HC PANTER

Ametlik nimi
MTÜ HC Panter
Registrikood
80149041
Kontaktisik
Meelis Luht
Kontaktid
Haabersti 3, 13516 Tallinn
+37253047100
info@hcpanter.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
ENMV U16 16
Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 16
ENKV U12-Ülemine PÕHI 13
ENKV U10-Ülemine PÕHI 12
ENKV U12-Alumine 34
ENKV U10-Alumine 53
ENKV U8 12
EML 20

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 230
Artjom Abeljanov (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Marat Abeljanov (EST)
Karl Adami (EST) ENKV U10-Alumine
Raol Alamaa (EST) ENKV U12-Alumine
Rasmus Alt (EST)
Mart Ambos (EST) ENKV U10-Alumine
Damir Antonov (EST) ENKV U10-Alumine
Rene Aristov (EST)
Andrei Artjushin (EST)
Anastasia Atonen (EST) ENKV U12-Alumine
Savva Azarov (EST)
Timur Banasevits (EST) ENKV U12-Alumine
Daniel Baranek (SVK) EML
David Baranek (SVK) EML
Kristofer Beljakov (EST)
Romet Beljakov (EST) ENKV U10-Alumine
Mihail Bolhovitin (EST) ENKV U10-Alumine
Vladimir Bolhovitin (EST)
Aleksandr Bõstrov (EST) EML
Daniel Budnikov (EST) ENKV U12-Alumine
Yurii Danylenko (UKR)
Nikita Denissov (EST) ENKV U10-Alumine
Danylo Dolia (UKR)
Ivan Dragunov (EST) ENKV U10-Alumine
Aleksander Ebber (EST) EML
Noora-Freija Ebber (EST) ENKV U10-Alumine
Sebastian Ebber (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Aleksei Filimonov (RUS)
Jordan Filippov (EST) ENKV U12-Alumine
Gleb Fomitšev (EST) ENKV U12-Alumine
Oskar Freimuth (EST) ENKV U10-Alumine
Aleksandr Gavrilichev (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Dominik Gaydashev (EST)
Genrihh Gogolev (RUS)
Daniil Gorohhov (EST)
Elisei Grebenev (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Nikita Grebenev (EST) ENMV U16
Jegor Gretšnevkin (EST) ENKV U10-Alumine
Ilja Grigorjev (EST) EML
Polina Guselnikova (EST) ENKV U10-Alumine
Magnus Gyäs (EST)
Pyry Heiskanen (FIN)
Rasmus Heiskanen (EST)
Aleksandr Hmelnitski (EST) ENMV U16
Pavel Ignatyev (RUS)
Gregor Irve (EST) ENKV U12-Alumine
Karl Feliks Irve (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Egor Ivanov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Matthias Jaani (EST) ENKV U12-Alumine
Oskari Jalava (FIN)
Valtteri Jalava (EST)
Aleksandr Jegoritsev (EST)
Eldar Jevgrafov (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Markus Kristofer Jõgi (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Morten Miikael Jürgenson (EST) ENKV U10-Alumine
Karl Kaljuste (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Joonas Kase (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Joosep Kase (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Robin Erik Kask (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Uku Johannes Kelder (EST) ENKV U12-Alumine
Mihhail Kilin (EST) ENKV U10-Alumine
Aleksander Klepikov (EST)
Bogdan Klimovets (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Villem-Henrik Koitmaa (EST) EML
Illya Kolomoyets (UKR)
Eldar Kolpakov (EST) ENKV U10-Alumine
Miron Konkov (EST) ENKV U10-Alumine
Johann Martin Konsing (EST) ENKV U8
Patrick Kookmaa (EST) EML
Tristan Kookmaa (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Rimigius Korobkov (EST)
Robert Koržel (EST) ENKV U12-Alumine
Pärtel Koit Kose (EST) ENMV U16
Vjatseslav Kovaljuk (EST)
Erik Kruminš (EST) ENKV U10-Alumine
Alan Krutetski (EST) ENKV U10-Alumine
Lauri Kukk (EST)
Arseni Kulikov (EST) ENKV U10-Alumine
Alfred Kungla (EST)
Karla Mihkel Kutsar (EST) ENKV U12-Alumine
Andrus Kuusk (EST)
Andre Laande (EST) ENKV U10-Alumine
Martin Laksberg (EST)
Ander-Hubert Lauri (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI
Marek Leet (EST)
Karl Robert Liiva (EST) ENKV U10-Alumine
Hermann Liivik (EST)
Mykhailo Likhtenshtein (UKR)
David Lindret (EST)
Pätrik Linnumäe (EST) EML
Lucas Lipp (EST)
Tristen Henri Lomp (EST) ENKV U10-Alumine
Kristjan Lorenz (EST)
Oleksii Lubnin (UKR) EML
Dominic Luht (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI
Meelis Luht (EST)
Roland Luht (EST) ENMV U16
Vladislav Maksimov (EST) ENKV U10-Alumine
Rikard Mäll (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Andrii Malykhin (UKR)
Maksim Mihhailov (EST) ENKV U8
Maksim Morozov (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Daniil Moskovskii (RUS)
Ilia Moskovskii (RUS)
Marcus Müürsepp (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Daniil Naboichenko (UKR)
Mark Navross (EST) ENKV U10-Alumine
Rosanna Nero (EST) ENKV U10-Alumine
Oskar Niinemaa (EST)
Kaspar Gregor Niineorg (EST)
Jasper Josua NIineorg (EST)
