(0:3 ; 1:1 ; 1:5)

Aeg: 17. märts 2019 14:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 300

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Timofei Salmin Teadustaja
2. Mihhail Kastritski Muusika
3. Yuliya Salmina Karistus B
4. Erik Salmin Karistus A
5. Toomas Randmer Aeg
6. Mihhail Jeremejev Sekretär
7. Egor Loginov Joonekohtunik
8. Igor Hromov Joonekohtunik
9. Maksim Toode Peakohtunik
10. Anton Semjonov Peakohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 19 Kirill Konkin
0:20:00 0:40:00 16 Kirill Konkin
0:40:00 0:47:52 1 Kirill Konkin
0:47:52 1:00:00 4 Daniil Gerko
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 7 Aleksandr Tkachuk
0:20:00 0:40:00 6 Aleksandr Tkachuk
0:40:00 1:00:00 6 Aleksandr Tkachuk

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Nikita Pecheritcyn 02:00 TRIP 0:05:51 0:07:21
Maksim Tšaltsev 02:00 LATE HIT 0:06:21 0:08:21
Timur Baraev 02:00 HOLD 0:06:34 0:08:34
Maksim Tšaltsev 02:00 TRIP 0:08:48 0:10:48
Mihhail Lupanov 02:00 TRIP 0:33:18 0:35:18
Elvir Sandzhakly 02:00 TRIP 0:56:24 0:58:23
Ivan Sergeev 02:00 CROSS 0:58:23 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Kevin Parras 02:00 INTRF 0:08:48 0:10:48
Oleksii Lubnin 02:00 INTRF 0:10:22 0:12:22
Jaanus Sorokin 02:00 SLASH 0:23:23 0:25:23
Maksim Rõbushkin 02:00 TRIP 0:39:29 0:41:29

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:51 2 min HC Everest Nikita Pecheritcyn TRIP
0:06:21 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev LATE HIT
0:06:34 2 min HC Everest Timur Baraev HOLD
0:07:25 0 - 1 PP Välk 494 Vassili Titarenko
0:08:48 2 min Välk 494 Kevin Parras INTRF
0:08:48 2 min HC Everest Maksim Tšaltsev TRIP
0:10:22 2 min Välk 494 Oleksii Lubnin INTRF
0:16:21 0 - 2 Välk 494 Nikita Garanin
0:18:35 0 - 3 Välk 494 Jaanus Sorokin
2. periood
0:20:19 1 - 3 HC Everest Toomas Morel
0:23:23 2 min Välk 494 Jaanus Sorokin SLASH
0:29:20 1 - 4 Välk 494 Nikita Garanin
0:33:18 2 min HC Everest Mihhail Lupanov TRIP
0:39:29 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin TRIP
3. periood
0:42:21 1 - 5 Välk 494 Kevin Parras
0:47:52 1 - 6 Välk 494 Mihkel Võrang
0:51:13 1 - 7 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:55:34 1 - 8 Välk 494 Vassili Titarenko
0:56:24 2 min HC Everest Elvir Sandzhakly TRIP
0:58:23 1 - 9 PP Välk 494 Maksim Bogdanov
0:58:23 2 min HC Everest Ivan Sergeev CROSS
0:58:35 2 - 9 SH HC Everest Nikita Pecheritcyn