(5:0 ; 5:0 ; 6:1)

Aeg: 26. märts 2019 17:15

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 51

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maria Disco Sekretär
2. Juri Timofejev Peakohtunik
3. Artjom Jeremejev Peakohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:55 Löödud Värav
0:04:21 Löödud Värav
0:04:46 Löödud Värav
0:08:29 Löödud Värav
0:11:32 Löödud Värav
0:16:46 Löödud Värav
0:20:20 Löödud Värav
0:20:52 Löödud Värav
0:22:05 Löödud Värav
0:22:59 Löödud Värav
0:37:58 Löödud Värav
0:39:47 Löödud Värav
0:40:34 Löödud Värav
0:42:22 Löödud Värav
0:44:16 Löödud Värav
0:44:26 Löödud Värav
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:33:34 Löödud Värav

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:22:59 0 Nojus Kastritski
0:22:59 0:45:00 0 Den Markarjan
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:45:00 0 Nikita Smirnov

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:55 1 - 0 HC Everest E Löödud Värav
0:04:05 2 min HC Everest E Deniss Kekšin TRIP
0:04:21 2 - 0 SH HC Everest E Löödud Värav
0:04:46 3 - 0 SH HC Everest E Löödud Värav
0:07:58 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Liliana Vorobjova TRIP
0:08:29 4 - 0 PP HC Everest E Löödud Värav
0:11:32 5 - 0 HC Everest E Löödud Värav
2. periood
0:16:46 6 - 0 HC Everest E Löödud Värav
0:20:11 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Artemi Medvedev TRIP
0:20:20 7 - 0 PP HC Everest E Löödud Värav
0:20:52 8 - 0 HC Everest E Löödud Värav
0:22:05 9 - 0 HC Everest E Löödud Värav
0:22:59 10 - 0 HC Everest E Löödud Värav
0:24:21 2 min HC Everest E Renat Solokhin UN-SP
0:24:21 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Aleksandr Gatilov TRIP
0:25:21 2 min HC Everest E Ruslan Heitkov TRIP
3. periood
0:30:40 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Liliana Vorobjova HOLD
0:32:59 2 min HC Everest E Ruslan Heitkov HOOK
0:33:34 10 - 1 PP Viru Sputnik E/HC Viking TSK Löödud Värav
0:34:57 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Liliana Vorobjova INTRF
0:35:15 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Arem Pepeliaev CROSS
0:37:58 11 - 1 HC Everest E Löödud Värav
0:39:47 12 - 1 HC Everest E Löödud Värav
0:40:34 13 - 1 HC Everest E Löödud Värav
0:41:11 2 min HC Everest E Sergei Ptšolkin CHARG
0:42:22 14 - 1 SH HC Everest E Löödud Värav
0:42:57 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Aleksandr Gatilov TRIP
0:44:16 15 - 1 PP HC Everest E Löödud Värav
0:44:16 2 min Viru Sputnik E/HC Viking TSK Karina Demina TRIP
0:44:26 16 - 1 PP HC Everest E Löödud Värav