(3:7 ; 2:9)

Aeg: 5. november 2019 18:30

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:40:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Timofei Salmin Sekretär
2. Erik Salmin Peakohtunik
3. Artjom Jeremejev Peakohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:04:44 löödud värav
0:12:23 löödud värav
0:13:00 löödud värav
0:22:15 löödud värav
0:25:43 löödud värav
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:09 löödud värav
0:02:00 löödud värav
0:03:33 löödud värav
0:05:10 löödud värav
0:06:33 löödud värav
0:15:51 löödud värav
0:18:49 löödud värav
0:25:28 löödud värav
0:28:02 löödud värav
0:30:21 löödud värav
0:31:53 löödud värav
0:32:22 löödud värav
0:37:14 löödud värav
0:37:31 löödud värav
0:37:49 löödud värav
0:38:56 löödud värav

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:40:00 0 Nojus Kastritski
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:40:00 0 Nikita Smirnov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
E1 HC Everest 30 sek 0:32:37
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Renat Solokhin 00:00 PEN-SH 0:02:00 0:02:00
Mirek Salmin 02:00 ROUGH 0:07:41 0:09:41
Andrei Filonik 02:00 TRIP 0:15:12 0:15:51
Mirek Salmin 02:00 HOOK 0:22:04 0:24:04
Ruslan Heitkov 02:00 ROUGH 0:28:22 0:30:22
Aleksander Smetanin 02:00 INTRF 0:29:33 0:30:21
Andrei Filonik 02:00 UN-SP 0:30:31 0:31:53
Ruslan Heitkov 02:00 ROUGH 0:38:30 0:40:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Dmitri Glistin 02:00 INTRF 0:04:38 0:04:44
Boriss Komarov 02:00 ROUGH 0:07:41 0:09:41
Andrei Pepeliaev 02:00 TRIP 0:10:51 0:12:23
Boriss Komarov 02:00 ROUGH 0:28:22 0:30:22
Arseni Koltsov 02:00 INTRF 0:32:24 0:34:24
Jevgeni Ivanov 02:00 ROUGH 0:38:30 0:40:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:09 0 - 1 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:02:00 0 - 2 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:02:00 0 min E1 HC Everest Renat Solokhin PEN-SH
0:03:33 0 - 3 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:04:38 2 min E1 Viru Sputnik Dmitri Glistin INTRF
0:04:44 1 - 3 PP E1 HC Everest löödud värav
0:05:10 1 - 4 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:06:33 1 - 5 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:07:41 2 min E1 HC Everest Mirek Salmin ROUGH
0:07:41 2 min E1 Viru Sputnik Boriss Komarov ROUGH
0:10:51 2 min E1 Viru Sputnik Andrei Pepeliaev TRIP
0:12:23 2 - 5 PP E1 HC Everest löödud värav
0:13:00 3 - 5 E1 HC Everest löödud värav
0:15:12 2 min E1 HC Everest Andrei Filonik TRIP
0:15:51 3 - 6 PP E1 Viru Sputnik löödud värav
0:18:49 3 - 7 E1 Viru Sputnik löödud värav
2. periood
0:22:04 2 min E1 HC Everest Mirek Salmin HOOK
0:22:15 4 - 7 SH E1 HC Everest löödud värav
0:25:28 4 - 8 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:25:43 5 - 8 E1 HC Everest löödud värav
0:28:02 5 - 9 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:28:22 2 min E1 Viru Sputnik Boriss Komarov ROUGH
0:28:22 2 min E1 HC Everest Ruslan Heitkov ROUGH
0:29:33 2 min E1 HC Everest Aleksander Smetanin INTRF
0:30:21 5 - 10 PP E1 Viru Sputnik löödud värav
0:30:31 2 min E1 HC Everest Andrei Filonik UN-SP
0:31:53 5 - 11 PP E1 Viru Sputnik löödud värav
0:32:22 5 - 12 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:32:24 2 min E1 Viru Sputnik Arseni Koltsov INTRF
0:32:37 30 sek E1 HC Everest TIMEOUT
0:37:14 5 - 13 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:37:31 5 - 14 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:37:49 5 - 15 E1 Viru Sputnik löödud värav
0:38:30 2 min E1 HC Everest Ruslan Heitkov ROUGH
0:38:30 2 min E1 Viru Sputnik Jevgeni Ivanov ROUGH
0:38:56 5 - 16 E1 Viru Sputnik löödud värav