EMV-D

Klubid selles liigas

Klubi Klubi mängijaid liigas
Kokku klubisid liigas 7
HC PANTER 22
HC Vipers 11
HK Tornaado 20
Kajakas 8
Narva PSK 36
Narva PSK 36
Viru Sputnik 23

Mängijad selles liigas

Mängija Omanikklubi
Kokku mängijaid liigas 134
Artjom Abeljanov (EST) HC PANTER
Brandon Abreldaal (EST) HK Tornaado
Taavi Ahman (EST) Kajakas
Artjom Andronov (EST) Viru Sputnik
Martin Anohhin (EST) Narva PSK
Nikita Antonov (EST) HK Tornaado
Rene Aristov (EST) HC PANTER
Maksim Beloussov (EST) HK Tornaado
Arseni Belov (EST) HC Everest
Nikita Bogatov (EST) HK Tornaado
Vladimir Bolhovitin (EST) HC PANTER
Deniss Bulõtšev (EST) Narva PSK
Maksim Burkov (EST) Narva PSK
Nikita Butorov (EST) Narva PSK
Daniel Buzoverja (EST) Narva PSK
Danylo Dolia (UKR) HC PANTER
Eduard Drozdov (EST) HC Everest
Nikita Filipjev (EST) Narva PSK
Georgi Filjajev (EST) HK Tornaado
Anton Fjodorov (EST) HK Tornaado
Dmitri Fjodorov (EST) Viru Sputnik
Fjodor Freiman (EST) HC Vipers
Akim Frolkov (EST) HK Tornaado
Leonid Gatilov (EST) Viru Sputnik
Nilan Genin (EST) Viru Sputnik
Elisei Grebenev (EST) HC PANTER
Edgar Grižas (EST) HC Viking
Karl Oskar Gross (EST) HK Tornaado
Aleksei Gulevski (EST) Narva PSK
German Gurov (EST) HK Tornaado
Pyry Heiskanen (FIN) HC PANTER
Aleksandr Hmelnitski (EST) HC PANTER
Nikita Hrenov (EST) Narva PSK
Andrei Ivanov (EST) Viru Sputnik
Nikita Ivanov (RUS) Narva PSK
Erik Izotov (EST) Narva PSK
Miron Izotov (EST) Narva PSK
Oskari Jalava (FIN) HC PANTER
Ivan Jantšuk (EST) Viru Sputnik
Ivan Jegerev (EST) Viru Sputnik
Aleksandr Jegoritsev (EST) HC PANTER
Daniil Jermakov (EST) Viru Sputnik
Tristan Kallion (EST) HK Tornaado
Tehniline Kaotus (EST) HC Everest
Vladislav Kaplenko (EST) Narva PSK
Martin Kolpakov (EST) Narva PSK
Pärtel Koit Kose (EST) HC PANTER
Aleksei Kostin (EST) Narva PSK
Vjatseslav Kovaljuk (EST) HC PANTER
Ivan Kozlov (EST) Narva PSK
Alen Kropachev (EST) HC Vipers
Dmitri Kruglov (RUS) Narva PSK
Rustem Kuršutov (EST) Viru Sputnik
Aleksander Kuznets (EST) HC Everest
Artjom Kuznetsov (EST) HC Viking
Daniil Kuznetsov (RUS) Narva PSK
Artur Lepik (EST) Kajakas
Hermann Liivik (EST) HC PANTER
Daniil Loginov (EST) Viru Sputnik
Roland Luht (EST) HC PANTER
Arseni Maikov (EST) HC Viking
Ilja Mamaev (EST) HC Vipers
Mihhail Mankov (EST) Viru Sputnik
Artjom Masljonov (EST) HK Tornaado
Daniel Mättik (EST) HK Tornaado
Nikolay Mayorov (EST) Viru Sputnik
Artemi Medvedev (EST) Viru Sputnik
Ilja Mezentsev (EST) Narva PSK
Renat Mordovin (EST) Narva PSK
Demid Morozov (EST) HK Tornaado
Emil Munasõpov (KAZ) Narva PSK
Kristofer Neltsas (EST) Narva PSK
Ivan Nifontov (EST) Viru Sputnik
Kirill Nikulin (EST) Narva PSK
Nikita Norman (EST) Narva PSK
Nikita Obraztsov (EST) HK Tornaado
Vadim Osadtši (EST) Narva PSK
Anton Partševski (EST) HC Viking
Artjom Pavlov (EST) HC Everest
Pärtel Ploompuu (EST) HC PANTER
Stepan Poljakov (EST) Kajakas
Jegor Proskurin (EST) HC PANTER
Lauri Ruuder (EST) Kajakas
Gleb Salamatin (EST) HK Tornaado
Vladislav Šarin (EST) Viru Sputnik
Kristjan Särki (EST) Kajakas
Daniil Sedoi (EST) HC Vipers
Daniil Sennikov (EST) HC Vipers
Robin Sepma (EST) Kajakas
Adrian Serov (EST) HK Tornaado
Mark Shchebatskiy (EST) Narva PSK
Ander Sikk (EST) HC PANTER
Niklas Sildre (EST) HC PANTER
Miron Simakov (EST) HC Vipers
Daniel Sippo (EST) HC PANTER
Leonid Skvortsov (EST) Narva PSK
Aleksandr Smirnov (EST) Narva PSK
Viktorija Smolina (EST) Viru Sputnik
Andrei Solovjov (EST) Kajakas
Rico Soots (EST) HC PANTER
Stefan Sorokin (EST) HC PANTER
Vladimir Spasjonov (EST) Viru Sputnik
Nikolai Štšerbina (EST) Viru Sputnik
Nikolai Suhhov (EST) Narva PSK
Lev Šumenkov (EST) HC Everest
Georg Superov (EST) Narva PSK
Nikita Tailakov (EST) Viru Sputnik
Johannes Tammeorg (EST) HC PANTER
Nikita Terentjev (EST) HC Vipers
Marcos Timmusk (EST) Kajakas
David Timofejev (EST) Narva PSK
Hans-Kristjan Tisler (EST) HK Tornaado
Denis Toom (EST) HC Everest
David Trofimov (RUS) Narva PSK
Mark Tseluiko (EST) HK Tornaado
Mihkel Tšernik (EST) HK Tornaado
Erik Tšernov (EST) Viru Sputnik
Daniil Tšervov (EST) Viru Sputnik
Nikolai Tsetlin (EST) Narva PSK
Mihhail Tšistjakov (EST) HC Everest
Klim Tsõgankov (EST) HC Vipers
Maksim Tulkin (EST) HC PANTER
Ivan Turbin (EST) HC Vipers
Paul Vahi (EST) HC Vipers
Max Välja (EST) Narva PSK
Platon Volzinski (EST) HC Vipers
Markus Voor (EST) HK Tornaado
Artjom Vorobjov (EST) Viru Sputnik
Artur Yulle (RUS) Narva PSK
Aleksandra Zahharova (EST) Viru Sputnik
Ruslan Zaitsev (EST) HC Everest
Roman Zakilov (EST) Narva PSK
Mark Zigura (EST) HC Viking
Andrei Zubov (EST) Narva PSK