(0:0 ; 0:2 ; 2:2)

Aeg: 10. oktoober 2020 16:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 247

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Peakohtunik
2. Maksim Toode Peakohtunik
3. Ivan Radtsenko Joonekohtunik
4. Egor Loginov Joonekohtunik
5. Nikolai Kolpakov Sekretär
6. Aleksandr Kolpakov Aeg
7. Vladimir Tsiprovski Teadustaja
8. Aleksandr Šljapnikov Karistus A
9. Igor Ossipenkov Karistus B

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:47:53 Pavel Kulakov
0:58:35 Jegor Nevzorov Kirill Ilin Alexander Bogdanov

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 13 Aleksandr Kolossov
0:20:00 0:40:00 12 Aleksandr Kolossov
0:40:00 1:00:00 11 Aleksandr Kolossov
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 8 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 17 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 16 Villem-Henrik Koitmaa

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:53:33
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Georgi Vassiljev 02:00 ROUGH 0:18:43 0:20:43
Maksim Anohhin 02:00 INTRF 0:30:41 0:32:41
Pavel Kulakov 02:00 DIVE 0:31:32 0:33:32
Alexander Bogdanov 02:00 CROSS 0:35:34 0:37:34
Pavel Kulakov 02:00 TRIP 0:37:23 0:37:23
Nikita Kirillov 02:00 CROSS 0:37:57 0:39:57
Pavel Kulakov 02:00 SLASH 0:39:31 0:41:31
Vladlen Antševski 02:00 HI-ST 0:49:37 0:51:37
Maksim Anohhin 20:00 ROUGH 0:50:05 1:00:00
Georgi Vassiljev 20:00 ROUGH 0:50:05 1:00:00
Pavel Kulakov 05:00 MATCH 0:50:05 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Jaanus Sorokin 02:00 TRIP 0:09:12 0:11:12
Ilja Urushev 02:00 ROUGH 0:18:43 0:20:43
Saveli Novikov 02:00 HOOK 0:24:09 0:26:09
Mihkel Võrang 02:00 SLASH 0:25:56 0:27:57
Saveli Novikov 02:00 INTRF 0:31:32 0:33:32
David Baranek 02:00 SLASH 0:35:14 0:37:14
Kevin Parras 02:00 KNEE 0:35:34 0:37:34
Ilja Grigorjev 02:00 DELAY 0:43:12 0:45:12
Saveli Novikov 20:00 ROUGH 0:50:05 1:00:00
Paul Sillandi 20:00 ROUGH 0:50:05 1:00:00
Paul Sillandi 02:00 ROUGH 0:50:05 0:52:05
Paul Sillandi 02:00 HI-ST 0:52:05 0:54:05
Daniel Baranek 02:00 TRIP 0:52:25 0:54:25
Semjon Solomanin 10:00 MISC 0:59:59 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:09:12 2 min HC Panter Jaanus Sorokin TRIP
0:12:15 2 min Narva PSK Jegor Petrov CROSS
0:18:43 2 min HC Panter Ilja Urushev ROUGH
0:18:43 2 min Narva PSK Georgi Vassiljev ROUGH
2. periood
0:24:09 2 min HC Panter Saveli Novikov HOOK
0:25:56 2 min HC Panter Mihkel Võrang SLASH
0:30:03 0 - 1 HC Panter David Baranek
0:30:41 2 min Narva PSK Maksim Anohhin INTRF
0:31:32 2 min HC Panter Saveli Novikov INTRF
0:31:32 2 min Narva PSK Pavel Kulakov DIVE
0:32:26 0 - 2 PP HC Panter Mihkel Võrang
0:35:14 2 min HC Panter David Baranek SLASH
0:35:34 2 min Narva PSK Alexander Bogdanov CROSS
0:35:34 2 min HC Panter Kevin Parras KNEE
0:37:23 2 min Narva PSK Pavel Kulakov TRIP
0:37:57 2 min Narva PSK Nikita Kirillov CROSS
0:39:31 2 min Narva PSK Pavel Kulakov SLASH
3. periood
0:41:31 0 - 3 PP HC Panter Daniel Baranek
0:43:12 2 min HC Panter Ilja Grigorjev DELAY
0:47:53 1 - 3 Narva PSK Pavel Kulakov
0:49:37 2 min Narva PSK Vladlen Antševski HI-ST
0:50:05 2 min HC Panter Paul Sillandi ROUGH
0:50:05 20 min HC Panter Paul Sillandi ROUGH
0:50:05 20 min HC Panter Saveli Novikov ROUGH
0:50:05 5 min Narva PSK Pavel Kulakov MATCH
0:50:05 20 min Narva PSK Georgi Vassiljev ROUGH
0:50:05 20 min Narva PSK Maksim Anohhin ROUGH
0:52:05 2 min HC Panter Paul Sillandi HI-ST
0:52:25 2 min HC Panter Daniel Baranek TRIP
0:53:33 30 sek Narva PSK TIMEOUT
0:58:35 2 - 3 SH Narva PSK Jegor Nevzorov
0:59:40 2 - 4 PP HC Panter Daniel Baranek
0:59:59 10 min HC Panter Semjon Solomanin MISC