Paul Vahi (EST)

Omanikklubi
HK Tornaado
Positsioon
Kaitsja
Sündinud
30. juuli 2006
Pikkus/kaal
- / -
Litsentsi number
300/2019

Mängija ajalugu

Hooaeg Klubi Võistkond Liiga
2019–2020 HK Tornaado HK Tornaado/TSK D SININE EMV-D
2018–2019 HC Vipers HC Vipers D
2017–2018 HC Vipers HC Vipers D
2017–2018 HC Vipers HC Vipers E
2016–2017 HC PANTER HC Panter E

Üleminekud

Kuupäev Tüüp Info
27. september 2019 Klubi vahetus HC Vipers → HK Tornaado
19. september 2017 Klubi vahetus HC PANTER → HC Vipers
31. mai 2016 Esmane registreerimine HC PANTER