(0:0 ; 1:1 ; 2:2 ; 0:1 OT)

Aeg: 31. oktoober 2020 18:10

Koht: Haabesti jäähall

Mängitud aeg: 1:05:00

Pealtvaatajaid: 404

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Maksim Toode Peakohtunik
3. Toivo Tilku Joonekohtunik
4. Andrei Ivanov Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Indrek Petersoo Teadustaja
8. Viktor Goliusov Karistus A
9. Jaan Ahi Karistus B
10. Karel Kose Muusika

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:38:27 Nikolai Len Oskar Levin
0:49:33 Egor Antonenko Andrei Parshin Oskar Levin
0:54:26 Egor Antonenko
1:05:00 Rodion Galimzyanov

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 14 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 7 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 8 Villem-Henrik Koitmaa
1:00:00 1:05:00 5 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 12 Anatoli Sizov
0:20:00 0:40:00 10 Anatoli Sizov
0:40:00 1:00:00 14 Anatoli Sizov
1:00:00 1:05:00 1 Anatoli Sizov

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Dmitry Lavrov 02:00 TRIP 0:00:26 0:02:26
Allan Saar 02:00 HOOK 0:04:25 0:06:25
Aleksandr Bõstrov 02:00 HI-ST 0:06:17 0:08:17
Daniel Baranek 02:00 ROUGH 0:21:31 0:23:31
Daniel Baranek 02:00 INTRF 0:23:54 0:25:54
Danil Tsarkovskyi 02:00 ROUGH 0:26:34 0:28:34
Daniel Baranek 02:00 TOO-M 0:33:01 0:35:01
Danil Tsarkovskyi 02:00 TRIP 0:35:50 0:37:50
Niklas Sildre 02:00 INTRF 0:42:19 0:44:19
Danil Tsarkovskyi 02:00 HOLD 0:48:33 0:49:33
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Andrei Parshin 02:00 DELAY 0:06:30 0:08:30
Maksim Tšaltsev 02:00 HOOK 0:11:31 0:13:31
Andrei Bedniakov 02:00 CROSS 0:12:37 0:14:37
Maksim Tšaltsev 02:00 HOOK 0:18:13 0:20:13
Oskar Levin 02:00 TRIP 0:23:54 0:25:54
Toomas Morel 02:00 ROUGH 0:26:34 0:28:34
Toomas Morel 02:00 UN-SP 0:28:34 0:30:34
Oskar Levin 02:00 TRIP 0:31:02 0:33:02
Nikolai Len 02:00 INTRF 0:36:17 0:38:17
Maksim Tšaltsev 02:00 TRIP 0:38:11 0:40:11
Andrei Bedniakov 02:00 DELAY 0:46:23 0:48:23
Andrei Rozinko 02:00 UN-SP 0:50:01 0:50:32
Mihhail Lupanov 02:00 SLASH 0:55:21 0:56:19
Egor Antonenko 10:00 UN-SP 1:05:00 1:05:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:26 2 min HC Panter Dmitry Lavrov TRIP
0:04:25 2 min HC Panter Allan Saar HOOK
0:06:17 2 min HC Panter Aleksandr Bõstrov HI-ST
0:06:30 2 min HC Everest Andrei Parshin DELAY
0:11:31 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev HOOK
0:12:37 2 min HC Everest Andrei Bedniakov CROSS
0:18:13 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev HOOK
2. periood
0:21:31 2 min HC Panter Daniel Baranek ROUGH
0:23:54 2 min HC Everest Oskar Levin TRIP
0:23:54 2 min HC Panter Daniel Baranek INTRF
0:26:34 2 min HC Everest Toomas Morel ROUGH
0:26:34 2 min HC Panter Danil Tsarkovskyi ROUGH
0:28:34 2 min HC Everest Toomas Morel UN-SP
0:31:02 2 min HC Everest Oskar Levin TRIP
0:33:01 2 min HC Panter Daniel Baranek TOO-M
0:35:50 2 min HC Panter Danil Tsarkovskyi TRIP
0:36:17 2 min HC Everest Nikolai Len INTRF
0:37:12 1 - 0 HC Panter David Baranek
0:38:11 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev TRIP
0:38:27 1 - 1 SH HC Everest Nikolai Len
3. periood
0:42:19 2 min HC Panter Niklas Sildre INTRF
0:46:23 2 min HC Everest Andrei Bedniakov DELAY
0:48:33 2 min HC Panter Danil Tsarkovskyi HOLD
0:49:33 1 - 2 PP HC Everest Egor Antonenko
0:50:01 2 min HC Everest Andrei Rozinko UN-SP
0:50:32 2 - 2 PP HC Panter Paul Sillandi
0:54:26 2 - 3 HC Everest Egor Antonenko
0:55:21 2 min HC Everest Mihhail Lupanov SLASH
0:56:19 3 - 3 PP HC Panter Mihkel Võrang
Lisaaeg
1:05:00 3 - 4 HC Everest Rodion Galimzyanov
1:05:00 10 min HC Everest Egor Antonenko UN-SP