(1:2 ; 0:1 ; 1:0)

Aeg: 18. jaanuar 2020 18:00

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 102

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Viktor Masljonov Joonekohtunik
2. Egor Loginov Joonekohtunik
3. Ivan Loginov Peakohtunik
4. Maksim Toode Peakohtunik
5. Viktor Goliusov Karistus A
6. Elizaveta Liivik Sekretär
7. Elar Abozenko Teadustaja
8. Maksim Sennikov Muusika
9. Oleg Vladimirov Aeg

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:15:46 Paul Sillandi Artur Fedoruk
0:56:11 Ruslan Bashirov Aleksandr Kuznetsov Saveli Novikov
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:49 Jegor Romanov
0:12:44 Vladimir Gushin Oskar Levin Michael Tugo
0:37:51 Jefim Valitov Ivan Malovanenko Dmitriy Prokudin

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 8 Anatoli Sizov
0:20:00 0:40:00 9 Anatoli Sizov
0:40:00 1:00:00 10 Anatoli Sizov
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 2 Maksim Klimenko
0:20:00 0:40:00 7 Maksim Klimenko
0:40:00 1:00:00 6 Maksim Klimenko

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Viking Tallinn 30 sek 0:55:08
Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:55:08

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Aleksandr Kuznetsov 02:00 HOLD 0:10:47 0:12:44
Volodymyr Islamov 02:00 INTRF 0:12:21 0:14:21
Artur Fedoruk 02:00 SLASH 0:20:16 0:22:16
Ilja Urusev 02:00 DELAY 0:20:44 0:22:44
Aleksandr Kuznetsov 02:00 UN-SP 0:37:51 0:39:51
Kristjan Simson 02:00 HOOK 0:43:02 0:45:02
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Vladimir Gushin 02:00 TRIP 0:14:06 0:15:46
Oskar Levin 02:00 INTRF 0:22:43 0:24:43
Andrei Parshin 02:00 INTRF 0:28:38 0:30:38
Andrei Rozinko 02:00 CROSS 0:33:33 0:35:33
Andrei Parshin 02:00 ILL-EQ 0:55:08 0:57:08

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:49 0 - 1 HC Everest Jegor Romanov
0:10:47 2 min HC Viking Tallinn Aleksandr Kuznetsov HOLD
0:12:21 2 min HC Viking Tallinn Volodymyr Islamov INTRF
0:12:44 0 - 2 PP HC Everest Vladimir Gushin
0:14:06 2 min HC Everest Vladimir Gushin TRIP
0:15:46 1 - 2 PP HC Viking Tallinn Paul Sillandi
2. periood
0:20:16 2 min HC Viking Tallinn Artur Fedoruk SLASH
0:20:44 2 min HC Viking Tallinn Ilja Urusev DELAY
0:22:43 2 min HC Everest Oskar Levin INTRF
0:28:38 2 min HC Everest Andrei Parshin INTRF
0:33:33 2 min HC Everest Andrei Rozinko CROSS
0:37:51 1 - 3 HC Everest Jefim Valitov
0:37:51 2 min HC Viking Tallinn Aleksandr Kuznetsov UN-SP
3. periood
0:43:02 2 min HC Viking Tallinn Kristjan Simson HOOK
0:55:08 2 min HC Everest Andrei Parshin ILL-EQ
0:55:08 30 sek HC Viking Tallinn TIMEOUT
0:55:08 30 sek HC Everest TIMEOUT
0:56:11 2 - 3 PP HC Viking Tallinn Ruslan Bashirov