(0:1 ; 1:1 ; 1:1)

Aeg: 6. oktoober 2018 16:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 560

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Igor Hromov Joonekohtunik
2. Ivan Loginov Joonekohtunik
3. Maksim Toode Peakohtunik
4. Sergei Kuzmin Väravakohtunik B
5. Anatolii Osipov Väravakohtunik A
6. Vladimir Karatšov Karistus B
7. Aleksandr Šljapnikov Karistus A
8. Vladimir Tsiprovski Teadustaja
9. Aleksandr Kolpakov Aeg
10. Nikolai Kolpakov Sekretär

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:30:41 Ilya Ilin Alexander Bogdanov
0:48:22 Pavel Kulakov Alexander Bogdanov

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 1:00:00 0 Pavel Volkov
0:00:01 0:20:00 11 Dmitri Rovda
0:20:00 0:40:00 18 Dmitri Rovda
0:40:00 1:00:00 16 Dmitri Rovda
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 Urmas Koorits
0:00:01 0:20:00 17 Anton Bek
0:20:00 0:40:00 13 Anton Bek
0:40:00 1:00:00 12 Anton Bek

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:48:41
Võistkond Kestus Algus
Välk 494 30 sek 0:58:48

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Ilya Ilin 02:00 HI-ST 0:05:06 0:07:06
Aleksandr Rabotinski 02:00 CROSS 0:11:33 0:13:33
Ilya Ilin 02:00 TRIP 0:12:38 0:14:38
Kirill Iljin 02:00 ROUGH 0:17:53 0:19:53
Kirill Iljin 02:00 ROUGH 0:19:53 0:21:53
Aleksandr Saprykin 02:00 SLASH 0:24:32 0:26:32
Vladlen Antševski 02:00 INTRF 0:31:52 0:33:52
Nikita Puzakov 02:00 ROUGH 0:37:39 0:39:39
Andrei Aleksandrov 02:00 UN-SP 0:37:56 0:39:56
Jegor Nevzorov 02:00 HI-ST 0:42:50 0:44:50
Georgi Vassiljev 25:00 UN-SP 0:42:50 2 days, 12:00:00
Nikolai Rudakov 02:00 TRIP 0:48:41 0:50:41
Alexander Bogdanov 02:00 SLASH 0:48:59 0:50:59
Nikita Puzakov 02:00 HI-ST 0:51:44 0:53:44
Nikolai Rudakov 02:00 HOOK 0:58:49 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Oleksii Lubnin 02:00 INTRF 0:01:32 0:03:32
Ragnar-Hindrek Russ 02:00 SLASH 0:09:26 0:11:26
Oleksii Lubnin 02:00 HOOK 0:14:34 0:16:34
Vladislav Sokolov 25:00 MATCH 0:17:53 1:00:00
Anton Jastrebov 02:00 TRIP 0:24:07 0:26:07
Oleksii Lubnin 02:00 TRIP 0:25:03 0:27:03
Anatoli Jakovlev 02:00 SLASH 0:27:07 0:29:07
Anatoli Jakovlev 02:00 TOO-M 0:29:26 0:30:41
Ragnar-Hindrek Russ 02:00 HOLD 0:36:10 0:38:10
Nikita Tsyganov 02:00 CROSS 0:45:42 0:47:42
Kevin Parras 02:00 BOARD 0:46:13 0:48:13
Kevin Parras 10:00 BOARD 0:48:13 0:58:13
Anatoli Jakovlev 02:00 HOLD 0:51:44 0:53:44
Oleksii Lubnin 25:00 CHECK-BE 0:58:58 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:32 2 min Välk 494 Oleksii Lubnin INTRF
0:05:06 2 min Narva PSK Ilya Ilin HI-ST
0:08:18 0 - 1 Välk 494 Vladislav Sokolov
0:09:26 2 min Välk 494 Ragnar-Hindrek Russ SLASH
0:11:33 2 min Narva PSK Aleksandr Rabotinski CROSS
0:12:38 2 min Narva PSK Ilya Ilin TRIP
0:14:34 2 min Välk 494 Oleksii Lubnin HOOK
0:17:53 25 min Välk 494 Vladislav Sokolov MATCH
0:17:53 2 min Narva PSK Kirill Iljin ROUGH
0:19:53 2 min Narva PSK Kirill Iljin ROUGH
2. periood
0:22:01 0 - 2 SH Välk 494 Oleksii Lubnin
0:24:07 2 min Välk 494 Anton Jastrebov TRIP
0:24:32 2 min Narva PSK Aleksandr Saprykin SLASH
0:25:03 2 min Välk 494 Oleksii Lubnin TRIP
0:27:07 2 min Välk 494 Anatoli Jakovlev SLASH
0:29:26 2 min Välk 494 Anatoli Jakovlev TOO-M
0:30:41 1 - 2 PP Narva PSK Ilya Ilin
0:31:52 2 min Narva PSK Vladlen Antševski INTRF
0:36:10 2 min Välk 494 Ragnar-Hindrek Russ HOLD
0:37:39 2 min Narva PSK Nikita Puzakov ROUGH
0:37:56 2 min Narva PSK Andrei Aleksandrov UN-SP
3. periood
0:42:50 25 min Narva PSK Georgi Vassiljev UN-SP
0:42:50 2 min Narva PSK Jegor Nevzorov HI-ST
0:45:42 2 min Välk 494 Nikita Tsyganov CROSS
0:46:13 2 min Välk 494 Kevin Parras BOARD
0:48:13 10 min Välk 494 Kevin Parras BOARD
0:48:22 2 - 2 PP Narva PSK Pavel Kulakov
0:48:41 2 min Narva PSK Nikolai Rudakov TRIP
0:48:41 30 sek Narva PSK TIMEOUT
0:48:59 2 min Narva PSK Alexander Bogdanov SLASH
0:51:12 2 - 3 SH Välk 494 Ragnar-Hindrek Russ
0:51:44 2 min Välk 494 Anatoli Jakovlev HOLD
0:51:44 2 min Narva PSK Nikita Puzakov HI-ST
0:58:48 30 sek Välk 494 TIMEOUT
0:58:49 2 min Narva PSK Nikolai Rudakov HOOK
0:58:58 25 min Välk 494 Oleksii Lubnin CHECK-BE