(1:0 ; 2:0 ; 0:2)

Aeg: 20. oktoober 2018 17:45

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 207

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Peakohtunik
2. Igor Hromov Joonekohtunik
3. Daniel Savtšenko Joonekohtunik
4. Marina Azarova Sekretär
5. Savva Azarov Aeg
6. Elar Abozenko Teadustaja
7. Viktor Goliusov Karistus A
8. Jaan Ahi Karistus B
9. Ilja Härm Muusika

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:18:50 Dmitri Vinogradov Andrei Lukin
0:28:25 Viljami Rapeli
0:36:15 Saveli Novikov Silver Kerna Aleksandr Kuznetsov
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:47:59 Andrei Ivanov Vladimir Gushchin
0:50:11 Ivan Sergeev Vladimir Gushchin Timur Baraev

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 6 Mark Teor
0:20:00 0:40:00 4 Mark Teor
0:40:00 1:00:00 12 Mark Teor
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 8 Andrei Gavrilov
0:20:00 0:40:00 17 Andrei Gavrilov
0:40:00 0:59:18 10 Andrei Gavrilov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Tallinna Kalev/Viking 30 sek 0:57:56
Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:57:13

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Paul Sillandi 02:00 HOLD 0:05:49 0:07:49
Mark Tihhomirov 02:00 LATE HIT 0:08:06 0:10:06
Gennadi Filippov 02:00 TRIP 0:39:38 0:41:38
Saveli Novikov 02:00 INTRF 0:48:16 0:50:11
Mark Teor 02:00 DELAY 0:49:18 0:51:18
Viljami Rapeli 02:00 ROUGH 0:53:09 0:55:09
Viljami Rapeli 02:00 ROUGH 0:55:09 0:57:09
Nikita Jefremov 02:00 INTRF 0:56:51 0:58:51
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Aleks Randmer 02:00 CROSS 0:09:14 0:11:14
Andrei Gavrilov 02:00 DELAY 0:24:41 0:26:41
Aleks Randmer 02:00 TOO-M 0:30:28 0:32:28
Ivan Sergeev 02:00 ELBOW 0:35:45 0:36:15
Ivan Sergeev 02:00 ELBOW 0:36:15 0:38:15
Ivan Sergeev 02:00 KNEE 0:52:47 0:54:47
Vladimir Gushchin 02:00 ROUGH 0:53:09 0:55:09
Vladimir Gushchin 02:00 ROUGH 0:55:09 0:57:09

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:49 2 min Tallinna Kalev/Viking Paul Sillandi HOLD
0:08:06 2 min Tallinna Kalev/Viking Mark Tihhomirov LATE HIT
0:09:14 2 min HC Everest Aleks Randmer CROSS
0:18:50 1 - 0 Tallinna Kalev/Viking Dmitri Vinogradov
2. periood
0:24:41 2 min HC Everest Andrei Gavrilov DELAY
0:28:25 2 - 0 Tallinna Kalev/Viking Viljami Rapeli
0:30:28 2 min HC Everest Aleks Randmer TOO-M
0:35:45 2 min HC Everest Ivan Sergeev ELBOW
0:36:15 3 - 0 PP Tallinna Kalev/Viking Saveli Novikov
0:36:15 2 min HC Everest Ivan Sergeev ELBOW
0:39:38 2 min Tallinna Kalev/Viking Gennadi Filippov TRIP
3. periood
0:47:59 3 - 1 HC Everest Andrei Ivanov
0:48:16 2 min Tallinna Kalev/Viking Saveli Novikov INTRF
0:49:18 2 min Tallinna Kalev/Viking Mark Teor DELAY
0:50:11 3 - 2 PP HC Everest Ivan Sergeev
0:52:47 2 min HC Everest Ivan Sergeev KNEE
0:53:09 2 min HC Everest Vladimir Gushchin ROUGH
0:53:09 2 min Tallinna Kalev/Viking Viljami Rapeli ROUGH
0:55:09 2 min HC Everest Vladimir Gushchin ROUGH
0:55:09 2 min Tallinna Kalev/Viking Viljami Rapeli ROUGH
0:56:51 2 min Tallinna Kalev/Viking Nikita Jefremov INTRF
0:57:13 30 sek HC Everest TIMEOUT
0:57:56 30 sek Tallinna Kalev/Viking TIMEOUT