(0:1 ; 0:2 ; 1:2)

Aeg: 3. märts 2018 20:10

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 320

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maksim Toode Peakohtunik
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Igor Hromov Joonekohtunik
4. Daniel Savtšenko Joonekohtunik
5. Marina Azarova Sekretär
6. Aleksandr Kovaljuk Aeg
7. Elar Abozenko Teadustaja
8. Ilja Härm Muusika
9. Aleksandr Kovaljuk Karistus B
10. Nikita Kutuzov Karistus B

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:47:25 Gennadi Filippov Roman Kolenchukov
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:54 Anton Gurtovoi
0:23:24 Artur Fedoruk Anton Gurtovoi
0:28:08 Paul Sillandi Nikolai Mamadzhanov Anton Levkovitš
0:53:53 Nikolai Mamadzhanov
0:55:42 Daniil Fursa

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 11 Anatoli Sizov
0:20:00 0:40:00 16 Anatoli Sizov
0:40:00 0:55:03 7 Anatoli Sizov
0:55:43 0:56:26 0 Anatoli Sizov
0:57:06 1:00:00 1 Anatoli Sizov
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 15 Roman Shumikhin
0:20:00 0:40:00 14 Roman Shumikhin
0:40:00 1:00:00 13 Roman Shumikhin

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Viking 30 sek 0:54:52
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Maksim Brandis 02:00 TRIP 0:11:10 0:13:10
Vitali Makarenkov 02:00 INTERF 0:15:28 0:17:28
Sergei Ivanov 05:00 CHECK-HE/NE 0:16:46 0:21:46
Sergei Ivanov 20:00 GM 0:21:46 1:00:00
Aleksandr Kuznetsov 02:00 ELBOW 0:26:56 0:28:08
Ihor Shamanskyi 02:00 HI-ST 0:44:48 0:46:48
Gennadi Filippov 02:00 TRIP 0:48:24 0:50:24
Saveli Novikov 02:00 HI-ST 0:49:57 0:51:57
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artjom Kuzminov 02:00 TOO-M 0:31:08 0:33:08
Daniil Fursa 02:00 ROUGH 0:49:57 0:51:57
Artur Fedoruk 02:00 TRIP 0:54:52 0:56:52

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:54 0 - 1 HC Vipers Anton Gurtovoi
0:11:10 2 min HC Viking Maksim Brandis TRIP
0:15:28 2 min HC Viking Vitali Makarenkov INTERF
0:16:46 5 min HC Viking Sergei Ivanov CHECK-HE/NE
2. periood
0:21:46 20 min HC Viking Sergei Ivanov GM
0:23:24 0 - 2 PP HC Vipers Artur Fedoruk
0:26:56 2 min HC Viking Aleksandr Kuznetsov ELBOW
0:28:08 0 - 3 PP HC Vipers Paul Sillandi
0:31:08 2 min HC Vipers Artjom Kuzminov TOO-M
3. periood
0:44:48 2 min HC Viking Ihor Shamanskyi HI-ST
0:47:25 1 - 3 SH HC Viking Gennadi Filippov
0:48:24 2 min HC Viking Gennadi Filippov TRIP
0:49:57 2 min HC Vipers Daniil Fursa ROUGH
0:49:57 2 min HC Viking Saveli Novikov HI-ST
0:53:53 1 - 4 PP HC Vipers Nikolai Mamadzhanov
0:54:52 2 min HC Vipers Artur Fedoruk TRIP
0:54:52 30 sek HC Viking TIMEOUT
0:55:42 1 - 5 HC Vipers Daniil Fursa