EMV F1 2019/2020

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. F1 HK Tornaado Sinine 16 13 0 2 0 1 143 – 37 28
2. F1 HC Vipers 1 15 12 0 3 0 0 120 – 43 27
3. F1 Kajakas Hokikool 15 9 0 2 0 4 108 – 92 20
4. F1 HC Vipers 2 16 6 0 6 0 4 72 – 63 18
5. F1 Narva PSK 14 5 0 6 0 3 63 – 32 16
6. F1 HC Viking 16 4 0 4 0 8 58 – 74 12
7. F1 HK Tornaado Kollane 15 3 0 3 0 9 65 – 99 9
8. F1 HC Vipers 3 13 0 0 3 0 10 13 – 76 3
9. F1 HC Panter 15 1 0 0 0 14 36 – 155 2
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Läe alla
I ring
22. september 2019 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HK Tornaado Sinine 0:9 (0:5 ; 0:4)
22. september 2019 11:00 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Vipers 3 6:3 (2:1 ; 4:2)
29. september 2019 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HK Tornaado Kollane 8:4 (4:2 ; 4:2)
2. oktoober 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 3 – F1 HK Tornaado Sinine 0:9 (0:8 ; 0:1)
2. oktoober 2019 17:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Viking 0:15 (0:12 ; 0:3)
5. oktoober 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 HC Vipers 2 12:3 (3:1 ; 9:2)
5. oktoober 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 Kajakas Hokikool 6:11 (3:4 ; 3:7)
5. oktoober 2019 14:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 Kajakas Hokikool 12:3 (7:2 ; 5:1)
7. oktoober 2019 17:55 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 HC Viking 11:2 (7:2 ; 4:0)
12. oktoober 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 HC Vipers 1 5:5 (3:4 ; 2:1)
16. oktoober 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 3 – F1 HC Vipers 2 3:12 (1:7 ; 2:5)
16. oktoober 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 HK Tornaado Kollane 5:1 (0:0 ; 5:1)
19. oktoober 2019 14:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HC Panter 13:5 (7:2 ; 6:3)
20. oktoober 2019 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 Narva PSK 0:5 (0:0 ; 0:5)
20. oktoober 2019 11:40 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 Narva PSK 4:4 (2:2 ; 2:2)
21. oktoober 2019 17:55 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 HC Vipers 1 3:11 (0:10 ; 3:1)
26. oktoober 2019 14:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HC Viking 8:4 (5:2 ; 3:2)
29. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 HC Vipers 2 5:7 (5:2 ; 0:5)
29. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 HC Panter 9:0 (5:0 ; 4:0)
3. november 2019 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HC Vipers 3 6:0 (0:0 ; 6:0)
3. november 2019 13:20 Narva Jäähall F1 Narva PSK – F1 Kajakas Hokikool 7:8 (5:4 ; 2:4)
9. november 2019 13:05 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 Narva PSK 5:2 (3:1 ; 2:1)
9. november 2019 14:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HC Vipers 3 11:2 (6:2 ; 5:0)
11. november 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 3 – F1 HK Tornaado Kollane 0:0 (0:0 ; 0:0)
13. november 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 HC Vipers 3 9:0 (4:0 ; 5:0)
18. november 2019 17:55 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 HC Panter 10:1 (9:1 ; 1:0)
19. november 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 HK Tornaado Sinine 2:11 (0:9 ; 2:2)
24. november 2019 15:40 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 Kajakas Hokikool 15:8 (10:4 ; 5:4)
2. detsember 2019 17:55 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 HC Viking 7:4 (4:4 ; 3:0)
16. detsember 2019 17:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HK Tornaado Kollane 2:12 (0:4 ; 2:8)
12. jaanuar 2020 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK – F1 HC Panter 10:1 (6:0 ; 4:1)
15. jaanuar 2020 17:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Vipers 1 0:9 (0:7 ; 0:2)
18. jaanuar 2020 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK – F1 HK Tornaado Sinine 4:4 (1:2 ; 3:2)
1. veebruar 2020 13:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK – F1 HC Vipers 2 0:0 (0:0 ; 0:0)
23. veebruar 2020 18:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 3 – F1 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
29. märts 2020 18:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 Kajakas Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
II ring
2. oktoober 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 HK Tornaado Kollane 7:7 (3:3 ; 4:4)
9. oktoober 2019 18:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Vipers 2 3:12 (3:6 ; 0:6)
13. oktoober 2019 11:00 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 Kajakas Hokikool 3:16 (2:6 ; 1:10)
20. oktoober 2019 11:40 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 HC Viking 12:3 (4:3 ; 8:0)
9. november 2019 17:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 Narva PSK 3:12 (2:6 ; 1:6)
10. november 2019 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HC Vipers 1 3:7 (1:4 ; 2:3)
10. november 2019 18:10 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 HK Tornaado Sinine 2:9 (1:4 ; 1:5)
7. detsember 2019 14:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK – F1 HC Vipers 3 6:0 (3:0 ; 3:0)
11. detsember 2019 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 HC Panter 10:2 (6:0 ; 4:2)
15. detsember 2019 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HC Vipers 2 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. detsember 2019 13:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HK Tornaado Sinine 2:11 (1:6 ; 1:5)
15. detsember 2019 14:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HK Tornaado Kollane 9:6 (3:4 ; 6:2)
7. jaanuar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 HK Tornaado Kollane 10:1 (8:1 ; 2:0)
8. jaanuar 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 HC Vipers 2 0:0 (0:0 ; 0:0)
18. jaanuar 2020 14:30 Narva Jäähall F1 Narva PSK – F1 HK Tornaado Kollane 7:1 (4:1 ; 3:0)
21. jaanuar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Sinine – F1 HC Vipers 3 9:0 (5:0 ; 4:0)
21. jaanuar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 HC Vipers 1 4:12 (2:4 ; 2:8)
26. jaanuar 2020 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HC Panter 10:5 (2:1 ; 8:4)
29. jaanuar 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 HC Vipers 3 3:1 (3:0 ; 0:1)
10. veebruar 2020 17:55 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 3 – F1 HC Vipers 1 3:5 (2:2 ; 1:3)
11. veebruar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 HC Panter 5:4 (1:4 ; 4:0)
12. veebruar 2020 17:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 HK Tornaado Sinine 9:7 (6:3 ; 3:4)
16. veebruar 2020 13:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HC Vipers 1 5:11 (2:5 ; 3:6)
16. veebruar 2020 14:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 HC Vipers 2 7:5 (0:5 ; 7:0)
17. veebruar 2020 17:30 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HK Tornaado Sinine 1:9 (0:9 ; 1:0)
18. veebruar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F1 HK Tornaado Kollane – F1 HC Viking 6:2 (5:0 ; 1:2)
1. märts 2020 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 Kajakas Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
7. märts 2020 14:00 Astri Arena Treeninghall F1 Kajakas Hokikool – F1 Narva PSK 6:5 (3:3 ; 3:2)
11. märts 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 3 – F1 HC Viking 0:0 (0:0 ; 0:0)
11. märts 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 1 – F1 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
16. märts 2020 17:55 Tondiraba Jäähall E1 HC Vipers3 – E1 HC Panter 0:0 (0:0 ; 0:0)
22. märts 2020 10:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Viking – F1 HK Kajakas 0:0 (0:0 ; 0:0)
25. märts 2020 17:25 Tondiraba Jäähall F1 HC Vipers 2 – F1 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)