(0:2 ; 2:2 ; 1:1)

Aeg: 27. detsember 2017 08:30

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 40

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ilja Härm Muusika
2. Natalja Vladimirova Sekretär
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Artjom Jeremejev Joonekohtunik
5. Anton Semjonov Joonekohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:17:48 Lev Babaev
0:18:19 Nikolai Popov Rinat Valishev
0:40:36 Amir Mukhitov Danila Istomin
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:36 Ilia Panin Bogdan Konev
0:04:19 Ilia Panin Yan Afanasyev
0:22:05 Egor Antsiferov
0:27:13 Pjotr Fjodorov
0:44:44 Ilia Panin Yan Afanasyev Viktor Solokhin

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 6 Rustem Khuramshin
0:15:00 0:30:00 2 Rustem Khuramshin
0:30:00 0:45:00 9 Rustem Khuramshin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 10 Pavel Nechaev
0:15:00 0:30:00 15 Pavel Nechaev
0:30:00 0:40:08 3 Pavel Nechaev
0:40:08 0:40:36 0 Lev Shilkov
0:40:37 0:45:00 1 Pavel Nechaev

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
AK BARS 30 sek 0:40:36
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Danis Galeev 02:00 TRIP 0:02:43 0:04:43
Daniel Latypov 02:00 TRIP 0:06:13 0:08:13
Danil Filippov 02:00 HI-ST 0:10:30 0:12:30
Timur Latypov 02:00 HOOK 0:32:40 0:34:40
Daniil Demidov 02:00 TRIP 0:36:00 0:38:00
Danis Galeev 02:00 INTERF 0:40:51 0:42:51
Danis Galeev 02:00 TOO-M 0:44:06 0:44:44
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Daniil Malorosiianov 02:00 HOLD-ST 0:04:19 0:06:19
Pjotr Fjodorov 02:00 TRIP 0:08:50 0:10:50
Viktor Solokhin 02:00 TRIP 0:12:09 0:14:09
Georgii Zaytsev 02:00 INTERF 0:12:58 0:14:58
Yan Afanasyev 02:00 INTERF 0:15:33 0:17:33
Ilia Demidenkov 02:00 KNEE 0:25:08 0:27:05
Yan Afanasyev 02:00 HOOK 0:25:24 0:27:24
Ilia Demidenkov 02:00 TRIP 0:33:26 0:35:26
Bogdan Konev 02:00 ELBOW 0:40:08 0:40:36

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:36 0 - 1 URAL SELECT Ilia Panin
0:02:43 2 min AK BARS Danis Galeev TRIP
0:04:19 0 - 2 PP URAL SELECT Ilia Panin
0:04:19 2 min URAL SELECT Daniil Malorosiianov HOLD-ST
0:06:13 2 min AK BARS Daniel Latypov TRIP
0:08:50 2 min URAL SELECT Pjotr Fjodorov TRIP
0:10:30 2 min AK BARS Danil Filippov HI-ST
0:12:09 2 min URAL SELECT Viktor Solokhin TRIP
0:12:58 2 min URAL SELECT Georgii Zaytsev INTERF
2. periood
0:15:33 2 min URAL SELECT Yan Afanasyev INTERF
0:17:48 1 - 2 AK BARS Lev Babaev
0:18:19 2 - 2 AK BARS Nikolai Popov
0:22:05 2 - 3 URAL SELECT Egor Antsiferov
0:25:08 2 min URAL SELECT Ilia Demidenkov KNEE
0:25:24 2 min URAL SELECT Yan Afanasyev HOOK
0:27:13 2 - 4 SH URAL SELECT Pjotr Fjodorov
3. periood
0:32:40 2 min AK BARS Timur Latypov HOOK
0:33:26 2 min URAL SELECT Ilia Demidenkov TRIP
0:36:00 2 min AK BARS Daniil Demidov TRIP
0:40:08 2 min URAL SELECT Bogdan Konev ELBOW
0:40:36 3 - 4 PP AK BARS Amir Mukhitov
0:40:36 30 sek AK BARS TIMEOUT
0:40:51 2 min AK BARS Danis Galeev INTERF
0:44:06 2 min AK BARS Danis Galeev TOO-M
0:44:44 3 - 5 PP URAL SELECT Ilia Panin