(0:1 ; 0:2 ; 1:1)

Aeg: 31. jaanuar 2019 20:30

Koht: Škoda Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Igor Hromov Joonekohtunik
2. Daniel Savtšenko Joonekohtunik
3. Marina Azarova Sekretär
4. Marina Azarova Aeg
5. Alexey Ponitkov Muusika

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:37:39 Ilia Moskovskii Daniil Moskovskii Daniil Trakht

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 6 Semjon Solomanin
0:15:00 0:30:00 9 Semjon Solomanin
0:30:00 0:45:00 8 Semjon Solomanin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 7 Rostislav Efremov
0:15:00 0:30:00 9 Rostislav Efremov
0:30:00 0:45:00 6 Rostislav Efremov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter/TSK C 30 sek 0:36:14
Võistkond Kestus Algus
HC Vipers C 30 sek 0:36:14

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Daniil Trakht 02:00 LATE HIT 0:08:19 0:10:19
Mykhailo Likhtenshtein 02:00 HOLD 0:14:02 0:16:02
Oleksandr Shapovalov 02:00 HOOK 0:18:51 0:20:51
Igor Pervushyn 02:00 TRIP 0:23:37 0:25:37
Daniil Trakht 02:00 TRIP 0:40:04 0:42:04
Mykhailo Likhtenshtein 02:00 BOARD 0:40:22 0:42:22
Mykhailo Likhtenshtein 10:00 BOARD 0:42:22 0:45:00
Igor Pervushyn 02:00 CROSS 0:42:43 0:44:43
Patrick Kookmaa 02:00 CROSS 0:43:29 0:45:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Nikita Filatov 02:00 SLASH 0:17:56 0:19:56
Egor Artemov 02:00 CROSS 0:27:45 0:29:45
Nikita Borodajev 02:00 TRIP 0:33:22 0:35:22
Nikita Terentjev 02:00 MISC 0:36:14 0:38:14
Stanislav Butsinski 02:00 TOO-M 0:36:14 0:38:14

Perioodide ülevaade

1. periood
0:08:19 2 min HC Panter/TSK C Daniil Trakht LATE HIT
0:13:38 0 - 1 HC Vipers C Arvild Laugalis
0:14:02 2 min HC Panter/TSK C Mykhailo Likhtenshtein HOLD
2. periood
0:17:56 2 min HC Vipers C Nikita Filatov SLASH
0:18:51 2 min HC Panter/TSK C Oleksandr Shapovalov HOOK
0:21:24 0 - 2 HC Vipers C Marek Potšinok
0:23:37 2 min HC Panter/TSK C Igor Pervushyn TRIP
0:26:37 0 - 3 HC Vipers C Maksim Lovkov
0:27:45 2 min HC Vipers C Egor Artemov CROSS
3. periood
0:33:22 2 min HC Vipers C Nikita Borodajev TRIP
0:36:14 2 min HC Vipers C Nikita Terentjev MISC
0:36:14 2 min HC Vipers C Stanislav Butsinski TOO-M
0:36:14 30 sek HC Panter/TSK C TIMEOUT
0:36:14 30 sek HC Vipers C TIMEOUT
0:37:39 1 - 3 PP HC Panter/TSK C Ilia Moskovskii
0:37:52 1 - 4 SH HC Vipers C Erik Potšinok
0:40:04 2 min HC Panter/TSK C Daniil Trakht TRIP
0:40:22 2 min HC Panter/TSK C Mykhailo Likhtenshtein BOARD
0:42:22 10 min HC Panter/TSK C Mykhailo Likhtenshtein BOARD
0:42:43 2 min HC Panter/TSK C Igor Pervushyn CROSS
0:43:29 2 min HC Panter/TSK C Patrick Kookmaa CROSS