SK Kajakas

Ametlik nimi
Tartu SK Kajakas
Registrikood
80081395
Kontaktisik
Oleg Särki
Kontaktid
Annemõisa 6, 51013 Tartu
+372 5564 1894
sarki.kajakas@mail.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 6
Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18 13
ENMV U16 7
Eesti Noorte Meistrivõitlused U14 12
ENKV U12-Ülemine IDA 15
ENKV U10-Ülemine IDA 15
ENKV U8 13

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 117
Taavi Ahman (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16
Dementi Aleksejev (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Otto Gustav Almann (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Juri Bahturin (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Mark Baskirov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Vladimir Baskirov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Marek Blinnikov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Denis Bobrakov (RUS)
Maksim Bogdanov (EST)
Aleksander Borisov (EST)
Sergei Borisov (EST)
Marten Elbe (EST) ENKV U8
Georgii Eliseev (RUS)
Nikolas Fekti (EST) ENKV U8
Maksim Filimonov (EST)
Jegor Filippov (EST) ENKV U8
Timur Fjodorov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Timur Glebov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Damian Harlasov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Erik Hatskevits (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Georgi Hiltsenko (EST)
Roger Hoop (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Dominic Hünev (EST) ENKV U8
Deniel Hüvenen (EST) ENKV U8
Kirill Ionov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Gennadii Ipatov (RUS)
Alex Irdla (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Georgi Ivanov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Matvei Kalamees (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Allan Klaser (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Markus Konstantinov (EST) ENKV U8
Cindy Kork (EST)
Daniil Korobov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Makar Kovalyov (EST)
Larion Kovbenja (EST)
Arthur Krjohhov (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Dmitri Kuznetsov (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Artur Lepik (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16
Märt Lõhmus (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Markel Luiv (EST)
Marthen Luiv (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Egor Luzgin (EST)
Aaleksander Maalmann (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Lukas Madisson (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Simon Mahla (EST)
Sergei Makarov (RUS)
Michael Malinen (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Riko Matto (EST)
Kaspar Medvetski (EST)
Artjom Merelaid (EST) ENKV U8
Nikita Merkurjev (EST)
Damir Mihhailov (EST)
Rodion Mironov (RUS)
Pavel Nikiforov (EST)
Rodin Nikiforov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Artem Noskov (RUS)
Artjom Orlov (EST)
Maksim Pankov (RUS)
Rasmus Pärn (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Armand Egon Parts (EST)
Marti Pastak (EST)
Simeon Pierre Pennarun (EST)
Robert Petuhhov (EST) ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8
Daniel Politanov (EST)
Aleksandr Poljakov (EST)
Stepan Poljakov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16
Mihail Polzunov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14, ENKV U12-Ülemine IDA
Pavel Prokopenko (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Sergo Prosa (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Danver Pruuli (EST)
Andrei Puzanov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Markus Lion Räitsak (EST)
Lauri Ruuder (EST) ENMV U16
Kristjan Särki (EST) ENMV U16, Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Denis Šaškin (EST)
Maksim Šaškin (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Kristi Šaškina (EST)
Daniil Savitski (EST) ENKV U12-Ülemine IDA
Matvei Sergejev (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Vladislav Sidorenko (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Maksim Skitsky (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Jüri Smertin (EST)
Nikita Soasepp (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Andrei Solovjov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16
Daniil Stepanov (RUS)
Armin Stroman (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Vladimir Svobodin (RUS)
Kirill Tabunov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Sebastian Tammearu (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Rafael Tammert (EST)
Janek Tehnikov (EST)
Mark Tihhomirov (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Nikita Tihhomirov (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Artur Tiido (EST)
Marten Tiidrus (EST)
Marcos Timmusk (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, ENMV U16
Sander Timmusk (EST)
Richard Truuse (EST)
Mihhail Tsapovski (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18
Maksim Turovski (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused jäähokis U18, EML, Coolbet Hokiliiga Karikas, Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal
Nikita Turovski (EST) ENKV U8
Roman Turovski (EST) Eesti Noorte Meistrivõitlused U14
Tanel Tuvike (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
Ervin Unukainen (EST)
Markus Uudam (EST) ENKV U8
Rasmus Uudam (EST) ENKV U10-Ülemine IDA
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV U12-Ülemine IDA, ENKV U10-Ülemine IDA, ENKV U8
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Lorren Vassil (EST) ENKV U8
Martin Veiman (EST)
Hendrik Visk (EST)
Johannes Visk (EST)
Adrian Zakzevskii (EST) ENKV U8
Marek Zitski (EST)