(1:2 ; 2:0 ; 2:1)

Aeg: 13. märts 2021 15:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Andrei Ivanov Joonekohtunik
4. Egor Loginov Joonekohtunik
5. vladislav tokarev Muusika
6. aleksandr sjarki Karistus B
7. Oleg Särki Karistus A
8. vika korobova Teadustaja
9. Mihhail Vdovitsenko Aeg
10. Denis Tabunov Sekretär

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 11 Andrei Bunin
0:20:00 0:40:00 9 Andrei Bunin
0:40:00 1:00:00 14 Andrei Bunin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 23 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 8 Villem-Henrik Koitmaa

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:58:37

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Vassili Titarenko 02:00 TRIP 0:05:42 0:07:42
Vassili Titarenko 02:00 EMBEL 0:10:44 0:12:44
Maksim Turovski 02:00 TRIP 0:17:55 0:19:55
Ivan Troshkov 02:00 CHECK-BE 0:19:08 0:21:08
Ivan Troshkov 10:00 CHECK-BE 0:21:08 0:31:08
Janis Brakss 02:00 SLASH 0:31:19 0:33:19
Ivan Troshkov 02:00 CROSS 0:32:45 0:34:45
Janis Brakss 02:00 HOLD 0:39:49 0:41:49
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 MISC 0:46:12 0:48:12
Nikita Garanin 02:00 ROUGH 0:57:14 0:59:14
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Ilja Urushev 02:00 INTRF 0:06:36 0:08:36
Kevin Parras 02:00 TRIP 0:10:44 0:12:44
Silver Kerna 02:00 CROSS 0:28:05 0:30:05
Allan Saar 02:00 HOLD 0:38:04 0:40:04
Igor Pervushyn 02:00 HI-ST 0:38:04 0:40:04
Johannes Tammeorg 02:00 HOLD 0:45:24 0:47:24
Johannes Tammeorg 02:00 CHECK-BE 0:49:03 0:51:03
Silver Kerna 02:00 MISC 0:49:32 0:51:32
Johannes Tammeorg 10:00 CHECK-BE 0:51:03 1:00:00
Silver Kerna 10:00 MISC 0:51:32 1:00:00
Paul Sillandi 02:00 ELBOW 0:53:14 0:55:14

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:42 0 - 1 HC Panter Mihkel Võrang
0:05:42 2 min Välk 494 Vassili Titarenko TRIP
0:06:36 2 min HC Panter Ilja Urushev INTRF
0:10:44 2 min Välk 494 Vassili Titarenko EMBEL
0:10:44 2 min HC Panter Kevin Parras TRIP
0:10:52 1 - 1 Välk 494 Maksim Rõbushkin
0:13:06 1 - 2 HC Panter Daniel Baranek
0:17:55 2 min Välk 494 Maksim Turovski TRIP
0:19:08 2 min Välk 494 Ivan Troshkov CHECK-BE
2. periood
0:21:08 10 min Välk 494 Ivan Troshkov CHECK-BE
0:28:05 2 min HC Panter Silver Kerna CROSS
0:31:19 2 min Välk 494 Janis Brakss SLASH
0:32:45 2 min Välk 494 Ivan Troshkov CROSS
0:37:26 2 - 2 Välk 494 Vassili Titarenko
0:38:04 2 min HC Panter Allan Saar HOLD
0:38:04 2 min HC Panter Igor Pervushyn HI-ST
0:39:49 2 min Välk 494 Janis Brakss HOLD
0:39:58 3 - 2 PP Välk 494 Vassili Titarenko
3. periood
0:45:24 2 min HC Panter Johannes Tammeorg HOLD
0:46:12 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi MISC
0:49:03 2 min HC Panter Johannes Tammeorg CHECK-BE
0:49:32 4 - 2 PP Välk 494 Nikita Garanin
0:49:32 2 min HC Panter Silver Kerna MISC
0:51:03 10 min HC Panter Johannes Tammeorg CHECK-BE
0:51:32 10 min HC Panter Silver Kerna MISC
0:52:07 5 - 2 PP Välk 494 Maksim Turovski
0:53:14 2 min HC Panter Paul Sillandi ELBOW
0:56:12 5 - 3 SH HC Panter Mihkel Võrang
0:57:14 2 min Välk 494 Nikita Garanin ROUGH
0:58:37 30 sek HC Panter TIMEOUT