(0:0 ; 2:1 ; 3:0)

Aeg: 15. november 2017 17:30

Koht: ŠKODA Jäähall Tallinn

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Age Tammeorg Aeg
2. Risto Tammeorg Sekretär
3. Sergei Lukin Peakohtunik
4. Anton Semjonov Peakohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:27:53 Gennadii Ipatov Sergey Makarov

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 3 Ruslan Zaborovets
0:15:00 0:30:00 6 Ruslan Zaborovets
0:30:00 0:45:00 9 Ruslan Zaborovets
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 17 Juri Bahturin
0:15:00 0:30:00 22 Juri Bahturin
0:30:00 0:45:00 13 Juri Bahturin

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter/TSK C 30 sek 0:18:25
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artjom Verholyet 02:00 HOOK 0:07:12 0:09:12
Oleksandr Shapovalov 02:00 TRIP 0:25:53 0:27:53
Artjom Verholyet 02:00 DANG-EQ 0:40:12 0:42:12
Artjom Verholyet 10:00 MISC 0:42:12 0:45:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Gennadii Ipatov 02:00 SLASH 0:03:59 0:05:59
Gennadii Ipatov 02:00 TRIP 0:15:11 0:17:11
Kaspar Medvetski 02:00 HI-ST 0:18:25 0:19:24
Gennadii Ipatov 02:00 SLASH 0:37:56 0:39:51

Perioodide ülevaade

1. periood
0:03:59 2 min Kajakas C Gennadii Ipatov SLASH
0:07:12 2 min HC Panter/TSK C Artjom Verholyet HOOK
0:14:30 2 min Kajakas C Mihhail Tsapovski HOOK
2. periood
0:15:11 2 min Kajakas C Gennadii Ipatov TRIP
0:18:25 2 min Kajakas C Kaspar Medvetski HI-ST
0:18:25 30 sek HC Panter/TSK C TIMEOUT
0:19:24 1 - 0 PP HC Panter/TSK C Pjotr Malõsev
0:21:02 2 min Kajakas C Sergey Makarov TRIP
0:23:25 2 - 0 HC Panter/TSK C Danil Tsarkovskyi
0:25:53 2 min Kajakas C Sergey Makarov TRIP
0:25:53 2 min HC Panter/TSK C Oleksandr Shapovalov TRIP
0:27:53 2 - 1 Kajakas C Gennadii Ipatov
3. periood
0:32:20 3 - 1 HC Panter/TSK C Pjotr Malõsev
0:34:51 2 min Kajakas C Richard Truuse HOLD
0:35:46 2 min Kajakas C Sergey Makarov TRIP
0:37:56 2 min Kajakas C Gennadii Ipatov SLASH
0:39:51 4 - 1 PP HC Panter/TSK C Artjom Verholyet
0:40:12 2 min HC Panter/TSK C Artjom Verholyet DANG-EQ
0:40:40 5 - 1 SH HC Panter/TSK C Danylo Dolia
0:42:12 10 min HC Panter/TSK C Artjom Verholyet MISC
0:44:38 2 min HC Panter/TSK C Sander Stetski SLASH