(0:0 ; 1:5 ; 1:10)

Aeg: 14. detsember 2019 12:30

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Erik Raask Joonekohtunik
2. Mihhail Jeremejev Joonekohtunik
3. Maria Disco Sekretär

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 9 Aleksei Urjadnikov
0:15:00 0:30:00 9 Aleksei Urjadnikov
0:30:00 0:45:00 9 Aleksei Urjadnikov
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 4 Stefan Sorokin
0:15:00 0:22:49 1 Stefan Sorokin
0:22:49 0:30:00 7 Georg Vladimirov
0:30:00 0:38:30 4 Georg Vladimirov
0:39:24 0:42:50 1 Georg Vladimirov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Viru Sputnik C 30 sek 0:20:25
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Daniil Jermakov 02:00 TRIP 0:03:08 0:05:08
Nikolai Štšerbina 02:00 SLASH 0:28:01 0:29:12
Nikita Tailakov 02:00 KNEE 0:37:24 0:39:24
Leonid Skvortsov 02:00 SLASH 0:38:30 0:40:30
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Robin Sepma 02:00 TRIP 0:05:53 0:07:53
Niklas Sildre 02:00 HOLD 0:25:17 0:27:17
Jegor Proskurin 02:00 TRIP 0:26:36 0:28:36
Roland Luht 02:00 DELAY 0:38:30 0:40:30

Perioodide ülevaade

1. periood
0:03:08 2 min Viru Sputnik C Daniil Jermakov TRIP
0:05:53 2 min HC Panter/TSK C Robin Sepma TRIP
2. periood
0:15:37 0 - 1 HC Panter/TSK C Niklas Sildre
0:17:59 0 - 2 HC Panter/TSK C Niklas Sildre
0:19:55 0 - 3 HC Panter/TSK C Maksim Kamjonkin
0:20:25 30 sek Viru Sputnik C TIMEOUT
0:24:41 0 - 4 HC Panter/TSK C Robin Sepma
0:25:17 2 min HC Panter/TSK C Niklas Sildre HOLD
0:26:36 2 min HC Panter/TSK C Jegor Proskurin TRIP
0:28:01 2 min Viru Sputnik C Nikolai Štšerbina SLASH
0:29:12 0 - 5 PP HC Panter/TSK C Andre Vont
0:29:50 1 - 5 Viru Sputnik C Nikita Tailakov
3. periood
0:31:48 2 - 5 Viru Sputnik C Leonid Skvortsov
0:32:45 2 - 6 HC Panter/TSK C Jens Hubert Parras
0:34:17 2 - 7 HC Panter/TSK C Maksim Kamjonkin
0:35:08 2 - 8 HC Panter/TSK C Robin Sepma
0:35:38 2 - 9 HC Panter/TSK C Roland Luht
0:37:24 2 min Viru Sputnik C Nikita Tailakov KNEE
0:38:30 2 min HC Panter/TSK C Roland Luht DELAY
0:38:30 2 min Viru Sputnik C Leonid Skvortsov SLASH
0:39:24 2 - 10 PP HC Panter/TSK C Jegor Proskurin
0:39:51 2 - 11 HC Panter/TSK C Jegor Proskurin
0:41:35 2 - 12 HC Panter/TSK C Niklas Sildre
0:44:28 2 - 13 HC Panter/TSK C Robin Sepma
0:44:53 2 - 14 HC Panter/TSK C Jegor Proskurin
0:44:59 2 - 15 HC Panter/TSK C Andre Vont