK – F1 HC Everest Toimumata
18. aprill 2019 17:45 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers Black – F1 Narva PSK 09 Toimumata