(2:1 ; 1:3 ; 3:2 ; 1:0 OT)

Aeg: 26. oktoober 2019 16:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:05:00

Pealtvaatajaid: 469

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Vladimir Tsiprovski Teadustaja
2. Igor Ossipenkov Karistus B
3. Aleksandr Šljapnikov Karistus A
4. Aleksandr Kolpakov Aeg
5. Nikolai Kolpakov Sekretär
6. Egor Loginov Joonekohtunik
7. Ivan Radtsenko Joonekohtunik
8. Maksim Toode Peakohtunik
9. Ivan Loginov Peakohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 Pavel Volkov
0:00:01 0:20:00 13 Dmitri Rovda
0:20:00 0:40:00 14 Dmitri Rovda
0:30:47 0:40:00 5 Maksim Klimenko
0:40:00 1:00:00 8 Dmitri Rovda
1:00:00 1:05:00 7 Dmitri Rovda
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 11 Kirill Konkin
0:00:01 1:00:00 0 Maksim Klimenko
0:20:00 0:30:47 4 Kirill Konkin
0:40:00 1:00:00 19 Maksim Klimenko
1:00:00 1:05:00 9 Maksim Klimenko

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:59:24
Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:55:02

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Jegor Petrov 02:00 TOO-M 0:02:24 0:04:24
Vladlen Antševski 02:00 LATE HIT 0:04:50 0:06:40
Jegor Petrov 02:00 ROUGH 0:12:24 0:14:24
Aleksandr Saprykin 02:00 TRIP 0:12:24 0:14:24
Evgenii Simonov 02:00 KNEE 0:18:02 0:20:02
Leonid Portnov 02:00 ELBOW 0:25:20 0:27:20
Jegor Petrov 02:00 SLASH 0:32:22 0:34:22
Nikita Minin 05:00 ROUGH 0:36:27 0:41:27
Andrei Aleksandrov 05:00 ROUGH 0:36:27 0:41:27
Vladlen Antševski 05:00 ROUGH 0:36:27 0:41:27
Leonid Portnov 25:00 MATCH 0:36:27 1:00:00
Jegor Petrov 02:00 HOLD 0:38:41 0:40:41
Vladlen Antševski 20:00 GM 0:41:27 1:00:00
Nikita Minin 20:00 GM 0:41:27 1:00:00
Andrei Aleksandrov 20:00 GM 0:41:27 1:00:00
Aleksandr Saprykin 02:00 CHARG 1:01:55 1:03:55
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Toomas Morel 02:00 ROUGH 0:12:24 0:14:24
Maksim Tšaltsev 02:00 UN-SP 0:20:01 0:22:01
Timur Baraev 02:00 TRIP 0:22:43 0:24:43
Mihhail Lupanov 02:00 INTRF 0:27:54 0:29:54
Vladimir Gushin 02:00 INTRF 0:33:00 0:37:00
Egor Antonenko 05:00 ROUGH 0:36:27 0:41:27
Andrei Parshin 05:00 ROUGH 0:36:27 0:41:27
Andrei Rozinko 25:00 MATCH 0:36:27 1:00:00
Andrei Krupin 05:00 ROUGH 0:36:27 0:41:27
Oskar Levin 02:00 TRIP 0:40:04 0:42:04
Andrei Parshin 20:00 GM 0:41:27 1:00:00
Andrei Krupin 20:00 GM 0:41:27 1:00:00
Egor Antonenko 20:00 GM 0:41:27 1:00:00
Rodion Galimzyanov 02:00 SLASH 0:46:32 0:48:32
Timur Baraev 02:00 CROSS 1:01:55 1:03:55
Toomas Morel 02:00 HI-ST 1:04:58 1:05:00