(1:2 ; 1:2 ; 1:1)

Aeg: 9. jaanuar 2021 16:10

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Maksim Toode Peakohtunik
3. Toivo Tilku Joonekohtunik
4. Egor Loginov Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Indrek Petersoo Teadustaja
8. Viktor Goliusov Karistus A
9. Jaan Ahi Karistus B
10. Karel Kose Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 8 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 10 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 0:59:29 13 Villem-Henrik Koitmaa
0:59:53 1:00:00 1 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 5 Andrei Bunin
0:20:00 0:40:00 10 Andrei Bunin
0:40:00 1:00:00 12 Andrei Bunin

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:59:27
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Oleksii Lubnin 02:00 HI-ST 0:11:14 0:13:03
Oleksii Lubnin 02:00 INTRF 0:14:17 0:16:17
Ilja Urushev 02:00 ELBOW 0:17:24 0:19:24
Paul Sillandi 02:00 TRIP 0:20:23 0:22:23
Ilja Urushev 02:00 ROUGH 0:32:22 0:34:22
Mihkel Võrang 02:00 SLASH 0:34:04 0:36:04
Mihkel Võrang 02:00 SPEAR 0:36:04 0:37:21
Mihkel Võrang 02:00 SPEAR 0:37:21 0:39:21
Mihkel Võrang 10:00 MISC 0:39:21 0:49:21
Ilja Urushev 02:00 CROSS 0:44:29 0:46:29
Oleksii Lubnin 02:00 CHARG 0:46:40 0:48:40
Oleksii Lubnin 02:00 SLASH 0:59:27 0:59:53
Oleksii Lubnin 10:00 UN-SP 0:59:53 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artur Fedoruk 02:00 CROSS 0:02:40 0:04:40
Nikita Garanin 02:00 HI-ST 0:14:17 0:16:17
Artem Kints 02:00 CROSS 0:15:46 0:17:46
Maksim Rõbushkin 02:00 HOLD 0:19:36 0:21:36
Artem Kints 02:00 HOLD 0:21:04 0:23:04
Harri Koll 02:00 TOO-M 0:26:33 0:28:33
Vassili Titarenko 02:00 TRIP 0:39:35 0:41:35
Dmitri Shapovalov 02:00 INTRF 0:42:29 0:44:29
Dmitri Kuznetsov 02:00 SLASH 0:44:13 0:46:13
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 CROSS 0:44:29 0:46:29
Mark Tihhomirov 02:00 SLASH 0:52:01 0:53:26
Dmitri Shapovalov 02:00 TRIP 0:56:34 0:58:34

Perioodide ülevaade

1. periood
0:02:40 2 min Välk 494 Artur Fedoruk CROSS
0:11:14 2 min HC Panter Oleksii Lubnin HI-ST
0:13:03 0 - 1 PP Välk 494 Vassili Titarenko
0:14:17 2 min Välk 494 Nikita Garanin HI-ST
0:14:17 2 min HC Panter Oleksii Lubnin INTRF
0:14:47 0 - 2 Välk 494 Fedor Gusynin
0:15:05 1 - 2 HC Panter Paul Sillandi
0:15:46 2 min Välk 494 Artem Kints CROSS
0:17:24 2 min HC Panter Ilja Urushev ELBOW
0:19:36 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin HOLD
2. periood
0:20:23 2 min HC Panter Paul Sillandi TRIP
0:21:04 2 min Välk 494 Artem Kints HOLD
0:24:10 1 - 3 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:26:33 2 min Välk 494 Harri Koll TOO-M
0:32:22 2 - 3 HC Panter Danil Tsarkovskyi
0:32:22 2 min HC Panter Ilja Urushev ROUGH
0:34:04 2 min HC Panter Mihkel Võrang SLASH
0:36:04 2 min HC Panter Mihkel Võrang SPEAR
0:37:21 2 - 4 PP Välk 494 Vassili Titarenko
0:37:21 2 min HC Panter Mihkel Võrang SPEAR
0:39:21 10 min HC Panter Mihkel Võrang MISC
0:39:35 2 min Välk 494 Vassili Titarenko TRIP
3. periood
0:42:29 2 min Välk 494 Dmitri Shapovalov INTRF
0:44:13 2 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov SLASH
0:44:29 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi CROSS
0:44:29 2 min HC Panter Ilja Urushev CROSS
0:46:40 2 min HC Panter Oleksii Lubnin CHARG
0:52:01 2 min Välk 494 Mark Tihhomirov SLASH
0:53:26 3 - 4 PP HC Panter Paul Sillandi
0:56:34 2 min Välk 494 Dmitri Shapovalov TRIP
0:59:27 2 min HC Panter Oleksii Lubnin SLASH
0:59:27 30 sek HC Panter TIMEOUT
0:59:53 3 - 5 PP Välk 494 Fedor Gusynin
0:59:53 10 min HC Panter Oleksii Lubnin UN-SP