Maksim Nikiforjak (EST) ENKV U10-Alumine
Richard Nook (EST) ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine
Mark Nathan Nurk (EST) ENKV U12-Alumine, ENKV U10-Alumine
Oliver Olsson (EST)
Oliver Öövel (EST) ENKV U10-Alumine
Sander Öövel (EST) ENKV U10-Alumine
Kert-Henry Orasmäe (EST)
Yarek Otsa (EST) ENKV U12-Alumine
Sten Martin Pakk (EST)
Rasmus Palm (EST) ENKV U10-Alumine
Kristo Palu (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Matvei Palusaar (EST)
Bohdan Panasenko (UKR)
Mark Alex Parik (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Robert Pärnaste (EST) ENKV U10-Alumine
Jens Hubert Parras (EST) ENMV U16
Igor Pervushyn (UKR) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML
Daniil Petrov (EST) ENKV U10-Alumine
Pärtel Ploompuu (EST)
Kristofer Podar (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Jakob Põder (EST) ENKV U10-Alumine
Deivids Pogosjans (EST) ENKV U10-Alumine
Marten Põldmets (EST) EML
Nikita Possaškov (EST) ENKV U10-Alumine
Jegor Proskurin (EST) ENMV U16
Milan Pukkonen (EST) ENKV U12-Alumine
Dominic Rannala (EST)
Daniel Aaron Rasva (EST) ENKV U10-Alumine
Markus Rattas (EST) ENKV U10-Alumine
Andreas Rättel (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Sander Rättel (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Olivers Rautits (EST) ENKV U10-Alumine
Jakob Reichmann (EST) ENKV U8
Hugo Reismaa (EST) ENKV U12-Alumine
Lev Rodionov (EST) ENKV U10-Alumine
Mark Rodionov (EST)
Markus Roosväli (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Joonatan Ross (EST) ENKV U10-Alumine
Ain Honorio Rubio (EST) ENKV U12-Alumine
Akif Rustamov (EST)
Mihkel Joosep Ruut (EST) ENKV U12-Alumine
Reno Saar (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Mark Samsonov (EST) ENKV U12-Alumine
Alan Sats (EST)
Erik Sats (EST)
Grigory Semenov (RUS)
Robin Sepma (EST) ENMV U16
Oleksandr Shapovalov (UKR)
Nikolai Shevchenko (EST) ENKV U8
Artemii Sigbatulin (RUS)
Ander Sikk (EST)
Niklas Sildre (EST) ENMV U16, EML
Pelle Sildre (EST)
Simon Sildre (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Daniel Sippo (EST)
Leonid Skorolupov (EST) ENKV U10-Alumine
Artur Slepuhhin (EST) ENKV U12-Alumine
Yaroslav Služenikin (EST) ENKV U10-Alumine
Mark Smolenciuk (EST) ENKV U10-Alumine
Semjon Solomanin (EST) EML
Erik Sten Soo (EST)
Karl Andreas Soo (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Ken-Marten Soo (EST)
Rico Soots (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Hugo Robin Sorokin (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Jaanus Sorokin (EST) EML
Stefan Sorokin (EST) ENMV U16
Genrich Spiridonov (EST) ENKV U10-Alumine
Sander Stetski (EST) EML
Aleksandr Surin (EST) ENKV U8
Reto Süvaoja (EST) ENKV U8
Jan Trevor Tabri (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Oskar Taliaru (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Hänk Talpsepp (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Johannes Tammeorg (EST) EML
Harry-Rein Tammesalu (EST) EML
Polina Tarkojeva (EST)
Onni Taskila (EST)
Pyry Taskila (FIN)
Kaur Hendrik Teder (EST) ENKV U8
Tim Teder (EST) ENKV U10-Alumine
Siim Teras (EST) ENKV U10-Alumine
Maximilian Tihhonov (EST) ENKV U12-Alumine
Nazar Timokhov (RUS)
Danyel Toomemägi (EST) ENKV U10-Alumine
Mark Toompuu (EST)
Tristan Tõruke (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Daniil Trakht (UKR)
Danil Tsarkovskyi (UKR) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML
Maksim Tulkin (EST) ENMV U16
Oliver Uulma (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Kennet Vaha (EST)
Silver Vahtras (EST) EML
Richard Valge (EST)
Kaspar Valk (EST) ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine
Kristjan Valk (EST)
Sten-Daniel Vallimäe (EST) ENKV U12-Alumine
Sten Vällo (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI, ENKV U10-Ülemine PÕHI, ENKV U12-Alumine, ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Hlib Varava (UKR)
Erik Vassiljev (EST)
Marten Vellak (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Artem Verkholyet (UKR)
Maksim Viktorov (EST) ENKV U10-Alumine
Rasmus Vinni (EST) ENKV U12-Ülemine PÕHI
Karl Virta (EST)
Georg Vladimirov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16, EML
Martin Volgin (EST) ENKV U8
Andre Vont (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Nora Vont (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine PÕHI
Mihkel Võrang (EST) EML
Ruslan Zaborovets (UKR) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML
Vlad Zaitsev (EST)
Klim Zujev (EST) ENKV U10-Alumine