(0:0 ; 6:0 ; 6:1)

Aeg: 14. november 2017 17:30

Koht: Kohtla-Järve

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 47

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toomas Randmer Sekretär
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Artjom Jeremejev Peakohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:45:00 15 Ivan Jantšuk
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:45:00 33 Dmitri Fjodorov

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Erik Salmin 02:00 HOOK 0:07:32 0:09:32
Arseni Belov 02:00 TRIP 0:08:42 0:10:42
Nikolay Mayorov 02:00 TOO-M 0:11:59 0:13:59
Erik Salmin 02:00 INTERF 0:12:45 0:14:45
Eduard Drozdov 02:00 SLASH 0:13:35 0:15:35
Ruslan Zaitsev 02:00 TOO-M 0:15:04 0:17:04
Lev Šumenkov 02:00 KNEE 0:15:34 0:17:34
Arseni Belov 02:00 HOLD 0:33:31 0:35:31
Arseni Belov 02:00 KNEE 0:35:50 0:35:56
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Nikita Tailakov 02:00 TRIP 0:04:11 0:06:11
Vjatšeslav Kossov 02:00 CROSS 0:07:32 0:09:32
Vjatšeslav Kossov 02:00 HOOK 0:13:35 0:15:35
Daniil Tšervov 02:00 CROSS 0:15:00 0:17:00
Vjatšeslav Kossov 02:00 INTERF 0:26:36 0:27:14
Leonid Gatilov 02:00 HOLD 0:27:26 0:28:36
Vjatšeslav Kossov 02:00 INTERF 0:33:31 0:35:31

Perioodide ülevaade

1. periood
0:04:11 2 min Viru Sputnik D Nikita Tailakov TRIP
0:07:32 2 min Viru Sputnik D Vjatšeslav Kossov CROSS
0:07:32 2 min HC Everest D Erik Salmin HOOK
0:08:42 2 min HC Everest D Arseni Belov TRIP
0:11:59 2 min HC Everest D Nikolay Mayorov TOO-M
0:12:45 2 min HC Everest D Erik Salmin INTERF
0:13:35 2 min HC Everest D Eduard Drozdov SLASH
0:13:35 2 min Viru Sputnik D Vjatšeslav Kossov HOOK
0:15:00 2 min Viru Sputnik D Daniil Tšervov CROSS
2. periood
0:15:04 2 min HC Everest D Ruslan Zaitsev TOO-M
0:15:34 2 min HC Everest D Lev Šumenkov KNEE
0:16:28 1 - 0 SH HC Everest D Erik Salmin
0:21:11 2 - 0 HC Everest D Nikolay Mayorov
0:22:25 3 - 0 HC Everest D Erik Salmin
0:26:36 2 min Viru Sputnik D Vjatšeslav Kossov INTERF
0:27:14 4 - 0 PP HC Everest D Arseni Belov
0:27:26 2 min Viru Sputnik D Leonid Gatilov HOLD
0:28:36 5 - 0 PP HC Everest D Aleksandr Iljin
0:29:02 6 - 0 HC Everest D Denis Fedjajev
3. periood
0:31:45 7 - 0 HC Everest D Eduard Drozdov
0:31:58 8 - 0 HC Everest D Denis Toom
0:33:31 2 min Viru Sputnik D Vjatšeslav Kossov INTERF
0:33:31 2 min HC Everest D Arseni Belov HOLD
0:35:20 9 - 0 HC Everest D Erik Salmin
0:35:50 2 min HC Everest D Arseni Belov KNEE
0:35:56 9 - 1 PP Viru Sputnik D Artjom Vorobjov
0:39:54 10 - 1 HC Everest D Eduard Drozdov
0:43:08 11 - 1 HC Everest D Nikolay Mayorov
0:43:28 12 - 1 HC Everest D Erik Salmin