(1:0 ; 3:1 ; 0:1)

Aeg: 10. aprill 2021 16:30

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Anton Semjonov Joonekohtunik
4. Maksim Toode Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Indrek Petersoo Teadustaja
8. Viktor Goliusov Karistus A
9. Jaan Ahi Karistus B
10. Karel Kose Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 17 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 14 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 9 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 9 Andrei Bunin
0:20:00 0:40:00 17 Andrei Bunin
0:40:00 1:00:00 10 Juri Bahturin

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:46:31
Võistkond Kestus Algus
Välk 494 30 sek 0:29:31

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Dmitry Lavrov 02:00 TRIP 0:01:21 0:03:21
Oleksii Lubnin 02:00 LATE HIT 0:10:57 0:12:57
Dmitry Lavrov 02:00 HOLD 0:12:09 0:14:09
Oleksii Lubnin 02:00 TRIP 0:22:25 0:24:25
Oleksii Lubnin 10:00 UN-SP 0:24:26 0:34:26
Paul Sillandi 02:00 ROUGH 0:28:49 0:30:49
Saveli Novikov 02:00 ROUGH 0:37:11 0:39:11
Silver Kerna 02:00 SLASH 0:42:18 0:44:18
Oleksii Lubnin 02:00 HOLD 0:47:24 0:49:24
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Maksim Turovski 02:00 SLASH 0:04:27 0:06:27
Ivan Akimov 02:00 SLASH 0:12:01 0:14:01
Artem Kints 02:00 CROSS 0:19:17 0:21:17
Nikita Tsyganov 02:00 HI-ST 0:25:06 0:27:06
Maksim Rõbushkin 02:00 CROSS 0:28:07 0:29:51
Harri Koll 02:00 ROUGH 0:28:49 0:30:49
Maksim Rõbushkin 02:00 ELBOW 0:34:46 0:34:53
Fedor Gusynin 02:00 ROUGH 0:37:11 0:39:11
Harri Koll 02:00 ROUGH 0:59:44 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:21 2 min HC Panter Dmitry Lavrov TRIP
0:04:27 2 min Välk 494 Maksim Turovski SLASH
0:10:57 2 min HC Panter Oleksii Lubnin LATE HIT
0:12:01 2 min Välk 494 Ivan Akimov SLASH
0:12:09 2 min HC Panter Dmitry Lavrov HOLD
0:17:28 1 - 0 HC Panter Jaanus Sorokin
0:19:17 2 min Välk 494 Artem Kints CROSS
2. periood
0:22:25 2 min HC Panter Oleksii Lubnin TRIP
0:24:26 1 - 1 Välk 494 Fedor Gusynin
0:24:26 10 min HC Panter Oleksii Lubnin UN-SP
0:25:06 2 min Välk 494 Nikita Tsyganov HI-ST
0:28:07 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin CROSS
0:28:49 2 min Välk 494 Harri Koll ROUGH
0:28:49 2 min HC Panter Paul Sillandi ROUGH
0:29:31 30 sek Välk 494 TIMEOUT
0:29:51 2 - 1 HC Panter Danil Tsarkovskyi
0:30:12 3 - 1 SH HC Panter Mihkel Võrang
0:34:46 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin ELBOW
0:34:53 4 - 1 PP HC Panter Mihkel Võrang
0:37:11 2 min Välk 494 Fedor Gusynin ROUGH
0:37:11 2 min HC Panter Saveli Novikov ROUGH
3. periood
0:42:18 2 min HC Panter Silver Kerna SLASH
0:46:31 30 sek HC Panter TIMEOUT
0:47:24 2 min HC Panter Oleksii Lubnin HOLD
0:59:29 4 - 2 Välk 494 Mark Tihhomirov
0:59:44 2 min Välk 494 Harri Koll ROUGH