(1:1 ; 2:0 ; 5:0)

Aeg: 1. mai 2019 19:45

Koht: Tondiraba Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 45

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Joonekohtunik
2. Aleksandr Tihhomirov Joonekohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:14:43 Löödud Värav
0:16:45 Löödud Värav
0:18:04 Löödud Värav
0:30:04 Löödud Värav
0:31:55 Löödud Värav
0:32:59 Löödud Värav
0:43:53 Löödud Värav
0:44:30 Löödud Värav
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:04:38 Löödud Värav

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 9 Ivan Smõk
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 26 Vladimir Spasjonov

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artemi Ertti 02:00 BOARD 0:01:15 0:03:15
Artemi Ertti 10:00 UN-SP 0:03:15 0:13:15
Sander Goldberg 02:00 TRIP 0:09:40 0:11:40
Aron Gerasimenko 02:00 TRIP 0:13:55 0:15:55
Aron Gerasimenko 02:00 TRIP 0:39:30 0:41:30
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Arseni Koltsov 02:00 TRIP 0:00:08 0:02:08
Vladimir Ljubimov 02:00 HOLD 0:08:23 0:10:23
Nikita Haritoškin 02:00 BOARD 0:15:24 0:16:45
Artjom Timofejev 02:00 HOLD 0:19:23 0:21:23
Artjom Timofejev 02:00 TRIP 0:30:54 0:31:55
Arseni Koltsov 02:00 CHARG 0:39:15 0:41:15

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:08 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Arseni Koltsov TRIP
0:01:15 2 min HC Vipers E Artemi Ertti BOARD
0:03:15 10 min HC Vipers E Artemi Ertti UN-SP
0:04:38 0 - 1 PP HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Löödud Värav
0:08:23 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Vladimir Ljubimov HOLD
0:09:40 2 min HC Vipers E Sander Goldberg TRIP
0:13:55 2 min HC Vipers E Aron Gerasimenko TRIP
0:14:43 1 - 1 SH HC Vipers E Löödud Värav
2. periood
0:15:24 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Nikita Haritoškin BOARD
0:16:45 2 - 1 PP HC Vipers E Löödud Värav
0:18:04 3 - 1 HC Vipers E Löödud Värav
0:19:23 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Artjom Timofejev HOLD
3. periood
0:30:04 4 - 1 HC Vipers E Löödud Värav
0:30:54 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Artjom Timofejev TRIP
0:31:55 5 - 1 PP HC Vipers E Löödud Värav
0:32:59 6 - 1 HC Vipers E Löödud Värav
0:39:15 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Arseni Koltsov CHARG
0:39:30 2 min HC Vipers E Aron Gerasimenko TRIP
0:43:53 7 - 1 HC Vipers E Löödud Värav
0:44:30 8 - 1 HC Vipers E Löödud Värav