(0:0 ; 1:0 ; 1:1)

Aeg: 28. veebruar 2019 20:30

Koht: Škoda Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Ivan Loginov Joonekohtunik
3. Egor Loginov Joonekohtunik
4. Marina Azarova Sekretär
5. Savva Azarov Aeg
6. Oleksandr Vaskevych Muusika

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:21:48 Igor Pervushyn Ilja Grigorjev
0:48:23 Bohdan Panasenko Daniil Trakht
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:45:10 Leonid Boguslavski

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 15 Semjon Solomanin
0:20:00 0:40:00 4 Semjon Solomanin
0:40:00 1:00:00 15 Semjon Solomanin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 5 Rostislav Efremov
0:20:00 0:40:00 14 Rostislav Efremov
0:40:00 1:00:00 8 Rostislav Efremov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter B 30 sek 0:58:12
Võistkond Kestus Algus
HC Vipers/TSK B 30 sek 0:58:12

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Bohdan Panasenko 02:00 CHARG 0:07:49 0:09:49
Daniil Trakht 02:00 SLASH 0:13:39 0:15:39
Yurii Danylenko 02:00 ROUGH 0:25:51 0:27:51
Yurii Danylenko 02:00 ROUGH 0:27:51 0:29:51
Ilia Moskovskii 02:00 TRIP 0:29:40 0:31:40
Yurii Danylenko 02:00 CROSS 0:35:21 0:37:21
Sander Stetski 02:00 INTRF 0:53:55 0:55:55
Oleksandr Shapovalov 02:00 HI-ST 0:55:56 0:57:56
Yurii Danylenko 02:00 HOOK 0:58:12 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artjem Rõbakov 02:00 TRIP 0:15:25 0:17:25
Aleksander Raado 02:00 ROUGH 0:25:51 0:27:51
Konrad Kudeviita 02:00 HOLD 0:31:22 0:33:22

Perioodide ülevaade

1. periood
0:07:49 2 min HC Panter B Bohdan Panasenko CHARG
0:13:39 2 min HC Panter B Daniil Trakht SLASH
0:15:25 2 min HC Vipers/TSK B Artjem Rõbakov TRIP
2. periood
0:21:48 1 - 0 HC Panter B Igor Pervushyn
0:25:51 2 min HC Vipers/TSK B Aleksander Raado ROUGH
0:25:51 2 min HC Panter B Yurii Danylenko ROUGH
0:27:51 2 min HC Panter B Yurii Danylenko ROUGH
0:29:40 2 min HC Panter B Ilia Moskovskii TRIP
0:31:22 2 min HC Vipers/TSK B Konrad Kudeviita HOLD
0:35:21 2 min HC Panter B Yurii Danylenko CROSS
3. periood
0:45:10 1 - 1 HC Vipers/TSK B Leonid Boguslavski
0:48:23 2 - 1 HC Panter B Bohdan Panasenko
0:53:55 2 min HC Panter B Sander Stetski INTRF
0:55:56 2 min HC Panter B Oleksandr Shapovalov HI-ST
0:58:12 2 min HC Panter B Yurii Danylenko HOOK
0:58:12 30 sek HC Panter B TIMEOUT
0:58:12 30 sek HC Vipers/TSK B TIMEOUT