(4:0 ; 1:0 ; 3:1)

Aeg: 28. september 2019 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toivo Tilku Joonekohtunik
2. Andrei Ivanov Joonekohtunik
3. Anton Semjonov Peakohtunik
4. Artjom Jeremejev Peakohtunik
5. vika korobova Teadustaja
6. vladislav tokarev Muusika
7. Mihhail Vdovitsenko Aeg
8. Denis Tabunov Sekretär

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 10 Juri Bahturin
0:20:00 0:40:00 10 Juri Bahturin
0:40:00 1:00:00 10 Juri Bahturin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 0 Maksim Klimenko
0:20:00 0:40:00 0 Maksim Klimenko
0:40:00 0:58:35 0 Maksim Klimenko

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:58:35

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Maksim Rõbushkin 02:00 CROSS 0:07:34 0:09:34
Vassili Titarenko 02:00 ROUGH 0:23:47 0:25:47
Maksim Rõbushkin 02:00 CROSS 0:23:47 0:25:47
Sergei Filippov 02:00 CROSS 0:39:39 0:41:39
Dmitri Kuznetsov 02:00 HOLD 0:43:10 0:45:10
Sergei Filippov 02:00 SLASH 0:44:26 0:46:26
Juri Bahturin 02:00 DELAY 0:56:47 0:58:47
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Dmitriy Prokudin 02:00 TRIP 0:12:31 0:14:31
Oskar Levin 02:00 HOLD 0:24:30 0:26:30
Vladimir Gushin 02:00 HOLD 0:28:41 0:30:41
Maksim Tšaltsev 02:00 INTRF 0:30:57 0:32:57
Oskar Levin 02:00 LATE HIT 0:32:59 0:34:59
Maksim Tšaltsev 02:00 HOOK 0:45:22 0:47:22
Vladimir Gushin 02:00 HOOK 0:47:47 0:49:47

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:18 1 - 0 Välk 494 Mark Tihhomirov
0:07:11 2 - 0 Välk 494 Vassili Titarenko
0:07:34 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin CROSS
0:12:31 2 min HC Everest Dmitriy Prokudin TRIP
0:14:21 3 - 0 PP Välk 494 Nikita Garanin
0:19:46 4 - 0 Välk 494 Mihkel Võrang
2. periood
0:23:47 2 min Välk 494 Vassili Titarenko ROUGH
0:23:47 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin CROSS
0:24:30 2 min HC Everest Oskar Levin HOLD
0:28:41 2 min HC Everest Vladimir Gushin HOLD
0:29:51 5 - 0 PP Välk 494 Jaanus Sorokin
0:30:57 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev INTRF
0:32:59 2 min HC Everest Oskar Levin LATE HIT
0:39:39 2 min Välk 494 Sergei Filippov CROSS
3. periood
0:43:10 2 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov HOLD
0:44:26 2 min Välk 494 Sergei Filippov SLASH
0:45:22 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev HOOK
0:47:47 2 min HC Everest Vladimir Gushin HOOK
0:48:03 6 - 0 PP Välk 494 Mihkel Võrang
0:53:32 7 - 0 Välk 494 Dmitri Kuznetsov
0:56:23 7 - 1 HC Everest Andrei Parshin
0:56:47 2 min Välk 494 Juri Bahturin DELAY
0:58:35 30 sek HC Everest TIMEOUT
0:59:59 8 - 1 Välk 494 Nikita Garanin