HK Tornaado

Ametlik nimi
Hokiklubi Tornaado MTÜ
Registrikood
80174240
Kontaktisik
Indrek Linde
Kontaktid
Endla tn 76-2, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10613
+3725065101
tornaado@hoki.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 7
ENMV U16 18
Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 10
ENKV U12-Ülemine PÕHI 30
ENKV U10-Ülemine PÕHI 11
ENKV U12-Alumine 13
ENKV U10-Alumine 11
ENKV U8 30

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 138
Brandon Abreldaal (EST) ENMV U16
Brayden Abreldaal (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI
Dariush Alavi (EST) ENKV U8
Karl-Erik Alemaa (EST) ENKV U8
David Aleštšenko (EST) ENKV U12-Alumine
Nikolai Altdorf (EST) ENKV U8
Richard Ananjev (EST) ENKV U8
Nikita Andrienkov (EST)
Stepan Antipov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Lev Anton (EST) ENKV U12-Alumine
Nikita Antonov (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Aleksei Beljajev (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Maksim Beloussov (EST) ENMV U16
Artur Bilorus (EST) ENKV U10-Alumine
Nikita Bogatov (EST) ENMV U16
Daniel Boskin (EST) ENKV U10-Alumine
Mark Bõstrov (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI
Arseni Brezovski (EST) ENKV U8
Vadim Buklin (EST) ENKV U8
Stella Buss (EST)
Mark Cherpasov (EST) ENKV U8
Aleksander Dragunov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Georg Dragunov (EST) ENKV U8
Aleksander Eidemiller (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Daniil Fedulov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
David Filippenko (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Georgi Filjajev (EST) ENMV U16
Anton Fjodorov (EST) ENMV U16
Akim Frolkov (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Anton Gabenko (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Dima Gazyra (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Danila Gechanski (EST)
Aleksandr Gnatjuk (EST) ENKV U8
Timur Gontšarenko (RUS) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Karl Oskar Gross (EST) ENMV U16
German Gurov (EST) ENMV U16
Karl Julius Herdes (EST) ENKV U8
Maksim Igonin (EST)
Arseni Ivanov (EST) ENKV U8
Ilja Ivanov (EST) ENKV U12-Alumine
Arseni Jakushev (RUS) ENKV U10-Alumine
Jegor Janajev (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Ivan Jantšuk (EST) ENMV U16
Pavel Jantšuk (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Artjom Jelissejev (EST) ENKV U8
Lautaro-Hedberto Jofre (ARG) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Maksim Junkin (EST) ENKV U10-Alumine
Kevin Käär (EST)
Tristan Kallion (EST) ENMV U16
Artur Kevlitš (EST) ENKV U12-Alumine
Aron Kiil (EST) ENKV U8
Renat Kirsipuu (EST)
Aleksandr Kodatski (EST) ENKV U8
Konstantin Kodatski (EST)
Roman Kolossov (EST)
Arseni Komarov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Georgiy Korjagin (EST) ENKV U8
Konstantin Kossenkov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Zakhar Kossenkov (EST) ENKV U10-Alumine
Mihhail Kovaljov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Sergei Krivodonov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Timofei Krivodonov (EST) ENKV U10-Alumine
Artur Kuiv (EST) ENKV U10-Alumine
Aleksandr Kunitsõn (EST) ENKV U8
Aleksandr Kuntsmann (EST) ENKV U10-Alumine
Grigori Kuzminov (EST)
Artjom Laikov (EST) ENKV U12-Alumine
Egor Lazarevs (EST) ENKV U12-Alumine
Steven Linde (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Lev Litskai (EST) ENKV U8
Arseni Ljubobratets (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI
Timofei Ljubobratets (EST) ENKV U12-Alumine
Kennet Lõhmus (EST) ENKV U10-Alumine
Miron Maksõmiv (EST) ENKV U8
Daniil Maltsev (EST)
Oleg Mamonov (EST) ENKV U12-Alumine
Daniil Marinits (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Jesper Marist (EST)
Artjom Masljonov (EST) ENMV U16
Daniel Mättik (EST) ENMV U16
Roman Mayatskiy (EST) ENKV U12-Alumine
Arseni Mehhedenko (EST) ENKV U8
Miron Moltsanov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Demid Morozov (EST) ENMV U16
Roman Mõstkovski (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Nikita Nikoškov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Dmitri Nitsholdt (EST) ENKV U12-Alumine
Nikita Obraztsov (EST)
Wilhelm Orumets (EST)
Jonatan Osa (EST) ENKV U8
Paulis-Leonards Paegle (LVA) ENMV U16
Artjom Petrenkov (EST) ENKV U8
Mihail Pismennõi (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Artjom Pogiba (EST)
Demjan Popovits (EST) ENKV U8
Lev Popušin (EST) ENKV U8
Aleksandr Rassadkin (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Ralf Rooteman (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Ilja Rusmanov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Gleb Salamatin (EST) ENMV U16
Sofia Salamatina (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, Eesti Naiste Hokiliiga
Artjom Samolõgo (EST) ENKV U12-Alumine
Daniil Saprin (EST) ENKV U8
Adrian Serov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Matvei Šeršnjov (EST) ENKV U12-Alumine
Vladislav Shapochkin (EST)
Dmitri Šilov (EST) ENKV U8
Aleks Smirnov (EST)
Kristen Soha (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Iljan Stanevits (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Aleksandra Stoljarova (EST)
Pavel Stolyarov (EST)
Leon Stukolkin (EST) ENKV U8
Nathan Süld (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Eric Tärn (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Norman Terep (EST)
Samu Matias Teuho (FIN) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Hans-Kristjan Tisler (EST) ENMV U16
Mark Tseluiko (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Mihkel Tšernik (EST)
Timur Tšernõšev (EST) ENKV U8
German Tsõganov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Paul Vahi (EST) ENMV U16
Ott Kaspar Väiku (EST) ENKV U10-Alumine
löödud värav (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine, ENKV U8, ENKV U10-Alumine
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
William Friedrich Velström (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI
Jegor Vesselov (EST) ENKV U8
Matvei Vesselov (EST)
Markus Voor (EST) ENMV U16
Martins Vüsut (EST) ENKV U8
Savva Zemskov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Kirill Zjuzkov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Mihhail Zolotarjov (EST)
Jegor Zotov (EST)