Eesti Noorte Meistrivõitlused U14

Klubid selles liigas

Klubi Klubi mängijaid liigas
Kokku klubisid liigas 8
HC Everest 16
HC PANTER 16
HC Vipers 36
HC Vipers 36
HK Tornaado 10
SK Kajakas 12
Narva PSK 16
Viru Sputnik 15

Mängijad selles liigas

Mängija Omanikklubi
Kokku mängijaid liigas 134
Artjom Abeljanov (EST) HC PANTER
Nikita Abzalon (EST) Narva PSK
Artjom Agafonov (EST) Narva PSK
Allan Ahven (EST) HC Vipers
Aleksandr Aleksejev (EST) HC Vipers
Kirill Aleksejev (EST) Narva PSK
Timur Alihodzin (EST) HC Vipers
Artjom Andronov (EST) Viru Sputnik
Nikita Antonov (EST) HK Tornaado
Andrei Baikov (EST) Narva PSK
Aleksei Beljajev (EST) HK Tornaado
Timofei Berežnoi (EST) HC Vipers
Marek Blinnikov (EST) SK Kajakas
Pavel Blitstein (EST) HC Vipers
Aleksei Bobõljov (EST) HC Vipers
Fjodor Chuprov (RUS) HC Everest
Karina Demina (EST) Viru Sputnik
Jegor Dmitrijev (EST) Narva PSK
Oleg Dolžkov (RUS) Narva PSK
Pavel Dubovik (EST) Viru Sputnik
Sebastian Ebber (EST) HC PANTER
Artemi Ertti (EST) HC Vipers
Vjatšeslav Filatov (EST) Viru Sputnik
David Filippenko (EST) HK Tornaado
Andrei Filonik (EST) Viru Sputnik
Dmitri Filtsagin (EST) HC Viking
Arseni Fjodorov (EST) HC Everest
Timur Fjodorov (EST) SK Kajakas
Filipp Freiman (EST) HC Vipers
Akim Frolkov (EST) HK Tornaado
Aleksandr Gatilov (EST) Viru Sputnik
Aron Gerasimenko (EST) HC Vipers
Dmitri Glistin (EST) HC Everest
Elisei Grebenev (EST) HC PANTER
Marcus Grišin (EST) HC Vipers
Arseni Grudkin (EST) HC Vipers
Marko Hämäläinen (EST) Viru Sputnik
Nikita Haritoškin (EST) HC Viking
Ruslan Heitkov (EST) HC Everest
Aleksandr Iljin (EST) HC Everest
Karl Feliks Irve (EST) HC PANTER
Egor Ivanov (EST) HC PANTER
Jevgeni Ivanov (EST) Viru Sputnik
Daniel Jakubovits (EST) HC Everest
Artjom Kabanov (EST) HC Viking
Matvei Kalamees (EST) SK Kajakas
Vladislav Kaplenko (EST) Narva PSK
Sergei Karankevitš (EST) HC Vipers
Joonas Kase (EST) HC PANTER
Nojus Kastritski (EST) HC Everest
Deniss Kekšin (EST) HC Everest
Maksim Kolnenkov (EST) Viru Sputnik
Daniel Kolpakov (EST) HC Vipers
Arseni Koltsov (EST) Viru Sputnik
Boriss Komarov (EST) Narva PSK
Daniil Korobov (EST) SK Kajakas
Nikita Kotovits (EST) HC Vipers
Saveli Kovalchuk (EST) HC Vipers
Mihhail Kovaljov (EST) HK Tornaado
Aleksander Kravtšenko (EST) HC Everest
Daniil Kropatšev (EST) HC Vipers
Aleksander Kudeviita (EST) HC Vipers
Eemeli Kuokkanen (FIN) HC Viking
Kirill Kuzovkov (EST) HC Vipers
Roland Laar (EST) Narva PSK
Ander-Hubert Lauri (EST) HC PANTER
Georgi Lavrinenko (EST) HC Vipers
Vladimir Ljubimov (EST) HC Viking
Ivan Loginov (RUS) Narva PSK
Dominic Luht (EST) HC PANTER
Marthen Luiv (EST) SK Kajakas
Lukas Madisson (EST) SK Kajakas
Vjatseslav Maksimov (EST) HC Vipers
Michael Malinen (EST) SK Kajakas
Den Markarjan (EST) HC Everest
Natjli Mayorov (RUS) Viru Sputnik
Artemi Medvedev (EST) Viru Sputnik
Martin Mehine (EST) HC Vipers
Danil Mihhaljov (EST) HC Vipers
Georg Oitsar (EST) Narva PSK
Daren Oja (EST) HC Everest
Raul Ottesson (EST) HC Viking
Svyatoslav Parastatov (EST) HC Vipers
Mark Alex Parik (EST) HC PANTER
Artjom Pavlov (EST) HC Everest
Andrei Pepeliaev (EST) Viru Sputnik
Artem Pepeliaev (EST) Viru Sputnik
Jegor Petrjakov (EST) HC Everest
Pavel Plesnev (RUS) Narva PSK
Stepan Podpovedkin (EST) Narva PSK
Mihail Polzunov (EST) SK Kajakas
Sergei Ptšolkin (EST) HC Everest
Sander Rättel (EST) HC PANTER
Leonard Reinol (EST) HC Vipers
Kirill Rodionov (EST) HC Vipers
Markus Roosväli (EST) HC PANTER
Sofia Salamatina (EST) HK Tornaado
Kristjan Särki (EST) SK Kajakas
Maksim Šaškin (EST) SK Kajakas
Daniil Savosto (EST) Narva PSK
Daniil Sedoi (EST) HC Vipers
Oleksandr Sementsov (EST) HC Vipers
Martin Sergeev (EST) HC Vipers
Saveli Sergejev (EST) Narva PSK
Adrian Serov (EST) HK Tornaado
Egor Shmykov (EST) HC Vipers
Simon Sildre (EST) HC PANTER
Aleksander Smetanin (EST) HC Everest
Nikita Smirnov (EST) Viru Sputnik
Karl Andreas Soo (EST) HC PANTER
Rico Soots (EST) HC PANTER
Rostislav Sopov (RUS) HC Vipers
Vladimir Spasjonov (EST) Viru Sputnik
Timofei Stepanov (EST) Narva PSK
Arseni Suhharnikov (EST) HC Vipers
Nathan Süld (EST) HK Tornaado
Kirill Tabunov (EST) SK Kajakas
Paavel Tammert (EST) HC Vipers
Eric Tärn (EST) HK Tornaado
Artjom Timofejev (EST) HC Viking
Deniss Tišin (EST) Narva PSK
Mark Tseluiko (EST) HK Tornaado
Mihhail Tsistjakov (EST) HC Everest
Roman Turovski (EST) SK Kajakas
Daniil Vasiljev (EST) Narva PSK
Maksim Vassiljev (EST) HC Vipers
Marten Vellak (EST) HC PANTER
Artjom Vlasjuk (EST) HC Vipers
Pavel Volžinski (EST) HC Vipers
Platon Volžnski (EST) HC Vipers
Nora Vont (EST) HC PANTER
Liliana Vorobjova (EST) Viru Sputnik
Ruslan Yamaev (EST) HC Everest
Jegor Zahharov (EST) Narva PSK