(1:0 ; 1:0 ; 0:4)

Aeg: 24. märts 2019 15:30

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Arina Ivanova Aeg
2. Mihhail Jeremejev Joonekohtunik
3. Aleksandr Tihhomirov Joonekohtunik

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:22 Löödud Värav
0:27:38 Löödud Värav
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:30:38 Löödud Värav
0:34:06 Löödud Värav
0:36:31 Löödud Värav
0:40:51 Löödud Värav

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 Vladimir Spasjonov
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 Ivan Smõk

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Viking/TSK-Viru Sputnik E 30 sek 0:36:31
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Evgeni Ivanov 02:00 HI-ST 0:06:29 0:08:29
Maksim Kolnenkov 02:00 ROUGH 0:07:40 0:09:40
Evgeni Ivanov 02:00 CROSS 0:11:52 0:13:52
Arseni Koltsov 02:00 ROUGH 0:18:21 0:20:21
Dmitri Filtsagin 02:00 TOO-M 0:20:57 0:22:57
Artjom Timofejev 02:00 CROSS 0:22:02 0:24:02
Evgeni Ivanov 02:00 TRIP 0:29:39 0:30:38
Platon Žurav 02:00 TRIP 0:39:51 0:40:51
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artjom Vlasjuk 02:00 HOOK 0:00:22 0:01:20
Platon Volzinski 02:00 INTRF 0:03:57 0:05:57
Artemi Ertti 02:00 SLASH 0:05:35 0:07:35
Arseni Suhharnikov 02:00 UN-SP 0:05:35 0:07:35
Aleksander Kudeviita 02:00 TRIP 0:06:03 0:08:03
Platon Volzinski 02:00 ROUGH 0:06:29 0:08:29
Martin Sergejev 02:00 ROUGH 0:07:40 0:09:40
Georgi Lavrinenko 02:00 KNEE 0:10:34 0:12:34
Martin Sergejev 02:00 HI-ST 0:14:58 0:16:58
Kirill Pronin 10:00 MISC 0:14:58 0:24:58
Artjom Vlasjuk 02:00 ROUGH 0:22:02 0:24:02
Artjom Vlasjuk 02:00 CHECK-HE/NE 0:26:07 0:27:38
Platon Volzinski 02:00 HI-ST 0:26:24 0:28:24
Timofei Bereznoi 02:00 TRIP 0:28:01 0:30:01
Artjom Vlasjuk 05:00 UN-SP 0:41:49 0:45:00
Artjom Vlasjuk 20:00 MISC 0:45:00 0:45:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:22 2 min HC Vipers E Artjom Vlasjuk HOOK
0:01:22 1 - 0 HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Löödud Värav
0:03:57 2 min HC Vipers E Platon Volzinski INTRF
0:05:35 2 min HC Vipers E Arseni Suhharnikov UN-SP
0:05:35 2 min HC Vipers E Artemi Ertti SLASH
0:06:03 2 min HC Vipers E Aleksander Kudeviita TRIP
0:06:29 2 min HC Vipers E Platon Volzinski ROUGH
0:06:29 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Evgeni Ivanov HI-ST
0:07:40 2 min HC Vipers E Martin Sergejev ROUGH
0:07:40 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Maksim Kolnenkov ROUGH
0:10:34 2 min HC Vipers E Georgi Lavrinenko KNEE
0:11:52 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Evgeni Ivanov CROSS
0:14:58 10 min HC Vipers E Kirill Pronin MISC
0:14:58 2 min HC Vipers E Martin Sergejev HI-ST
2. periood
0:18:21 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Arseni Koltsov ROUGH
0:20:57 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Dmitri Filtsagin TOO-M
0:22:02 2 min HC Vipers E Artjom Vlasjuk ROUGH
0:22:02 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Artjom Timofejev CROSS
0:26:07 2 min HC Vipers E Artjom Vlasjuk CHECK-HE/NE
0:26:24 2 min HC Vipers E Platon Volzinski HI-ST
0:27:38 2 - 0 PP HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Löödud Värav
0:28:01 2 min HC Vipers E Timofei Bereznoi TRIP
0:29:39 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Evgeni Ivanov TRIP
3. periood
0:30:38 2 - 1 PP HC Vipers E Löödud Värav
0:34:06 2 - 2 HC Vipers E Löödud Värav
0:36:31 2 - 3 HC Vipers E Löödud Värav
0:36:31 30 sek HC Viking/TSK-Viru Sputnik E TIMEOUT
0:39:51 2 min HC Viking/TSK-Viru Sputnik E Platon Žurav TRIP
0:40:51 2 - 4 PP HC Vipers E Löödud Värav
0:41:49 5 min HC Vipers E Artjom Vlasjuk UN-SP
0:45:00 20 min HC Vipers E Artjom Vlasjuk MISC