(0:1 ; 0:0 ; 1:2)

Aeg: 16. november 2019 16:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Mihhail Kastritski Muusika
2. Erik Salmin Karistus B
3. Yuliya Salmina Karistus A
4. Timofei Salmin Teadustaja
5. Artjom Jeremejev Sekretär
6. Aleksei Gromov Aeg
7. Aleksandr Tihhomirov Joonekohtunik
8. Andrei Ivanov Joonekohtunik
9. Anton Semjonov Peakohtunik
10. Toivo Tilku Peakohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:53:54 Timur Baraev Erik Oganezov
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:16:23 Jegor Romanov Aleksei Morozov
0:52:03 Paul Sillandi Jegor Romanov Ilja Urusev
0:59:53 Ruslan Bashirov Artur Fedoruk

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 10 Kirill Konkin
0:20:00 0:40:00 21 Kirill Konkin
0:40:00 0:58:28 9 Kirill Konkin
0:59:35 1:00:00 0 Kirill Konkin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 5 Roman Shumikhin
0:20:00 0:24:40 0 Roman Shumikhin
0:25:11 0:40:00 6 Roman Shumikhin
0:40:00 1:00:00 15 Roman Shumikhin

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:58:08
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Jegor Romanov 02:00 ELBOW 0:08:51 0:10:51
Jefim Valitov 02:00 LATE HIT 0:11:40 0:13:40
Maksim Tšaltsev 02:00 HOOK 0:16:50 0:18:50
Andrei Parshin 02:00 TRIP 0:20:13 0:22:13
Timur Baraev 02:00 HOLD-ST 0:21:34 0:23:34
Jefim Valitov 02:00 TRIP 0:25:11 0:27:11
Oskar Levin 02:00 INTRF 0:31:26 0:33:26
Erik Oganezov 02:00 HOOK 0:39:38 0:41:38
Maksim Tšaltsev 02:00 TRIP 0:44:51 0:46:51
Jegor Romanov 02:00 HOLD 0:59:17 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Georg Ermel 02:00 LATE HIT 0:01:39 0:03:39
Ilja Urusev 02:00 HOOK 0:28:17 0:30:17
Kristjan Simson 02:00 HOLD-ST 0:39:38 0:41:38
Ilja Urusev 02:00 HOOK 0:44:44 0:46:44
Kirill Volkov 02:00 HOLD 0:54:53 0:56:53

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:39 2 min HC Viking Tallinn Georg Ermel LATE HIT
0:08:51 2 min HC Viking Tallinn Jegor Romanov ELBOW
0:11:40 2 min HC Everest Jefim Valitov LATE HIT
0:16:23 0 - 1 HC Viking Tallinn Jegor Romanov
0:16:50 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev HOOK
2. periood
0:20:13 2 min HC Everest Andrei Parshin TRIP
0:21:34 2 min HC Everest Timur Baraev HOLD-ST
0:25:11 2 min HC Everest Jefim Valitov TRIP
0:28:17 2 min HC Viking Tallinn Ilja Urusev HOOK
0:31:26 2 min HC Everest Oskar Levin INTRF
0:39:38 2 min HC Viking Tallinn Kristjan Simson HOLD-ST
0:39:38 2 min HC Everest Erik Oganezov HOOK
3. periood
0:44:44 2 min HC Viking Tallinn Ilja Urusev HOOK
0:44:51 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev TRIP
0:52:03 0 - 2 HC Viking Tallinn Paul Sillandi
0:53:54 1 - 2 HC Everest Timur Baraev
0:54:53 2 min HC Viking Tallinn Kirill Volkov HOLD
0:58:08 30 sek HC Everest TIMEOUT
0:59:17 2 min HC Viking Tallinn Jegor Romanov HOLD
0:59:53 1 - 3 SH HC Viking Tallinn Ruslan Bashirov