(1:2 ; 1:0 ; 1:3)

Aeg: 30. jaanuar 2021 16:10

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maksim Toode Peakohtunik
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Jefim Valitov Joonekohtunik
4. Egor Loginov Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Ilja Härm Aeg
7. Indrek Petersoo Teadustaja
8. Jaan Ahi Karistus A
9. Viktor Goliusov Karistus B
10. Karel Kose Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 8 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 4 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 0:58:10 6 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 17 Maksim Klimenko
0:20:00 0:40:00 14 Maksim Klimenko
0:40:00 1:00:00 13 Maksim Klimenko

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:58:10
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Silver Kerna 02:00 DELAY 0:04:50 0:06:50
Kevin Parras 02:00 TRIP 0:14:20 0:16:14
Mihkel Võrang 02:00 SLASH 0:55:15 0:55:44
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Ilja Lekomtsev 02:00 SLASH 0:01:55 0:03:55
Ilja Lekomtsev 02:00 BOARD 0:10:06 0:12:06
Ilja Lekomtsev 10:00 BOARD 0:12:06 0:22:06
Igor Krivorukov 02:00 TRIP 0:14:47 0:15:37
Andrei Bedniakov 02:00 TRIP 0:14:56 0:16:56
Nikolai Len 02:00 TRIP 0:33:59 0:35:59
Eduard Drozdov 02:00 INTRF 0:38:09 0:40:09
Rodion Galimzyanov 02:00 TRIP 0:51:43 0:53:43

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:55 2 min HC Everest Ilja Lekomtsev SLASH
0:04:50 2 min HC Panter Silver Kerna DELAY
0:06:56 0 - 1 HC Everest Andrei Parshin
0:10:06 2 min HC Everest Ilja Lekomtsev BOARD
0:12:06 10 min HC Everest Ilja Lekomtsev BOARD
0:14:20 2 min HC Panter Kevin Parras TRIP
0:14:47 2 min HC Everest Igor Krivorukov TRIP
0:14:56 2 min HC Everest Andrei Bedniakov TRIP
0:15:37 1 - 1 PP HC Panter Dominik Tobola
0:16:14 1 - 2 SH HC Everest Danila Levanov
2. periood
0:29:35 2 - 2 HC Panter Kevin Parras
0:33:59 2 min HC Everest Nikolai Len TRIP
0:38:09 2 min HC Everest Eduard Drozdov INTRF
3. periood
0:41:33 2 - 3 HC Everest Egor Antonenko
0:45:36 2 - 4 HC Everest Andrei Rozinko
0:47:10 3 - 4 HC Panter Jaanus Sorokin
0:51:43 2 min HC Everest Rodion Galimzyanov TRIP
0:55:15 2 min HC Panter Mihkel Võrang SLASH
0:55:44 3 - 5 PP HC Everest Egor Antonenko
0:58:10 30 sek HC Panter TIMEOUT