(1:1 ; 1:1 ; 1:1)

Aeg: 25. november 2017 20:00

Koht: ŠKODA Jäähall Tallinn

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Lenno Ruut Sekretär
2. Age Tammeorg Aeg
3. Viktor Goliusov Joonekohtunik
4. Ivan Loginov Peakohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:13:42 Daniil Gorohhov Danil Tsarkovskyi
0:27:52 Daniil Gorohhov Danil Tsarkovskyi
0:34:05 Danylo Dolia Danil Tsarkovskyi
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:09:09 Toomas Morel
0:28:35 Nikita Fedorovitš Toomas Morel
0:39:13 Daniil Škaleta Mihhail Lupanov

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 10 Ruslan Zaborovets
0:15:00 0:30:00 9 Ruslan Zaborovets
0:30:00 0:45:00 7 Ruslan Zaborovets
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 9 Dmitri Pamortsev
0:15:00 0:30:00 4 Dmitri Pamortsev
0:30:00 0:45:00 4 Dmitri Pamortsev

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HC Everest C 30 sek 0:43:33

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Johannes Tammeorg 02:00 TRIP 0:03:44 0:05:44
Oleksandr Shapovalov 02:00 TRIP 0:26:33 0:28:33
Artjom Verholyet 02:00 HOLD-ST 0:34:50 0:36:50
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Mihhail Lupanov 02:00 CROSS 0:05:40 0:07:40
Maksim Tšaltsev 02:00 HOOK 0:06:06 0:08:06
Vadim Velisevitš 02:00 KNEE 0:12:02 0:13:42
Mihhail Lupanov 02:00 HOLD-ST 0:13:25 0:15:25
Toomas Morel 02:00 BOARD 0:14:29 0:16:29
Mihhail Lupanov 02:00 CHARG 0:15:25 0:17:25
Mihhail Lupanov 02:00 INTERF 0:26:18 0:28:18
Mihhail Lupanov 02:00 HOOK 0:43:33 0:45:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:03:44 2 min HC Panter/TSK C Johannes Tammeorg TRIP
0:05:40 2 min HC Everest C Mihhail Lupanov CROSS
0:06:06 2 min HC Everest C Maksim Tšaltsev HOOK
0:09:09 0 - 1 HC Everest C Toomas Morel
0:12:02 2 min HC Everest C Vadim Velisevitš KNEE
0:13:25 2 min HC Everest C Mihhail Lupanov HOLD-ST
0:13:42 1 - 1 PP HC Panter/TSK C Daniil Gorohhov
0:14:29 2 min HC Everest C Toomas Morel BOARD
2. periood
0:15:25 2 min HC Everest C Mihhail Lupanov CHARG
0:26:18 2 min HC Everest C Mihhail Lupanov INTERF
0:26:33 2 min HC Panter/TSK C Oleksandr Shapovalov TRIP
0:27:52 2 - 1 HC Panter/TSK C Daniil Gorohhov
0:28:35 2 - 2 HC Everest C Nikita Fedorovitš
3. periood
0:34:05 3 - 2 HC Panter/TSK C Danylo Dolia
0:34:50 2 min HC Panter/TSK C Artjom Verholyet HOLD-ST
0:39:13 3 - 3 HC Everest C Daniil Škaleta
0:43:33 2 min HC Everest C Mihhail Lupanov HOOK
0:43:33 30 sek HC Everest C TIMEOUT