EMV F2 2019/2020

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. F2 Viru Sputnik 16 11 0 3 0 2 143 – 45 25
2. F2 Narva PSK 16 8 0 8 0 0 76 – 22 24
3. F2 HK Tornaado SININE 15 8 0 5 0 2 87 – 32 21
4. F2 Vipers 4 13 6 0 4 0 3 51 – 51 16
5. F2 VLND Hokikool 14 4 0 5 0 5 68 – 68 13
6. F2 HK Tornaado KOLLANE 16 4 0 4 0 8 65 – 99 12
7. F2 HC Everest 14 5 0 2 0 7 76 – 74 12
8. F2 HC Panter Must 15 4 0 2 0 9 44 – 85 10
9. F2 HC Panter Punane 16 0 0 3 0 13 10 – 134 3
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
29. september 2019 11:00 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 HC Panter Punane 9:0 (5:0 ; 4:0)
8. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HC Panter Must 5:1 (5:1 ; 0:0)
8. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HC Panter Punane 9:0 (9:0 ; 0:0)
15. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HC Panter Must 10:1 (5:1 ; 5:0)
27. oktoober 2019 10:45 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HC Everest 9:3 (5:3 ; 4:0)
27. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall F2 HC Panter Must – F2 HC Everest 3:12 (1:4 ; 2:8)
27. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HC Panter Punane 10:1 (10:1 ; 0:0)
27. oktoober 2019 14:30 Narva Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HC Everest 0:9 (0:9 ; 0:0)
27. oktoober 2019 14:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HC Panter Must 9:0 (9:0 ; 0:0)
3. november 2019 11:00 Viljandi Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 Vipers 4 5:9 (1:4 ; 4:5)
3. november 2019 11:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 HK Tornaado SININE 2:6 (0:3 ; 2:3)
3. november 2019 12:00 Viljandi Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HK Tornaado SININE 3:14 (0:6 ; 3:8)
3. november 2019 12:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 HK Tornaado KOLLANE 10:2 (4:0 ; 6:2)
3. november 2019 13:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 Vipers 4 5:7 (3:3 ; 2:4)
19. november 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HK Tornaado KOLLANE 11:4 (9:0 ; 2:4)
23. november 2019 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 Viru Sputnik 2:12 (0:4 ; 2:8)
23. november 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 Viru Sputnik 0:9 (0:9 ; 0:0)
7. detsember 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 VLND Hokikool 1:8 (1:4 ; 0:4)
15. detsember 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Narva PSK 4:6 (2:3 ; 2:3)
15. detsember 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 VLND Hokikool 15:3 (8:3 ; 7:0)
15. detsember 2019 15:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 VLND Hokikool 26:2 (16:0 ; 10:2)
15. jaanuar 2020 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 Vipers 4 2:7 (2:6 ; 0:1)
20. jaanuar 2020 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HK Tornaado KOLLANE 1:10 (1:7 ; 0:3)
1. veebruar 2020 13:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 HC Panter Must 12:1 (7:1 ; 5:0)
2. veebruar 2020 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F1 HK Tornaado Sinine 4:3 (2:1 ; 2:2)
8. veebruar 2020 15:45 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 Viru Sputnik 4:13 (2:7 ; 2:6)
14. veebruar 2020 19:30 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 Viru Sputnik 0:0 (0:0 ; 0:0)
16. veebruar 2020 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HK Tornaado SININE 4:4 (2:4 ; 2:0)
23. veebruar 2020 18:10 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
1. märts 2020 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 Vipers 4 0:6 (0:1 ; 0:5)
14. märts 2020 14:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 Viru Sputnik 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. märts 2020 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 VLND Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
18. märts 2020 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 Vipers 4 0:0 (0:0 ; 0:0)
21. märts 2020 13:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HC Everest 0:0 (0:0 ; 0:0)
21. märts 2020 14:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HC Everest 0:0 (0:0 ; 0:0)
28. märts 2020 14:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
II ring
15. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HC Panter Punane 9:0 (5:0 ; 4:0)
30. oktoober 2019 18:00 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 Viru Sputnik 10:3 (4:1 ; 6:2)
23. november 2019 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Everest – F2 HC Panter Punane 9:2 (6:2 ; 3:0)
23. november 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Everest – F2 HC Panter Must 3:1 (3:1 ; 0:0)
4. detsember 2019 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HK Tornaado SININE 0:9 (0:7 ; 0:2)
6. detsember 2019 19:15 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HC Everest 9:3 (4:2 ; 5:1)
7. detsember 2019 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 VLND Hokikool 10:1 (3:0 ; 7:1)
15. detsember 2019 15:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 Narva PSK 5:7 (4:5 ; 1:2)
16. detsember 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 HK Tornaado KOLLANE 8:4 (3:1 ; 5:3)
4. jaanuar 2020 14:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 Viru Sputnik 2:6 (0:5 ; 2:1)
8. jaanuar 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HK Tornaado KOLLANE 6:5 (2:4 ; 4:1)
1. veebruar 2020 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 Vipers 4 9:0 (6:0 ; 3:0)
1. veebruar 2020 14:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 HC Panter Punane 24:0 (12:0 ; 12:0)
2. veebruar 2020 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 HK Tornaado KOLLANE 10:11 (5:3 ; 5:8)
2. veebruar 2020 13:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HK Tornaado KOLLANE 23:3 (10:2 ; 13:1)
2. veebruar 2020 13:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 HK Tornaado SININE 2:10 (1:8 ; 1:2)
11. veebruar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HK Tornaado SININE 4:9 (4:5 ; 0:4)
15. veebruar 2020 13:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 Viru Sputnik 0:0 (0:0 ; 0:0)
16. veebruar 2020 14:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HK Tornaado KOLLANE 11:2 (11:0 ; 0:2)
18. veebruar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 Vipers 4 2:6 (0:5 ; 2:1)
19. veebruar 2020 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HC Panter Must 2:3 (1:1 ; 1:2)
23. veebruar 2020 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HC Panter Punane 16:2 (7:1 ; 9:1)
23. veebruar 2020 15:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HC Panter Must 8:2 (3:1 ; 5:1)
1. märts 2020 12:30 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Vipers 4 9:6 (5:3 ; 4:3)
11. märts 2020 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HK Tornaado SININE 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. märts 2020 14:30 Narva Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
16. märts 2020 17:55 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HC Panter Must 0:0 (0:0 ; 0:0)
21. märts 2020 13:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 VLND Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
21. märts 2020 14:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 VLND Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
21. märts 2020 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
21. märts 2020 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
28. märts 2020 13:05 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
5. aprill 2020 18:10 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 VLND Hokikool Toimumata