EMV-C

Klubid selles liigas

Klubi Klubi mängijaid liigas
Kokku klubisid liigas 5
HC Everest 11
HC PANTER 41
Narva PSK 27
SK Kajakas 18
Viru Sputnik 12

Mängijad selles liigas

Mängija Omanikklubi
Kokku mängijaid liigas 118
Taavi Ahman (EST) SK Kajakas
Rasmus Alt (EST) HC PANTER
Martin Anohhin (EST) Narva PSK
Savva Azarov (EST) HC PANTER
Yuri Babenko (RUS) Narva PSK
Stanislav Bažutov (EST) Narva PSK
Arseni Belov (EST) HC Everest
Vladimir Bolhovitin (EST) HC PANTER
Maksim Burkov (EST) Narva PSK
Nikita Butorov (EST) Narva PSK
Danylo Dolia (UKR) HC PANTER
Eduard Drozdov (EST) HC Everest
Aleksander Ebber (EST) HC PANTER
Georgii Eliseev (RUS) SK Kajakas
Denis Fedjajev (EST) HC Everest
Nikita Filipjev (EST) Narva PSK
Georgi Filjajev (EST) HK Tornaado
Dominik Gaydashev (EST) HC PANTER
Nikita Grebenev (EST) HC PANTER
Aleksei Gulevski (EST) Narva PSK
Aleksandr Hmelnitski (EST) HC PANTER
Andrei Ivanov (EST) Viru Sputnik
Erik Izotov (EST) Narva PSK
Miron Izotov (EST) Narva PSK
Oskari Jalava (FIN) HC PANTER
Ivan Jantšuk (EST) Viru Sputnik
Daniil Jermakov (EST) Viru Sputnik
Juri Kaletin (EST) Narva PSK
Maksim Kamjonkin (EST) HC Vipers
Tehniline Kaotus (EST) HC Everest
Tehniline Kaotus (EST) HC PANTER
Ivan Karasjov (EST) HC Vipers
Illya Kolomoyets (UKR) HC PANTER
Pärtel Koit Kose (EST) HC PANTER
Vjatšeslav Kossov (EST) Viru Sputnik
Ivan Kozlov (EST) Narva PSK
Aleksander Kuznets (EST) HC Everest
Artur Lepik (EST) SK Kajakas
Mykhailo Likhtenshtein (UKR) HC PANTER
David Lindret (EST) HC PANTER
Daniil Loginov (EST) Viru Sputnik
Roland Luht (EST) HC PANTER
Ilja Lüter (EST) HC Everest
Aaleksander Maalmann (EST) SK Kajakas
Andrii Malykhin (UKR) HC PANTER
Mihhail Mankov (EST) Viru Sputnik
Den Markarjan (EST) HC Everest
Nikolay Mayorov (EST) Viru Sputnik
Mark Melnik (EST) Narva PSK
Ivan Mihhailov (EST) Narva PSK
Renat Mordovin (EST) Narva PSK
Daniil Moskovskii (RUS) HC PANTER
Ilia Moskovskii (RUS) HC PANTER
Emil Munasõpov (KAZ) Narva PSK
Daniil Naboichenko (UKR) HC PANTER
Kristofer Neltsas (EST) Narva PSK
Kirill Nikulin (EST) Narva PSK
Bohdan Panasenko (UKR) HC PANTER
Maksim Pankov (RUS) SK Kajakas
Jens Hubert Parras (EST) HC PANTER
Igor Pervushyn (UKR) HC PANTER
Pärtel Ploompuu (EST) HC PANTER
Stepan Poljakov (EST) SK Kajakas
Aleksei Popov (EST) Narva PSK
Jegor Proskurin (EST) HC PANTER
Danver Pruuli (EST) SK Kajakas
Andrei Puzanov (EST) SK Kajakas
Mark Raskidajev (EST) Narva PSK
Akif Rustamov (EST) HC PANTER
Lauri Ruuder (EST) SK Kajakas
Erik Salmin (EST) HC Everest
Erik Sats (EST) HC PANTER
Grigory Semenov (RUS) HC PANTER
Robin Sepma (EST) HC PANTER
Oleksandr Shapovalov (UKR) HC PANTER
Niklas Sildre (EST) HC PANTER
Ilja Širokih (EST) Narva PSK
Leonid Skvortsov (EST) Narva PSK
Aleksandr Smirnov (EST) Narva PSK
Nikita Soasepp (EST) SK Kajakas
Andrei Solovjov (EST) SK Kajakas
Ken-Marten Soo (EST) HC PANTER
Stefan Sorokin (EST) HC PANTER
Vladimir Spasjonov (EST) Viru Sputnik
Igor Stepankov (EST) Narva PSK
Daniil Stepanov (RUS) SK Kajakas
Mihhail Stepanov (EST) HC Vipers
Nikolai Štšerbina (EST) Viru Sputnik
Nikolai Suhhov (EST) Narva PSK
Lev Šumenkov (EST) HC Everest
Vladimir Svobodin (RUS) SK Kajakas
Nikita Tailakov (EST) Viru Sputnik
Johannes Tammeorg (EST) HC PANTER
Onni Taskila (EST) HC PANTER
Pyry Taskila (FIN) HC PANTER
Nikita Tihhomirov (EST) SK Kajakas
Marcos Timmusk (EST) SK Kajakas
David Timofejev (EST) Narva PSK
Nikita Titko (EST) HC Everest
Denis Toom (EST) HC Everest
Daniil Trakht (UKR) HC PANTER
Artur Trube (EST) Narva PSK
Richard Truuse (EST) SK Kajakas
Mihhail Tsapovski (EST) SK Kajakas
Danil Tsarkovskyi (UKR) HC PANTER
Erik Tšernov (EST) Viru Sputnik
Daniil Tšervov (EST) Viru Sputnik
Maksim Tulkin (EST) HC PANTER
Stepan Ukhan (EST) Narva PSK
Ervin Unukainen (EST) SK Kajakas
Max Välja (EST) Narva PSK
Oleksandr Vaskevych (UKR) HC PANTER
Andre Vont (EST) HC PANTER
Artjom Vorobjov (EST) Viru Sputnik
Ruslan Zaitsev (EST) HC Everest
Vlad Zaitsev (EST) HC PANTER
Roman Zakilov (EST) Narva PSK
Mark Zigura (EST) HC Viking