Viru Sputnik

Ametlik nimi
Spordiklubi Viru Sputnik
Registrikood
80158933
Kontaktisik
Sergei Konõšev
Kontaktid
Kalevi 16-32, 30325 Kohtla-Järve
+372 5665 5310
sergei.konyshev@mail.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 6
ENMV U16 14
Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 15
ENKV U12-Ülemine IDA 13
ENKV U10-Ülemine IDA 11
ENKV U10-Alumine 13
ENKV U8 15

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 142
Daniel Aalund (EST)
Aleksey Aleksandrov (EST)
Artjom Andronov (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Marat Baradulin (EST)
Vadim Bazura (EST)
Arseni Belov (EST) ENMV U16
Edgar Bogdanov (EST)
Vladislav Bogdanov (EST)
Eduard Bolšakov (EST)
Vladislav Bukharin (EST)
Artur Danilov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Prohor Demin (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Karina Demina (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
German Dius (UKR)
Arseni Dosaev (RUS) ENKV U8
Ivan Drumov (EST)
Anatoli Dubkov (EST)
Pavel Dubovik (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Daniil Efremov (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Demid Efremov (RUS) ENKV U8
Vjatšeslav Filatov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Andrei Filonik (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Dmitri Fjodorov (EST)
Sergei Fjodorov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Toomas Fjodorov (EST)
Aleksandr Gatilov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Leonid Gatilov (EST) ENMV U16
Kirill Gavrilov (EST)
Ivan Generalov (EST) ENKV U10-Alumine
Nilan Genin (EST)
Roman Gigorjev (EST)
Matvei Glistin (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Daniil Gordeev (EST)
Konstantin Gristšenko (EST)
Jaroslav Gromov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Ilja Gussev (EST) ENKV U10-Alumine
Marko Hämäläinen (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Andrei Ivanov (EST)
Daniil Ivanov (EST)
Denis Ivanov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Jevgeni Ivanov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Kirill Ivanov (RUS) ENKV U8
Arina Ivanova (EST) Eesti Naiste Hokiliiga
Andrei Jankovski (EST)
Filipp Jankovskis (EST)
Ivan Jegerev (EST)
Aleksei Jelissejev (EST) ENKV U10-Alumine
Daniil Jermakov (EST) ENMV U16
Sander Jesin (EST)
Alex Kazarets (EST) ENKV U10-Alumine
Savely Keskküla (EST)
Harri Koll (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Maksim Kolnenkov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Arseni Koltsov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Matvei Konõšev (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Ilja Kosov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Vjatšeslav Kossov (EST)
Nikolai Kovalenko (EST)
Oleg Kozhmiakin (RUS)
Ilja Krasnõhh (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Eryk Krawczyk (EST)
Alexander Krivtsov (EST)
Andrei Krupin (EST)
Konstantin Kurilenko (EST) ENKV U8
Richard Kurilov (EST)
Rustem Kuršutov (EST)
Ilja Lekomtsev (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas
Svjatoslav Lepik (EST)
Mark Levitski (EST) ENKV U10-Alumine
Artjom Lobin (EST)
Daniil Loginov (EST)
Vitali Lubans (EST)
Andrei Lüter (EST) ENKV U8, ENKV U10-Alumine
Igor Maljutin (EST)
Mihhail Mankov (EST) ENMV U16
Nikita Markov (EST)
Natjli Mayorov (RUS) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Nikolay Mayorov (EST) ENMV U16
Alexander Medvedev (EST)
Artemi Medvedev (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Sergei Mihhailov (EST)
Edgar Miljajev (EST)
Daniil Morenkov (EST)
David Murzajev (EST) ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8
Matvei Muzik (EST) ENKV U8
Anton Nekrassov (EST)
Edgar Nekrassov (EST) ENKV U8
Ivan Nifontov (EST)
Igor Nikiforov (EST)
Andrei Osmalovski (EST)
Alexander Pasynkov (EST)
Artjom Pavlov (RUS) ENKV U8
Andrei Pepeliaev (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Artem Pepeliaev (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Aleksei Petrovitš (EST)
Konstantin Plistkin (EST) ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA
Danill Polinovski (EST)
Andrei Rae (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas
Aleks Randmer (EST)
Andrei Rozinko (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas
Allan Saar (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Andreas Saar (EST) ENKV U10-Alumine
Raivo Saar (EST)
Vladislav Šarin (EST)
Damir Savin (EST) ENKV U8
Georg Seppar (EST)
Johanes Seppar (EST)
Vitali Simonov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA
Igor Smirnov (EST)
Nikita Smirnov (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Viktorija Smolina (EST)
Ilja Soitu (EST)
Vjatšeslav Sokolov (EST)
German Spasjonov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Vladimir Spasjonov (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Nikolai Štšerbina (EST) ENMV U16
Aleksandr Šveikin (EST)
Nikita Tailakov (EST) ENMV U16
Deniss Tasso (EST)
Aleksandr Tihhomirov (EST)
Juri Timofejev (EST)
Kirill Titov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Nikita Totmjanin (EST)
Maksim Tretjakov (EST) ENKV U10-Alumine
Erik Tšernov (EST) ENMV U16
Daniil Tšervov (EST) ENMV U16
Nikita Tširkov (EST)
Svetlana Tsupsman (EST) Eesti Naiste Hokiliiga
Martin Ulitjonok (EST) ENKV U10-Alumine
Aleksei Urjadnikov (EST) ENMV U16
löödud värav (EST) ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8, ENKV U10-Alumine
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Aleksei Varfolomejev (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Maksim Vinogradov (RUS) ENKV U8
Artjom Vorobjov (EST) ENMV U16
Liliana Vorobjova (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Aleksandra Zahharova (EST)
Ilja Žartsov (EST)
Marat Žartsov (EST)
Matvei Žiltsov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA
Kiril Zinoviev (EST)