(1:1 ; 0:1 ; 1:0)

Aeg: 25. oktoober 2018 20:30

Koht: Škoda Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 55

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Igor Hromov Peakohtunik
2. Egor Loginov Joonekohtunik
3. Daniel Savtšenko Joonekohtunik
4. Marina Azarova Sekretär
5. Savva Azarov Aeg

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:18:19 Bohdan Panasenko Daniil Trakht
0:47:00 Bohdan Panasenko

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 12 Illya Kolomoyets
0:20:00 0:40:00 12 Illya Kolomoyets
0:40:00 1:00:00 9 Illya Kolomoyets
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 10 Ralfs Martirovs
0:20:00 0:40:00 12 Ralfs Martirovs
0:40:00 1:00:00 9 Ralfs Martirovs

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter B 30 sek 0:44:35
Võistkond Kestus Algus
HC Vipers/TSK B 30 sek 0:57:20

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Igor Pervushyn 02:00 TRIP 0:08:08 0:10:08
Hlib Varava 02:00 HOLD 0:10:12 0:11:14
Daniil Trakht 02:00 INTRF 0:34:54 0:36:26
Illya Kolomoyets 02:00 TRIP 0:47:42 0:49:42
Daniil Trakht 02:00 TOO-M 0:57:20 0:59:20
Sander Stetski 02:00 TRIP 0:57:41 0:59:41
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Victor Igolkin 02:00 HOLD 0:12:25 0:14:25
Maksim Ljubobratec 02:00 BOARD 0:17:21 0:18:19
Maksim Ljubobratec 10:00 BOARD 0:18:19 0:28:19
Erik Potšinok 02:00 TRIP 0:29:59 0:31:59
Victor Igolkin 02:00 CROSS 0:34:05 0:36:05
Rico-Marder Velja 02:00 HOLD 0:43:28 0:45:28
Erik Potšinok 02:00 HI-ST 0:45:55 0:47:00
Maksim Lovkov 02:00 CROSS 0:54:27 0:56:27
Matvei Vasilev 02:00 SLASH 0:59:21 1:01:21

Perioodide ülevaade

1. periood
0:08:08 2 min HC Panter B Igor Pervushyn TRIP
0:10:12 2 min HC Panter B Hlib Varava HOLD
0:11:14 0 - 1 PP HC Vipers/TSK B Arvild Laugalis
0:12:25 2 min HC Vipers/TSK B Victor Igolkin HOLD
0:17:21 2 min HC Vipers/TSK B Maksim Ljubobratec BOARD
0:18:19 1 - 1 PP HC Panter B Bohdan Panasenko
0:18:19 10 min HC Vipers/TSK B Maksim Ljubobratec BOARD
2. periood
0:29:59 2 min HC Vipers/TSK B Erik Potšinok TRIP
0:34:05 2 min HC Vipers/TSK B Victor Igolkin CROSS
0:34:54 2 min HC Panter B Daniil Trakht INTRF
0:36:26 1 - 2 PP HC Vipers/TSK B Arvild Laugalis
3. periood
0:43:28 2 min HC Vipers/TSK B Rico-Marder Velja HOLD
0:44:35 2 min HC Vipers/TSK B Jegor Kulikov ROUGH
0:44:35 30 sek HC Panter B TIMEOUT
0:45:55 2 min HC Vipers/TSK B Erik Potšinok HI-ST
0:47:00 2 - 2 PP HC Panter B Bohdan Panasenko
0:47:42 2 min HC Panter B Illya Kolomoyets TRIP
0:54:27 2 min HC Vipers/TSK B Maksim Lovkov CROSS
0:57:20 2 min HC Panter B Daniil Trakht TOO-M
0:57:20 30 sek HC Vipers/TSK B TIMEOUT
0:57:41 2 min HC Panter B Sander Stetski TRIP
0:59:21 2 min HC Vipers/TSK B Matvei Vasilev SLASH