(1:2 ; 0:3 ; 2:3)

Aeg: 16. jaanuar 2018 19:00

Koht: Kohtla-Järve

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 52

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Arina Ivanova Sekretär
3. Toivo Tilku Peakohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:47:01 36 Deniss Tasso
0:47:01 1:00:00 4 Dmitri Dokuchaev
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 1:00:00 38 Nikita Barkovski

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Viru Sputnik A 30 sek 0:58:19
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Sander Jesin 10:00 UN-SP 0:01:34 0:11:34
Aleksandr Tihhomirov 02:00 TRIP 0:07:20 0:09:20
Sander Jesin 02:00 TRIP 0:22:38 0:25:38
Juri Timofejev 02:00 INTRF 0:44:25 0:46:25
Aleks Randmer 02:00 SLASH 0:44:56 0:46:27
Edgar Miljajev 02:00 SLASH 0:48:14 0:50:14
Sander Jesin 02:00 KNEE 0:51:22 0:53:22
Aleks Randmer 10:00 UN-SP 0:58:42 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artyom Kostyanoy 02:00 ILL-EQ 0:15:45 0:17:45
Leon Pismennoi 02:00 HOOK 0:37:18 0:39:18
Aleksander Borisov 02:00 ELBOW 0:38:28 0:40:28
Pavel Prokopenko 02:00 TRIP 0:57:17 0:59:17

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:34 10 min Viru Sputnik A Sander Jesin UN-SP
0:02:07 1 - 0 SH Viru Sputnik A Ilja Lekomtsev
0:04:01 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Jegor Romanov HOLD-ST
0:07:20 2 min Viru Sputnik A Aleksandr Tihhomirov TRIP
0:11:34 1 - 1 PP HC Vipers/Kajakas A-klass Mark Tihhomirov
0:15:45 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Artyom Kostyanoy ILL-EQ
0:16:14 1 - 2 SH HC Vipers/Kajakas A-klass Artur Motskevitšus
0:17:55 2 min Viru Sputnik A Andrei Jankovski DELAY
2. periood
0:22:38 2 min Viru Sputnik A Sander Jesin TRIP
0:25:18 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Artur Motskevitšus KNEE
0:31:43 1 - 3 HC Vipers/Kajakas A-klass Mark Tihhomirov
0:32:23 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Mark Tihhomirov HOOK
0:35:37 1 - 4 HC Vipers/Kajakas A-klass Artur Tiido
0:36:35 1 - 5 HC Vipers/Kajakas A-klass Artur Motskevitšus
0:37:18 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Leon Pismennoi HOOK
0:38:28 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Aleksander Borisov ELBOW
0:38:56 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Mark Tihhomirov UN-SP
3. periood
0:44:25 2 min Viru Sputnik A Juri Timofejev INTRF
0:44:56 2 min Viru Sputnik A Aleks Randmer SLASH
0:46:27 1 - 6 PP HC Vipers/Kajakas A-klass Pavel Prokopenko
0:47:01 1 - 7 HC Vipers/Kajakas A-klass Mark Tihhomirov
0:48:14 2 min Viru Sputnik A Edgar Miljajev SLASH
0:51:22 2 min Viru Sputnik A Sander Jesin KNEE
0:53:05 2 - 7 SH Viru Sputnik A Danila Shkaleta
0:53:44 3 - 7 Viru Sputnik A Aleksandr Tihhomirov
0:56:51 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Egor Luzgin HOOK
0:57:17 2 min HC Vipers/Kajakas A-klass Pavel Prokopenko TRIP
0:58:19 30 sek Viru Sputnik A TIMEOUT
0:58:42 3 - 8 SH HC Vipers/Kajakas A-klass Dmitri Kuznetsov
0:58:42 10 min Viru Sputnik A Aleks Randmer UN-SP